Jump to content

Moto Zajednica

Harley Davitson Sportster 883 low

Recommended Posts

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R65LS, Drag Star 1100

Nameravam da menjam svoj BMWR65LS za Sportster-a, oduvek sam mastao o takvom motoru a sada bi i bio u prilici da ga kupim.:) Medjutim kod nas se svasta prica o Harley motorima ,pa bih bio zahvalan ako bih mogao dobiti informacije i misljenja iz prve ruke. Pozz i unapred hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Savršenog motora na svetu nema.

Svaki ima neku manu (priznavali to vlasnici ili ne).Kada pogledaš broj fabričkih opoziva (važi za sve moguće marke) zapitaš se šta mi to vozimo.

U ovo vreme interneta lako ćeš saznati i mane i rešenja za svaki motor pa zato ako ti se sviđa kupuj i samo gas.

Pozdrav !

Carlos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: HD

Neznam sta te zapravo zanima. Ja sam isto kao klinac mastao o HD-u i eto da se prilika a ja odmah iskoristio. :)

Ono sto pricaju mislim da treba prvo pogledati ko prica, dali je nekad vozio HD. Zastupnik sam jedne firme u vezi HD necu konkretno da nebi bilo reklama. Veruj mi da sam cuo svasta i svacega. :)

U stvari da uzmemo moj primer, ja sam motor kupio u BG kad sam dosao pogledati motor palili su ga sa dodatnog akumulatora jer kako su rekli neznaju tamo da poprave. A sve su vec probali, stavili nov akumulator i regler(koji su uzeli od nekog skutera):). Platio ja i doterao kuci. Kupio sam novo akumulator naravno orginal, regler i stator jer je njihov regler sa skutera... Sve u svemu odkad sam zamenio sve to motor je OK. Pali pa vozi, od tada jos nisam imao problema nikakvih sa motorom.

Imas i pp od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Slo

Ako se ti svđa ti samo kupi i kod nas u Sloveniji je HD najlošiji,najgori,pune se kvari,itd

ali to uvjek pričajo oni koji nisu vlasnici tih motora. Ja sam njime zadovoljan i ne menjam ga

nijedan drugi i dosad u 75000km samo menjao lance i zatezače lanca za ventile i naravno redov

ni servisi na 8000 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R65LS, Drag Star 1100

Hvala na komentarima! BMW-a ne bih prodavao dok ne budem siguran da stvarno ne prelazim sa konja na magarca. :) Jednom sam u zivotu na brzinu kupio motor(tj. po svaku cenu) i to mi se obilo o glavu, tako da sada zelim da budem siguram da cu sledecim motorom biti zadovoljniji nego prethodnim, a to je posle BMW-a tesko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Prodao sam moj sa predjenih 300.000 novi se vlasnik vozi sa njim sasvim normalno,inace je sportster Harleyeva najpouzdanija masina.Tehnickih problema sa motorom nikad nisam imao samo redovni servisi i nepipas nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Hvala na komentarima! BMW-a ne bih prodavao dok ne budem siguran da stvarno ne prelazim sa konja na magarca. :) Jednom sam u zivotu na brzinu kupio motor(tj. po svaku cenu) i to mi se obilo o glavu, tako da sada zelim da budem siguram da cu sledecim motorom biti zadovoljniji nego prethodnim, a to je posle BMW-a tesko.

 

 

 

 

 

BMW2.gifBMW2.gif BMW2.gif BMW2.gif BMW2.gif sampion.gifsampion.gifsampion.gifsampion.gifsampion.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja