Jump to content

Moto Zajednica

Druga velika BJB žurka - Promocija AMS Relija 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Malo je promenjen redosled koraka u organizaciji Relija 2011.

 

Najpre mora da bude potvrdjena policijska pratnja, od cega zavisi i potvrda termina Relija. KOliko sam upoznat, ocekuje se da to bude obavljeno u toku sledece nedelje.

 

U tom smislu je i sajt stopiran i bice podignut kada plan bude 100% potvrdjen (ukljucujuci i smestaj). Pre toga je bez veze, jer bi potencijalno samo dezinformisao ljude.

 

Sta znam, ako bi trebalo da procenjujem - mislim da ce sajt biti negde u prvoj polovini marta (mada to nije neki zvanican rok). Realno, ima jos vremena i bolje da bude malo kasnije ali bez promena i tacno 100%, nego da se info na njemu menjaju iz dana u dan.

 

Takodje, kada isti preduslovi budu ispunjeni;), bice verovatno otvorena i posebna tema za Reli...

 

Kako napreduje planiranje i organizacija? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Napreduje, napreduje... kao i obično birokratsko-administrativne procedure najviše prave probleme. Sa ljudima je lako. Npr. odavno smo sve dogovorili sa MUP-om. Međutim, iz svake opštine kroz koju treba da prodjemo treba da sakupimo bar po jedan ''papirić'' a vi znate u kako to izgleda ::) .

 

Uskoro se javljamo sa detaljima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

direktorka me pritiska da isplaniram godisnji odmor, a ja cekam da se zvanican datum odrzavanja rejila objavi.

 

eto kakve muke imam :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Planiraj prvi vikend u junu jer će 99% tada biti Reli. A inače, kao što reče Koča, ubi nas papirologija i birokratija. Lakše bi kupili belog medveda za zoološki vrt nego proterali Reli kroz Srbiju <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

u medjuvremenu.. :vlajko:

 

 

 

 

 

prevod:

 

Dosta mi je vasih lepih manira,to je suvise za mene Ja jedem rukama i takva sam kakva sam govorim glasno i iskrena sam,izvinite me Hajde da prestanemo sa licemerjem,meni ga ponestaje Dosta mi je besmislica Pogledajte me,cak nisam ni ljuta na vas,ja sam jednostavno takva Ja zelim ljubav,radost,dobru volju Vas novc me nece uciniti srecnom Zelim da umrem sa rukom na srcu Hajde da zajedno otkrijemo moju slobodu Zaboravite sve svoje predrasude Dobrodosli u moju stvarnost

 

 

Zelim Ako mi date apartman u Ricu,ne zelim ga Sanelov nakit,ne zelim ga Ako mi date limuzinu,sta da radim sa njom? Ako mi ponudite osoblje,sta da radim sa njima? Vilu u Neusatelu,to nije za mene Ako mi ponudite Ajfelovu kulu,sta da radim sa njom? Ja zelim ljubav,radost,dobru volju Vas novac me nece uciniti srecnom Zelim da umrem sa rukom na srcu Hajde da zajedno otkrijemo moju slobodu Zaboravite sve svoje predrasude Dobrodosli u moju stvarnost.

 

Dok čekamo odgovore u vezi relija, da pitamo Vlajko DJ da li zna gde je snimljen ovaj video sa ZAZ? Žanska je fantastična! Ovih dana čujem je i na našim radijima. Video je snimljen na Montmartu u Parizu. Evo jedne fotke koju sam napravio tamo u februaru ove godine. Prepoznaćete kapiju u pozadini.post-16019-0-11229800-1302030444_thumb.jpg I još jedne iz daljine.post-16019-0-51807500-1302031439_thumb.jpg

Montmart je inače najvišlja tačka Pariza. Šteta što nisam bio kada je ona tu pevala. Inače u Parizu možemo naići na veoma kvalitetne ulične svirače.

A evo i još jedan video iz Pariza koji sam delimično i ja snimao isto u februaru.

U ovom videu harmonikaš svira isto na Montmartu, samo nekih 20-ak metara dalje od kapije.

Uživajte!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Zenama ne prija kad ih nazivas "zenskom" :jee:

 

Pogotovu ova fina mlada dama :hej: ne zasluzuje to..

 

A Pariz je tako daleko.. ne bih zna gde je snimano.. :neznam:

ali da sam tamo nasao bih je sigurno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Konačno utvrđeni su svi potrebni detalji i tokom sutrašnjeg dana otvaramo posebnu temu na forumu sa informacijama. U Novom Sadu, na Moto-Bike Expo tačnije na štandu AMS/BJB će takođe biti predstavljen program ovogodišnjeg relija.

 

Veliko izvinjenje svima koji su zainteresovani zbog ove ''ćutnje'' ali zaista su u pitanju objektivni razlozi. Ako treba objasnićemo ih u toj temi no bitno je da sada imamo poznate sve neophodne parametre i da ćete, počev od sutrašnjeg dana, moći da se informišete o svemu i odlučite da li učestvujete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Zaista je bilo priličnih problema na koje nismo mogli da utičemo nit ima naše krivice. Ali fala bogu sve je rešeno na najbolji način i kao što reče Koča, sad imamo konačno sve parametre. Najgore je kad zavisiš od drugih a nama se to sad desilo na mnogo mesta i na mnogo načina odjednom.

 

Ubrzano radimo na pripremi štanda na novosadskom sajmu i tu ćete moći da dobijete informacije uživo sa svim potrebnim podatcima.

 

Tako je to u ovom poslu (a i u mnogim drugim). Danas ceo dan čekaš da ti neko potvrdi nešto i onda u 01:06 to objavljuješ na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Ma vazno je da ste uspeli da se izborite da se reli odrzi.Najlakse je nama da iz fotelje kukamo , a vi gurate tamo rat.Sve je dobro kada se zavrsi i muke se zaborave do sledeceg relija. Bravo ekipo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Ma vazno je da ste uspeli da se izborite da se reli odrzi.Najlakse je nama da iz fotelje kukamo , a vi gurate tamo rat.Sve je dobro kada se zavrsi i muke se zaborave do sledeceg relija. Bravo ekipo

a znamo li nesto? ako se zna onda se zna kada se spominje,dva dana se cuti! sve ovo govorim uvazavajuci sav vas angazman!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma vazno je da ste uspeli da se izborite da se reli odrzi.Najlakse je nama da iz fotelje kukamo , a vi gurate tamo rat.Sve je dobro kada se zavrsi i muke se zaborave do sledeceg relija. Bravo ekipo

a znamo li nesto? ako se zna onda se zna kada se spominje,dva dana se cuti! sve ovo govorim uvazavajuci sav vas angazman!!

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/63907-treci-internacionalni-moto-turisticki-reli-tour-around-serbia-2011/page__pid__1057901#entry1057901

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja