Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

7 dana???? :D zna li on sta je to u bajkerskom svetu??? :D ja bi ti rekao da odes do cika Arakisa,imas broj na temi njihovoj i na fejsu,ako oces dacu ti i ja,

ma cim tako zeza garant je neka glupost il sitnica,jbga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Za sad je konstatovano sta zeza, a to je prekidac za paljenje. Bio sam juce kod majstora ali mi nije resio problem. Danas je lose vreme pa cu vrv sutra da odem ponovo. Ispade na kraju glupost kao sto smo i ocekivali..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Nemanja, evo i javna zahvalnost za današnju poslovno-bajkersku kolegijalnost ! 0takoje.gif Kao i za hrabrost kao prvog suvozača 1lol.gif. Ko razume, shvatiće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Za hvala ne moze pivce da se kupi :) salim se naravno.. nema na cemu tu smo kad god nesto za treba, to i jeste izmedju ostalog svrha ovog foruma. Slobodno mozes zenu da stavis sad na motor, prosao si test sa suvozacem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

nisi se valjda vozio na beNvejcu i to u svrhu popravke suzukija?????!!!!! :D

 

drago mi je da je glupost bila u pitanju, mada nisam iznenadjen jer je to ipak japanac :), nema tu nekih velikih kvarova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ma jok bre jzik pregrizo! :D

Glupost ali jos uvek nisam resio jer nisam nasao novi prekidac za paljenje, dok ga ne nadjem moracu neki pomocni da nabudzim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

cek, govoris o prekidacu kod rucice gasa??

ako je on, sto ne zbudzis nesto sa prevezivanjem dok ne nadjes prekidac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Da taj, to ću i da uradim. Juče sam uzeo Nissin zadnje pločice cena 2500 RSD,cena za prednje 3100. Možda nekom ide zamena pa da ima info

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Učinilo ti se sigurno nije to bio moj moped :-)

Mislim da ću biti slobodan u nedelju pa bi mogli u neku vožnju ako ima još neko slobodan (osim Bobana koji je uvek Slobodan )

Zaboravio sam da napišem da sam problem sa prekidacem rešio novim lemovima koji su me zezali a pločice zamenio za čas posla. Naravno skoro sve je odradio drugar koji me je do sad zadužio toliko da treba bistu da mu podignem :-) Ko god budeo hteo da menja pločice rado ću mu dati upute i bez problema će sam zameniti, glupo je davati pare majstoru za to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Mislim da je za nedelju loša vremenska prognoza, al možemo da skočimo do Pinokia na palačinke, ako ništa drugo. Ja vodim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Samo se sprdate dok neki rad...ovaj idu na svadbu u nedelju,ps bobane blizu je tebe,pa svratite na tortu umesto pinokija,trojerucka crkva!!;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Nemanja sine ide li taj free? :D proslu subotu Boban (roar) i ja odvozali malo avalu,jel neko mozda za sutra za neku turicu?pricali smo o fruskoj? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Skroz slabo vozim ovih dana, radim po ceo dan :-( Sutra sam libero ali mi danas ističe registracija, sve gore od goreg... Aj da se cujemo sutra pa ako nas ide nekoliko teracu neregistrovan malo, šta sad neradan je dan a vreme nikad lepše :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Skroz slabo vozim ovih dana, radim po ceo dan :-( Sutra sam libero ali mi danas ističe registracija, sve gore od goreg... Aj da se cujemo sutra pa ako nas ide nekoliko teracu neregistrovan malo, šta sad neradan je dan a vreme nikad lepše :-)

 

Vozim danas kombi i zaustavi me policajac. Traži dokumenta, dam uredno. Gleda on saobraćajnu i ode pravo na nalepnicu s druge strane kombija. Vraća se i kaže vozite neregistrovano vozilo, dajte ličnu kartu. Kažem niste dobro videli, evo u sabraćajnoj lepo piše 20.05.2011. znači važi još sutra ! Izađi te iz kombija i pogledajte nalepnicu. Pogledam, na nalepnici datum 12.05.2011. Ne mogu da se načudim šta se dešava... Nastavlja pandur, kazna za vozača je 25 000 din. a za firmu ( a to sam opet ja ) od 100 000 do 2 000 000 din. I ja onda polako dolazim sebi da je razlika u datumima jer se prvo dobijala nalepnica sa novom tablicom i potvrda da može da se vozi, a plastika ( saobraćajna ) tek za nekih 7 dana. Kaže pandur to vam je datum izdavanja dozvole nema veze sa registracijom 0zbunjen.gif

Da skratim napisa mi on uredno kaznu, oćete da potpišete, kažem neću, upisa on i to, otcepi list, izvolte i rešite kod sudije. Bilo je tu još dosta ubeđivanja, al sam skratio priču na osnovno. Integralna verzija ...1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Au jbt koje sranje... Ja sam vozio mesec dana neregistrovan auto i cukne me žena. Ja uredno zovnem žandare i zemljak mi na kvarno pokaže saobraćajnu a meni debelo istekla reg. Ja mu se zahvalio ko bratu a glupaci koja nije videla da je poprecno zagradio auto dug 5m poželeo lep dan.

Bobane želim ti svu sreću i javi šta se dešava kad odeš kod sudije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Auh Bobane ti ga naheba ko zuti :/ cekas dalje sudiju il skupljas pare? :/

sto i znaci da otpadas za sutra jel?

 

Paronemija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja