Jump to content

Moto Zajednica

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

Recommended Posts

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Sto ces menjati iglicu ako si je zapljuno i ne duva balone. Uzmi malo sapunice u onaj sprej za cvece i naprskaj po obodu i vidi jel ti pravi mehurice.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Montirao (privremeno) novi Kappa vizir - brutalno dobro izgleda, a onda poskidao sve plastike i parkirao motorin na terasu. Sta da se radi... pocinje mu odmor ranije ove godine, a plastike ce sve na farbanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Posle duzeg vremena, napravio sam novi normalni nosac tablice, stavio nove migavce kupljene kod lucky-a, juce je stigao novi Zatamljeni vizir :D i stigla je "carapa" gumena za polugu menjaca dole :D da malo "zastiti" patike :D a danas ide na pranje, dotezanje srafova, ciscenje lanca i glancanje felni :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05

uzeo da radim, koliko bi bilo bolje da nisam...

 

ispustim ulje, skinem filter, sacekam da se ocedi, sve kul... zavrnem novi filter, i krenem da zavrnem cep... imam moment kljuc (kilo kljuc kako god...), ma jok ja cu to obicnom racnom... zavrnuo i daj jos malo da zakrenem, kad KRC KRC... cekaj stani ne treba to da se cuje, pogledam kad ono... pukao jebeni metal, pukao jebeni karter, pukotina sa obe strane navoja cepa... gledam ne verujem, nije mi jasno, kad krece da kapa iz pukotine... tu je kraj bacam sve iz ruku pocinjem da pizdim, i tako... slep sluzba, teraj kod majstora, i sad sedi cekaj ponedeljak da se vidi sta da se radi...

 

ps: ne mogu da pisem u onoj sta vas je iznerviralo danas temi, al da mogu ovo bi svakako bilo tamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05

uzeo da radim, koliko bi bilo bolje da nisam...

ispustim ulje, skinem filter, sacekam da se ocedi, sve kul... zavrnem novi filter, i krenem da zavrnem cep... imam moment kljuc (kilo kljuc kako god...), ma jok ja cu to obicnom racnom... zavrnuo i daj jos malo da zakrenem, kad KRC KRC... cekaj stani ne treba to da se cuje, pogledam kad ono... pukao jebeni metal, pukao jebeni karter, pukotina sa obe strane navoja cepa... gledam ne verujem, nije mi jasno, kad krece da kapa iz pukotine... tu je kraj bacam sve iz ruku pocinjem da pizdim, i tako... slep sluzba, teraj kod majstora, i sad sedi cekaj ponedeljak da se vidi sta da se radi...

ps: ne mogu da pisem u onoj sta vas je iznerviralo danas temi, al da mogu ovo bi svakako bilo tamo...

nisam slikao pukotinu, al evo slika pre navrtanja srafa, pa da cisto znate o cemu pricam... a i ako neko ima neki predlog za resavanje ovoga nije na odmet...

post-36759-0-63983000-1475345384.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 811 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Nisam baš ma motoru nego ZA motor, odnosno kolica za motor.

Centralni se nasloni na ovo i onda ga guraš po skučenom prostoru kako ti je volja.

priprema za zimske dane

 

 

nemojte da detaljišete i sitničarite pošto sam u fazonu ISKORISTI SVE ŠTA SE MOŽE ISKORISTITI

 

 

Nakon montiranja točkića urađena je jedna mala prepravka koja nije uslikana

kad finiširam slikaću opet

post-20170-0-60029700-1475352552.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 492 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Voge 300 Rally

Nije bas danas ali ovoh dana.

 

Elem pre neki dan mi otpadne kofer kad sam udario u šaht i onda je usledilo ovopost-38632-14757788671105.jpgpost-38632-14757788893931.jpgpost-38632-14757789059099.jpgpost-38632-14757789241336.jpgpost-38632-14757789405402.jpg

 

Flah 5mm, sad nema da mrdne

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 492 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Voge 300 Rally

Onda resih kod majstor Ivana da doradim vizir, i naravno majstorskipost-38632-14757790740161.jpgpost-38632-14757790785887.jpgpost-38632-14757790820454.jpg

 

Drugi motor za voznju pogotovo sa mojom "tihom" LS2 kacigom

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 492 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Voge 300 Rally

A danas smo joj nabacili ceradu

post-38632-14757791663933.jpg

 

Inace preporucujem kao jeftino resenje.

Meni treba da ne pada prasina, tako da je za to odlicna.

 

1300 din , Woby Haus

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 811 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Eve ga, zavrsen i isproban

post-20170-0-75084700-1475793928.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

Pre neki dan, zamena ulja i filtera za ulje, skidanje akumulatora kako bi se napunio. Neuspešan pokušaj produvavanja filtera vazduha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Juce su stigle nove Rizomine ruckice i stigle su kapice za ventill gume u obliku "bombice", danas sve postavljeno na motor, takodje opran motor skroz, ocistih sve...slike postavljam veceras da vidim sta kazete na nov izgled mog gixxera :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Onda resih kod majstor Ivana da doradim vizir, i naravno majstorskiattachicon.gif20161005_073627.jpgattachicon.gif20161005_073633.jpgattachicon.gif20161005_073646.jpg

 

Drugi motor za voznju pogotovo sa mojom "tihom" LS2 kacigom

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Ne znam koliko je majstorski izbusiti originalni vizir da bi stavio dodatak, ali ako tebi odgovara postujem. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 492 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Voge 300 Rally

 

Onda resih kod majstor Ivana da doradim vizir, i naravno majstorskiattachicon.gif20161005_073627.jpgattachicon.gif20161005_073633.jpgattachicon.gif20161005_073646.jpg

 

Drugi motor za voznju pogotovo sa mojom "tihom" LS2 kacigom

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ne znam koliko je majstorski izbusiti originalni vizir da bi stavio dodatak, ali ako tebi odgovara postujem. ;):)

Pod majstorski mislim da je covek uradio onako kako sam mu rekao i da sam dobio sta sam hteo. A stari vizir je svakako bio pri kraju pa nije steta.

Najvaznije je da mnoogo manje duva, to je bio cilj.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 

 

Onda resih kod majstor Ivana da doradim vizir, i naravno majstorskiattachicon.gif20161005_073627.jpgattachicon.gif20161005_073633.jpgattachicon.gif20161005_073646.jpg

 

Drugi motor za voznju pogotovo sa mojom "tihom" LS2 kacigom

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ne znam koliko je majstorski izbusiti originalni vizir da bi stavio dodatak, ali ako tebi odgovara postujem. ;):)

Pod majstorski mislim da je covek uradio onako kako sam mu rekao i da sam dobio sta sam hteo. A stari vizir je svakako bio pri kraju pa nije steta.

Najvaznije je da mnoogo manje duva, to je bio cilj.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

 

Ivan je dobar majstor, ali je nekad pravio komplet vizire koji su se kacili na postojece rupe i sarafe sto je mnogo kvalitetnije i bolje. Medjutim u zadnje vrije je presao samo na doradu vizira, sto je naravno lakse i brze, ali se meni licno ne svidja to busenje originalnih vizira zbog postavljanaj parceta povisenog sto vise nije neki majstorluk. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 492 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Voge 300 Rally

 

 

 

Onda resih kod majstor Ivana da doradim vizir, i naravno majstorskiattachicon.gif20161005_073627.jpgattachicon.gif20161005_073633.jpgattachicon.gif20161005_073646.jpg

 

Drugi motor za voznju pogotovo sa mojom "tihom" LS2 kacigom

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ne znam koliko je majstorski izbusiti originalni vizir da bi stavio dodatak, ali ako tebi odgovara postujem. ;):)
Pod majstorski mislim da je covek uradio onako kako sam mu rekao i da sam dobio sta sam hteo. A stari vizir je svakako bio pri kraju pa nije steta.

Najvaznije je da mnoogo manje duva, to je bio cilj.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Ivan je dobar majstor, ali je nekad pravio komplet vizire koji su se kacili na postojece rupe i sarafe sto je mnogo kvalitetnije i bolje. Medjutim u zadnje vrije je presao samo na doradu vizira, sto je naravno lakse i brze, ali se meni licno ne svidja to busenje originalnih vizira zbog postavljanaj parceta povisenog sto vise nije neki majstorluk. :jok:

Radi covek sta ti treba, dodjes, kazes sta zelis, on predlozi par stvari pa biraj, novi, prepravku starog, dodatak itd itd. Po zelji.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Kad god uvatim vremena, nesto se raducka, dotego sam sajle za gas jer sam prosle nedelje stavio nove rizomine ruckice i nisam podesio hod...sad ga nema :D sredio sam neke kablove ispod prednje maske, posto je cep rezervoara bio onaj sivi deo izgreban i stvarno izgledao uzasno..a kapica cepa crne boje je vise presla u sivo crnu, a dozlojadilo mi da gledam to i sramota me ako vec umem i znam kako da to ne resim...uzeh ismirglah ocistih, i prefarbah isti u crnu :D brutalnoo izgleda, cekam jos malo da se osusi skroz i drugi sloj boje pa da stavim zastitni lak, takodje sam stavio novi Tank Pad protektor koji mi je stigao pre neki dan, prvi put sam stavio isti od gume i zadivio se koliko se menja sitnicima izgled motora...stigao je i protektor za cep samo se premisljam da li da ga stavljam uopste :D sledi ribanje felni posle takodje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6519 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Kao iz fabrike ova tvoja benka. . .

 

Hvala, taze (večernji)  dnevni snimak telefonom, bez lažne skromnosti, doduše ima još par sitnica.

Promenio član đunta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja