Jump to content

Moto Zajednica

Druga velika BJB žurka - Promocija AMS Relija 2011

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Grupe i članovi se određuju prema više kriterijuma i određuje ih Direktor Relija sa vođama Redarskog tima. Naravno da se želje učesnika maksimalno poštuju što se tiče učešća u istoj grupi, podela postoji po jačini motora, po vozačkom stažu, po državi iz koje je učesnik...Uvek se tokom prvog dana Relija ukaže potreba o još nekom dodatnom pregrupisanju i to je većinom po ličnoj želji učesnika.

 

Trudimo se da napravimo homogene grupe sa približno sličnim vozačima, naravno uvek se malo izmešaju oni neiskusniji sa iskusnijima (zbog učenja) ali princip je isti.

 

Edit: Scuba me pretekao 0a-smiley.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Scuba je upravu, nerealno je testiranje ucesnika kada se dolazi u danu za start. Mislim da prosle godine i nije bilo nekih problema sa voznjom .Vise je bilo sa parkiranjem vozila i to tamo de je bilo malo prostora/ Borsko jezero/, jer su neki parkirali kao da voze Harleya. Lancia ako imate problema sa policiskom pratnjom molim te prover da nije u istom termina Bajs trka kroz Srbiju jer oni povlace mnogo obezbedjenja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, trka kroz Srbiju biciklima i jeste problem, obe godine unazad, pa tako i ove. Ide odmah cim zavrsi ans Reli. Ipak, to su ti termini u sustini, svi imamo odredjene logike za njih. Za pomeranje neophodno je najmanje nedelju dana unapred ili tri nedelje kasnije, to se svakako kosi sa logikama vezanim za specificnosti Relija i to je to...sad, vise motora u policiji mozda ce dovesti i do povecanja broja policajaca u pratnjama pa ce biti za sve, ko zna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Biće svakako lakše organizovati kolonu uz pratnju policije. Međutim, mislim da smo na prošlom Reliju pokazali i dokazali da je redarska služba AMS-a sasvim dorasla zadatku praćenja i vođenja grupe od 200+ motora. Ako bude policije, redari će moći malo da odahnu. A ako ne bude, ima da radimo punom parom, kao i lane! :takoje: U svakom slučaju, neće nam biti teško... :)

Poslednja svar o kojoj će učesnici trebati da brinu je da li policija ide sa nama ili ne. Biće svakako obezbeđeni, na najbolji mogući način!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

prosle godine su makar kod nas u zelenoj NAJBOLJOJ grupi,sa NAJboljim redarima bilo pravo zadovoljstvo voziti! redari su bili pravi lavovi niko nas nije mogao "pokidati" kao kolonu! daki,jager,redoran,tandem volontera(izvinite sto ne znam ime) KTM i sivi naked koji su pomagali oko radova na putu su ucinili voznju opustenom! istina kada je daki preuzeo vodjstvo od jagera bilo je malo zesce,ali mlad je jos jager :dobar: naucit ce! vezbao je ove godine kod kepe! :bicikl:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Kriterijumi za određivanje sastava grupa su višestruki i teško je ulaziti u detalje. Pomenuti test ili probna vožnja sa redarima su, kao što si i sam rekao, nerealni. Ostaje nam da i ove godine odredimo grupe kao što smo to činili i pre. Iskreno se nadam da ove godine nećeš imati problem jer znaš šta te čeka pa ćeš biti spreman.

 

Nerealni? U tom slučaju hvala čika Arakisu što je odvojio vreme da istestira nas dvojicu entuzijasta prošle godine i da nam se ukaže poverenje da učestvujemo na reliju. :zdravo:

 

Vidimo se i ove godine!

 

 

 

prosle godine su makar kod nas u zelenoj NAJBOLJOJ grupi,sa NAJboljim redarima bilo pravo zadovoljstvo voziti! redari su bili pravi lavovi niko nas nije mogao "pokidati" kao kolonu! daki,jager,redoran,tandem volontera(izvinite sto ne znam ime) KTM i sivi naked koji su pomagali oko radova na putu su ucinili voznju opustenom! istina kada je daki preuzeo vodjstvo od jagera bilo je malo zesce,ali mlad je jos jager :dobar: naucit ce! vezbao je ove godine kod kepe! :bicikl:

 

Momci na KTM i sivom naked.u su Tomislav i Alex, i puno su pomagali i ostalim učesnicima relija, i svojim prisustvom podigli kvalitet celog dešavanja. Nadam se da će i ove godine rešiti da krenu sa nama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@Sinclair

 

Vas dvojica ste bili eksperiment - bez uvrede. Izuzetak od pravila. A poverenje ste zaslužili od Arakisa ali i od lancie88 i mene koji nismo baš pevali od sreće što krećete sa čime ste krenuli. Ali smo vas bacili na probu pa šta bude. Arakis je išao sa vama jer sam ja imao mnogo posla a moj zadatak je bio da vam ne dozvolim učešće da me Arakis nije celo popodne ubeđivao da vas pustim. Tako daaaa... ćutite i plivajte :)

 

Zamisli kako bi izgledalo da se tako vozimo sa svim učesnicima. A ima ih "samo" 200.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

@Sinclair

Tako daaaa... ćutite i plivajte :)

 

hmmmmmm,radi se o dva momka na nekim cudnim crvenim vozilama kineske proizvodje? :moto3:

ako jesu svaka im cast,hrabro su se borili i oni i masine!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

hmmmmmm,radi se o dva momka na nekim cudnim crvenim vozilama kineske proizvodje? :moto3:

ako jesu svaka im cast,hrabro su se borili i oni i masine!! :takoje:

 

 

To je bre zato što su imali najboljeg letećeg redara :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

@Scuba

 

Više nego očigledno je da je organizaciono (skoro) nemoguće istestirati 200 ljudova...mada tu ima i prekaljenih vukova kojima nije potrebno testiranje. Samo sam hteo da iskoristim priliku da zahvalim Organizaciji što smo dobili priliku da budemo (častan) izuzetak. I drago mi je da smo opravdali poverenje...mada nam niko ne bi ni priznao da nismo, jer bi onda Arakis bio kriv što je pokvario reli! ;)

 

@ dr. Bane

 

Najbolji si leteći redar! A čim ti vratim ključ za svećice, biti ću i iskren... :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Pozdrav,

 

da, trka kroz Srbiju biciklima i jeste problem, obe godine unazad, pa tako i ove. Ide odmah cim zavrsi ans Reli. Ipak, to su ti termini u sustini, svi imamo odredjene logike za njih. Za pomeranje neophodno je najmanje nedelju dana unapred ili tri nedelje kasnije, to se svakako kosi sa logikama vezanim za specificnosti Relija i to je to...sad, vise motora u policiji mozda ce dovesti i do povecanja broja policajaca u pratnjama pa ce biti za sve, ko zna...

Ja sam prosle godine vozio u zutoj grupi i odajem svo priznanje redarima, koji su tako dobro radili svoj posao, da su neki put postupali kao pravi policajci. Kad se setim 1. relija, kada je moju zelenu grupu vodio saobracajac, koga su zvali teča,smatram da smo ipak bili bezbedniji, jer su oni "cistili" put ispred nas, na sto redari na zalost nema ju pravo. Radovacu se pratnji, ali to nikako neće biti razlog za moj nedolazak i ove godine. U stvari jedva čekam!

Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Reli je postao institucija! ;) To se ne propusta! :takoje:

 

Nego, Sale obeca da ce 10.2. biti postavljen i sajt, a koliko vidim, jos je stari... Nije zurba, ali izgrizoh nokte cekajuci da vidim sta nas ceka ove godine! :zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Moto Selo
  • Motocikl: Kawasaki en 500,Sachs x road 125

hmmmmmm,radi se o dva momka na nekim cudnim crvenim vozilama kineske proizvodje? :moto3:

ako jesu svaka im cast,hrabro su se borili i oni i masine!! :takoje:

 

 

To je bre zato što su imali najboljeg letećeg redara :zvizduk:

Potvrdjujemo ovo za najboljeg redara relija 2010.

Dobanovcani

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Malo je promenjen redosled koraka u organizaciji Relija 2011.

 

Najpre mora da bude potvrdjena policijska pratnja, od cega zavisi i potvrda termina Relija. KOliko sam upoznat, ocekuje se da to bude obavljeno u toku sledece nedelje.

 

U tom smislu je i sajt stopiran i bice podignut kada plan bude 100% potvrdjen (ukljucujuci i smestaj). Pre toga je bez veze, jer bi potencijalno samo dezinformisao ljude.

 

Sta znam, ako bi trebalo da procenjujem - mislim da ce sajt biti negde u prvoj polovini marta (mada to nije neki zvanican rok). Realno, ima jos vremena i bolje da bude malo kasnije ali bez promena i tacno 100%, nego da se info na njemu menjaju iz dana u dan.

 

Takodje, kada isti preduslovi budu ispunjeni;), bice verovatno otvorena i posebna tema za Reli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

u medjuvremenu.. :vlajko:

 

 

 

 

 

prevod:

 

Dosta mi je vasih lepih manira,to je suvise za mene Ja jedem rukama i takva sam kakva sam govorim glasno i iskrena sam,izvinite me Hajde da prestanemo sa licemerjem,meni ga ponestaje Dosta mi je besmislica Pogledajte me,cak nisam ni ljuta na vas,ja sam jednostavno takva Ja zelim ljubav,radost,dobru volju Vas novc me nece uciniti srecnom Zelim da umrem sa rukom na srcu Hajde da zajedno otkrijemo moju slobodu Zaboravite sve svoje predrasude Dobrodosli u moju stvarnost

 

 

Zelim Ako mi date apartman u Ricu,ne zelim ga Sanelov nakit,ne zelim ga Ako mi date limuzinu,sta da radim sa njom? Ako mi ponudite osoblje,sta da radim sa njima? Vilu u Neusatelu,to nije za mene Ako mi ponudite Ajfelovu kulu,sta da radim sa njom? Ja zelim ljubav,radost,dobru volju Vas novac me nece uciniti srecnom Zelim da umrem sa rukom na srcu Hajde da zajedno otkrijemo moju slobodu Zaboravite sve svoje predrasude Dobrodosli u moju stvarnost.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Extra :takoje:.... a u medjuvremenu mora da se tokom relija negde i spava i jede i pije .... 4 dana, 200 ljudi, 150 motora... 1000 km... 55 evra....

 

Dakle za sada uzivajte uz ove divne zvuke Pariza a u junu cete uzivati na Reliju 2011 uz dobro znane zvuke :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Samo za tebe cu okaciti jedan na motor, sa sve razglasom i ganja cu te celim putem. A tek ujutru kad ti zapevam pod prozor, iiiihaa :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja