Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZS 600 Fazer

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

Izgleda da sam nasao motor koji mi odgovara, danas sam se provozao na jednom fazeru(2000god.). I u potpunosti ispunjava moje zahteve. Pre svega mi se dopada zbog njegove velicine (taman mi je) + ide ko lud + ima lep zvuk, cuje se i ide ko zujka a dosta je visok.

E sad interesuje me koliko je izdrzljiv, dal se kvari, jel skup za odrzavanje, koliko trosi...? Koliko kosta (od-do) 2000god?

 

p.s. Da li neko zna koliko kosta prednja maska za njega sa meracima?

 

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

Ja ga nemam ali sam probao jedan kod Cveleta pre par mjeseci i bio je odlican!! Elem. sve preporuke za motor.

Poprilicno je izdrzljiv, kvari se u zavisnosti od odrzavanja i "akanja", mada ta kilometraza od 20ak hijada nije nista strasno za njega, delovi nisu preterano skupi, a cena koju si dobio je, po mom misljenju, poprilicno korektna. Taj sto sam ja gledao je bio 2000 godiste, 20ak hiljada km i bio je 3300eur, ali sa komplet maskom i imao je samo malo ulubljenje na rezervoaru. Sam proceni da li ti odgovara,a opet onaj Bandit je bio extra dobra prilika! :twisted:

Njbolje da malo procackas po forumu pa da pustis PM nekome ko vec vozi pomenuti motor, mislim da "idanijel" ima takav.. oni koji ga voze ce ti najbolje preneti iskustva sa motorom...

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Izgleda da sam nasao motor koji mi odgovara' date=' danas sam se provozao na jednom fazeru(2000god.). I u potpunosti ispunjava moje zahteve. Pre svega mi se dopada zbog njegove velicine (taman mi je) + ide ko lud + ima lep zvuk, cuje se i ide ko zujka a dosta je visok.

E sad interesuje me koliko je izdrzljiv, dal se kvari, jel skup za odrzavanje, koliko trosi...? Koliko kosta (od-do) 2000god?

p.s. Da l neko zna koliko kosta prednja maska za njega sa meracima?

Hvala unapred[/quote'] Uzimaj to i vooooziiiiii 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 754 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

pogledaj na www.foc-u engleski fan klub imaju primerke sa 150000milja u dobrom stanju .motori ne trose ulje.a goriva od 4,5-6litara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5369 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Brat i ja smo biljezili i na 1900km prosjecna potrosnja je bila 4.8l naravno tu je bilo i moje laganini voznje i njegove "malo" ostrije. Doduse kod nas je 400ccm.

Meni se motor svidja po svemu,osim sto je malo nizak,pa mene polomi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac
Fejzeri su dosta izdrzljivi ako ih odrzavas kako treba' date='ja sam nalazio primerke na netu sa po 100000 na satu[/quote']

 

Slazem se ... posto znam lika koji je presao 40000....

Zvuk e sooperr :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja