Jump to content

Moto Zajednica

Naprodaj Kawasaki Zephyr 550

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Naprodaj Kawasaki Zephyr 550 B 1996 godiste registrovan do 4.3.2011. sa nekih 45 000 km ako ima interesovanih mogu se javiti na mail: fhsandeep@gmail.com ili na telefon 064-11-42-897 pozdraaav :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Naprodaj Kawasaki Zephyr 550 B...

Videvši da si skroz nov član, želeo bih prvo da ti poželim dobrodošlicu i da iskoristim priliku da ti pomognem.

 

 

Da bi bolje predstavio svoj motocikl, a naravno brže i za bolju cenu ga i prodao, neophodno je da:

 

1. Daš što više preciznih i verodostojnih podataka o njemu, kao što su dokle je registrovan, da li se vodi na tebe...

2. Dovoljno kvalitetnim fotografijama ilustruješ sve njegove dobre strane i nedostatke. Dakle, fotke bi trebalo da su oštre i dovoljno svetle, veličine od 640x480 pa na više, da prikazuju relevantne detalje koji su važni za kupo-prodaju, kao što su eventualna oštećenja ili dorade na motociklu,

3. Navedeš cenu za koju nudiš motocikl,

4. Navedeš načine kontaktiranja sa tobom u vezi pitanja i dogovora u vezi predmetnog motocikla.

 

Moguće je da sam neki detalj zaboravio, ali verujem da ti neće biti teško da pogledaš u ovom podforumu šta je potrebno uraditi za uspešno predstavljanje onoga što nudiš.

 

Verujem da sam uspeo da ti pomognem i želim ti uspeh u prodaji, kao i zadovoljstvo kupcu.

 

PS

Izvinjavam se unapred, ukoliko je ovaj post shvaćen kao OFF.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

set lanca je menjan pre 1 000 km stavljen je DID,zadnja guma potrebna zamena,prednja je ok,pakne su nove na sva 3 diska,doskovi su zdravi znaci nemaju one kanale nisu istroseni,potrebna su sitnija stelovanja,ventila i karburatora,potreban je mali servis,akumulator je potpuno nov!nije mozda 10 puta paljen motor sa njim!na mom je imenu ja sam vlasnik od kad je uvezen motor,vec 4. godina da je kod mene!ima estetsku gresku na sedistu koza je popucala,ali to se resi za 1 000 din.Ja sam iz Subotice a i motor se nalazi u Subotici naravno kod mene!cena je 1500 eura!

post-15340-067376200 1294929438_thumb.jpg

post-15340-048471700 1294929547_thumb.jpg

post-15340-000125200 1294929717_thumb.jpg

post-15340-099076000 1294929925_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Gde Rasirim Sator
  • Motocikl: DL 650

sorry zbog neurednog oglasa :/

 

 

Nemas ti potrebu nikome da se izvinjavas zbog oglasa koji uoste nije neuredan i sasvim je ok. jer koga zanima Kawasaki Zephyr 550 taj ce da te kontaktira sa ili bez slika i drugih detalja,a Cika Dule je sasvim upravu i nije nista lose mislio kada te je posavetovao i svaka mu cast za text jer u rubrici prodajem obicno lutaju clanovi koji nista ne pazare nego ubijaju slobodno vreme koga imaju na pretek i komentarisu neke detalje i postavljaju gomilu nejasnih pitanja,a tebi na ovom oglasu ne treba 300 postova i glupih komentara sa pitanjima i podpitanjima nego ti treba samo jedan kupac i ne izvinjavaj se nikome vise.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja