Jump to content

Moto Zajednica

Guevara

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Bio danas u Guevari.

Kupio Caberg 105 DNA srebrnu kacigu.

Momak koji prodaje se svojski potrudio da izaberemo pravi broj za moju tikvu. Cena 8000. U LOUIS katalogu isto 100E pritom ovde probas, cackas, zagledas.

Svaka cast za radnju i ljude koji u njoj rade!

Uskoro idem da pazarim jaknu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Kao web designer moram da se slozim da bi trebali da odrzavaju sajt redovno. Danas za male pare moze da se napravi web admin pa da sami u casovima dosade kada nema musterija pune sajt podacima. Inace, jako su ljubazni, kupio sam kod njih Xenu i jos par sitnica i uvek kad sam dolazio sam odlazio zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Nemam iskustva sa doticnom radnjom, ali imam itekako iskustva sa radnjama koje jednu cenu isticu, a po drugoj prodaju, i samo da pomenem da to ipak jeste regulisano Zakonom o zastiti potrosaca, konkretno u èlanu 78. stav 1. taè. 8 koja glasi:

"8 ne obavesti potrošaèa o važeæoj ceni proizvoda i usluga, odnosno istakne obaveštenje o ceni proizvoda i usluga kojim se potrošaè dovodi u zabludu i stièe pogrešan utisak o ceni proizvoda i usluga"

 

Inace, zaprecena kazna je od 100.000 do 1.000.000 za pravno lice...

 

Imam utisak da, kad bi bar neka firma po tom osnovu platila kaznu, da bi sve ostale jako brzo azurirale cenovnike ili ih skidale sa interneta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Ok,ti si dobro prosao,ne sumnjam da su neki delovi i oprema povoljniji nego kod drugih.

Ja bas iz tog razloga pozvah prodavnicu da narucim lanac DID VN 520 sa 108 karika za moje motorce i padoh u nesvest.Neki prijatelji mi rekose da se cena krece od 80-100 evra max.Za mene je i to mnogo ali prezalih jednu zelenku.

Prodavac bi ljubazan, odcuka nesto na digitronu (kao 108 karika X cena po komadu) i kaze 126 evra !!!

Jel ovo povoljna cena,pitam se ja?Pitam,jel to nesto poskupelo a on kaze da je to uobicajena cena.

Negde sam na forumu nasao da je neko prodavao isti lanac za 70e kupljen kod njih za 92e.Prodao ga je,naravno ali 126e sada je stvarno mnogo.

Uz jos neki evro eto meni i novih lancanika i lanca,bar kako kazu neki.

Kakva su vasa iskustva za kupovinu lanca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER

Porucio sam nosac kofera za fejzera ,receno mi je da je rok isporuke 21 dan i da ce mi javiti kada stigne (bilo pocetkom marta) ......a danas je datum .......... ,i naravno ,jos nije stigao !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Posto vidim da su ovde misljenja podeljena reko da se i ja oglasim!!!

E pa ovako u tu radnju sam prvi put usao kad se otvorila,mozda dva dana posle prvi put i bio sam jedno desetak puta.Kad sam prvi put usao nije bilo skoro nicega a zato kad sam bio pre mesec dana odusevio sam se ponudom.Kod njih sam kupio akumulator i dobio garanciju(inace niko u gradu nije imao taj akumulator osim njih),i kostao me je 1200 dindzi!!!!

Momak koji je radio ostavio je ne mene dva utiska:

1.Prvi sto se lomio po magacinu da ga nadje jedno dobrih pola sata i svo to vreme nije hteo (mogao)da mi kaze cenu jer je hteo da bude siguran i okrenuo je par telefona da bi bio siguran

2.:)Kad sam bio decko je bio izgleda bolestan!!komicno je bilo sto mu je svo vreme dok sam bio tamo curio nos a njemu na pamet nije palo da ga obrise.Zamislite kupujete nesto u radnji i vidite decku kako slina(vodenjara)curi niz nos do usta!!posto sam bio sa ortacima oni su se lepo pokupili ispred i izpresavijali se od smeha a ja posto sam bio unutra sam gutao knedle da se nebi smejao da decku nebude nepraijatno!

E toliko od mene uglavno svaka im cast i nek samo nastve sa takvim radom i mogu da me ocekuju ponovo uskoro. . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Vec sam postao redovna musterija, uzeh u subotu i pojas. Ljubaznost stvarno na zavidnom nivou. I ne pitam vise sta koliko kosta, samo uzmem sta mi treba. Jos jednom pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zemun

Imam samo reci hvale, kako za prodavnicu tako i za osoblje. Ima dva meseca da sam tamo pazario i kacigu i jaknu (moja prva oprema), Proveo sam u radnji vise od pola sata (verovatno i sat) decko mi je pokazao sve kacige i jakne, objasnio koje su prednosti i mane i na kraju naravno da sam izabrao. Kasnije sam uzimao ulje i filter i opet maximalno ljubazni prodavci. U svakom slucaju ja sam zadovoljan i uslugom i robom koju sam kupio. Jos jednom sve pohvale, ostanite takvi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

 

Kupio sam tamo kacigu pre 15-tak dana, sve pohvale. Pokazivali su mi i jakne, rukavice, pločice, pojaseve i sve što me interesovalo. Imaju strpljenja i nisu napadni, a to je danas retkost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Samo da objasnim u vezi lanca,neradim u gevari ali da se zna.Postoje vise vrsta lanaca nije isto kada neko ponudi O-ring ili X-ring lanac a nije ista ni cena.Jeftiniji tacno kosta 80e a skuplji i bolji 125e. tako da se radi o tome.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

pre par meseci svratih u tu radnju da pogledam šta imaju, bila je subota, tmurno, kišovito, mrzi te da živiš, a kamoli da radiš  desetak minuta po isteku radnog vremena. momci videli devojku i mene da se muvamo ispred  otključaše radnju i ljubazno nas ponudiše da pogledamo. probao sam i kacige i jakne i pantalone, a da mi ni jednom nije skrenuta pažnja da su već odavno trebali ići kući. donosili su iz magacina odgovarajuće veličine i za mene i za devojku, pa ko da ne kupi nešto. naravno nakon nepunih sat vremena kupih ja kacigu, ali ne samo meni već i devojci. sve pohvale za strpljenje i ljubaznost. moje najveće oduševljenje bilo je kada sam na internetu video da CABERG RHINO i CABERG 105 DNA u toj radnji imaju istu cenu kao i u nemačkoj, italiji, engleskoj. osećao sam se kao evropski bajker. mislim da ću i ubuduće kupovati kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

posle moto skupa i pepersa odem do bg-a da nadjem kacigu..... pu me nanese na kraju pre batajnickog druma i xtreme na n.bg i guevaru.

 

ukratko da ga ne tupim kos to poceh probah videh i odoh bese guzva pa i nisu bas imali vreme da se smaraju samnom a i ja nisam bio raspolozan posle 6 sati po radnjama u bg-u.

 

sutradan pre polaska za Nis krenem do njih i vidim da cu zakasniti, lepo okrenem broj dobar dan dobar dan ja sam na autokomandi aj ako mozete da ne zatvorite radnju 10-tak 15 minuta. Kazu ok. Ja dodjem vidim probam izaberem mat boju kacige donese decko iz magacina uzmem dodatni vizir i aj da mi pokaze kako se skida decko ( neki novi ) malo polomi vizir. Jbg nisu se bunili ni casa vec jedan od njih ode do magacina i donese xxl velicinu ne xl :) heheh bilo mi smesno a njima smorno sigurno. Ode decko donese pravu ja uzoh vizir i sam ga promenih po uputstvu u knjizici , pantalone su trazili pola sata ali moj broj nije imao te mi je opasno bilo krivo uzo bi i njih i pojas koji nije imo moj broj :) disklok je povoljniji nego u louisu te je i to za svaku pohvalu.

 

ukratko ukupna ocena za dve posee u dva uzastopna dana 4+

 

p.s. hjc zf9 je izor naravno jer nije bio flip up caberga kog uzimam cim dodje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio sam par puta do sad

momak koji radi je bio ljubazan,profesionalan,trudio se da objani,nadje,pomogne cak iako mu je isteklo radno vreme-jbg radim kad i oni pa nemogu ranije da stignem

kupio sam kacigu na kraju a uskoro idem i po zastitu i jos neke sitnice

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Takodje lepo iskustvo, imao malih problema sa xena disk lock-om, decko je odmah zamenio senzor, a jos sam ga malo gnjavio da mi pokazuje kacige... svaka pohvala, cak mi ni racun od xene nisu trazili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

U subotu bio u (CHE)GUEVARI, pazario CABERG RHYNO Flip-Up kacigu, kao i rukavice.

Ljubaznost mladog prodavca izuzetna. Polomio se da mi pokaže sve što sam pomislio da me interesuje.

Momci, samo nastavite tako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Kupio Ksenu. Ljudi me pustili u radnju tokom popisa robe nakon sajma.

Ubacio mi je baterije i pokazao kako funkcionise na mom motorciklu.

Ja se odusevio.Hteo sam i kacigu da kupim, al' nisu primali moju

karticu pa sam morao da se zadovoljim samo Ksenom za sta sam imao kes.

Mada, ne bih se iznenadio da su uvrstili uplatu i za ostale kred. kartice

sem tadasnje Vize.

Jedino mi je glupo kad udjem u radnju a ono mrtva tisina, pa ne mozes normalno da komentarises sa saputnikom proizvod.

Takav je slucaj u vecini radnji, pa i kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Kupovao sam kod njih , smarao ih koje kakvim glupostima , dosađivao za medalju ... Nisu gubili živce i neverovatno koliko su ljubazni ! Dakle , nema šanse da kupujem igde više osim kod njih ! Baš me briga i da platim nešto više nego kod ostalih , neće mi se život promeniti za par evrića ! Svaka im čast za sve što rade !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Sa ljudima iz dotične radnje nemam nikakve poslovne, rođačke niti privatne veze, ali mora da ih malo izreklamiram: juče sam bio po vizir za kacigu i prijatno se iznenadio popustom i do 20%. Vizir bio 2700, sada 2200, žuta XENA bila 4200, sada 3200, crna veća bila 5300 (ja je kupio pre mesec dana >:(), sada 4300 itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

Jeste imaju akciju snizenja od pre neki dan. I ja sam gledao kacige, ali moj broj onoga sto sam hteo nemaju, ali su izdrzali torturu i izvadili sve modele koje su imali u trazenom broju.Na kraju nisam kupio ali sve pohvale za ljude u radnji. Posle sam se u prijatnom razgovoru zadrzao jos pola sata. stvarno su za primer !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Popust im traje koliko sam shvatio ceo oktobar, mada mislim da ce se to produziti i dalje. Ja sam kupio HJC ZF-9 kacigu pre neki dan. Bila je poslednja M velicine, crna, nekome je  ispala i na jednom mestu otpalo parcence laka, velicine zrna sibice, zbog toga su mi dali jos 10% dodatnog popusta i jos 10% na rezervni vizir (tamni, boje dima). Prilicno korektno sa njihove strane. Jos samo da skupim pare i za neku jaknu. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Kupio prekjuce "spool" jaknu, zimski touring model, super zadovoljan izgledom i cenom. 110e na popustu i nabola se zadnja moj broj 3xl ;D Maksimalno je prakticna, ima protektore na ramenima, laktovima i ledjni protektor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Danas sam kuoio u Gevari SPOOL pantalone, zamislite 4XL model za nas iz kluba 100+....cena prava sitnica , 6300 dinara na popustu.

 

Sva tri momka su bila izuzuetno ljubazna, posebno momak koji radi dole gde je oprema, pokazao mi je sve sto sam hteo, dao gomilu informacija.

 

Kad sam dosao u gornji deo radnje da platim , trazio sam jos neke cene za plocice i ostalu potrosnu robu, i to sam dobio uredno zapisano na papiru - samo da metnem u dzep.

 

Sve u svemu VRLO LEPO, osim naravno sajta koji je i dalje na zalost ne-azuriran, ali dobro niko nije savrsen.

 

Momcima svaka cast na strpljenju i ljubaznosti.

 

;D ;D ;D

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

9+ za uslugu, sve sto sam pitao sam saznao, momci su stvarno extra, objasnli i pokazali sve za sta sam pitao.

 

Svaka cast !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja