Jump to content

Moto Zajednica

Rossi Camel

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Boja je bas lepa ali je Rossi danas, nazalost, u prvoj krivini otvorio sezonu padova i guljenja motora.

 

P.S. Nisam ocekivao da je Ducati ovoliko ojacao u MotoGP-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Mislim da ce zbog ovoga sto se desilo danas, Rossi sledecu trku voziti 120%. Skoro sam siguran u njegovu pobedu na sledecoj trci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Mislim da ce zbog ovoga sto se desilo danas' date=' Rossi sledecu trku voziti 120%. Skoro sam siguran u njegovu pobedu na sledecoj trci.[/quote']

Da Cale tako je , sledecu tkru pobedjuje garantovano.Ovo jucerasnje sranje ce morati da naplati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Mislim da ce zbog ovoga sto se desilo danas' date=' Rossi sledecu trku voziti 120%. Skoro sam siguran u njegovu pobedu na sledecoj trci.[/quote']

Da Cale tako je , sledecu tkru pobedjuje garantovano.Ovo jucerasnje sranje ce morati da naplati

 

 

Pa ljudi ima i boljih vozaca od Rossia.Sta se svi palite na njega koda vam je rodjeni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Mislim da ce zbog ovoga sto se desilo danas' date=' Rossi sledecu trku voziti 120%. Skoro sam siguran u njegovu pobedu na sledecoj trci.[/quote']

 

Onda Cale, ja stavljam kintu na to. Ako puknem pare, dodjes mi pice! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Pa ljudi ima i boljih vozaca od Rossia.Sta se svi palite na njega koda vam je rodjeni

 

Ima, evo na primer ja, nego je bedak sto ne volim Rove, pa ne mogu da iskoristim taj svoj talenat

 

 

Nego, bio sam prosle nedelja na vaterpolu Partizan-Jug (Dubrovnik) i u Jugu igra neki Racunica. Da ti ne dodje nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

 

Pa ljudi ima i boljih vozaca od Rossia.Sta se svi palite na njega koda vam je rodjeni

 

Ima' date=' evo na primer ja, nego je bedak sto ne volim Rove, pa ne mogu da iskoristim taj svoj talenat

 

 

Nego, bio sam prosle nedelja na vaterpolu Partizan-Jug (Dubrovnik) i u Jugu igra neki Racunica. Da ti ne dodje nesto?[/quote']

 

Eto Djuro ajmo mi da se angaziramo pa da pokazemo zabarima :wink:

 

Da neskrecemo sa teme da Igor Racunica je moj daljni rodjak.Njegovi baba i dida su imali kucu priko puta moje i njegova caca Slobodan se uda u Dubrovnika tako da su samo liti dolazili u Raslinu(to je selo pokraj Sibenika odakle Racunice poticu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Pa ljudi ima i boljih vozaca od Rossia.Sta se svi palite na njega koda vam je rodjeni

Jes da si mi brat ' date=' ali moram da ti kazem .Ne seri bre[/quote']

 

Ako je to sa bratseke strane vazi 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Pa ljudi ima i boljih vozaca od Rossia.Sta se svi palite na njega koda vam je rodjeni

Jes da si mi brat ' date=' ali moram da ti kazem .Ne seri bre[/quote']

 

Ako je to sa bratseke strane vazi 8)

Sa bratske nego kako :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja