Jump to content

Moto Zajednica

tubeles gume za zicane bandase

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Prilep , Makedonija
  • Motocikl: kawasaki 500 kle

Trudio sam se da proverim teme o gumama i nisam nasao da je neko vec postavio ovu temu medjutim ako i jeste ja se izvinjavam!

Naime radi se o tubeles gumama na zicanim bandasima! U prirucniku za odrzavanje kawasaki 500 kle pronasao sam podatak da modeli od 2004 pa do kraja proizvodnje imaju tubeles gume. Interesuje me dali neko od vlasnika kle ima podataka o razlikama na bandasima sa unutrasnjom gumom i tubeles gumom i dali je neko od ostalih clanova pokusao i uspesno odradio tubeles gume na zicanim felnama i normalno koja je procedura da se to uradi !!!

Unapred sam zahvalan na svim odgovorima !!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1812 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Trudio sam se da proverim teme o gumama i nisam nasao da je neko vec postavio ovu temu medjutim ako i jeste ja se izvinjavam!

Naime radi se o tubeles gumama na zicanim bandasima! U prirucniku za odrzavanje kawasaki 500 kle pronasao sam podatak da modeli od 2004 pa do kraja proizvodnje imaju tubeles gume. Interesuje me dali neko od vlasnika kle ima podataka o razlikama na bandasima sa unutrasnjom gumom i tubeles gumom i dali je neko od ostalih clanova pokusao i uspesno odradio tubeles gume na zicanim felnama i normalno koja je procedura da se to uradi !!!

Unapred sam zahvalan na svim odgovorima !!1zdravo.gif

 

U pitanju je greška u upustvu, i noviji modeli imaju unutrašnje gume. Za ostalo je Đunta dao linkove 1moto3.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja