Jump to content

Moto Zajednica

Jel zna neko detalje o ovom Ducatiju? Najlepsi motor ikada!

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Winterthur CH

Pocinjete bas da me zabrinjavate raspravom da li je bolja ,,lepotica" ili veoma zgodna ,,rasna domacica"? Lepotica zahteva mnoooogo sminke, kozmetike, odrzavanja, mnogo novca u samom startu da je osvojis i jos vise da je zadrzis i zadovoljis njene potrebe. Uvek cu pre izabrati ,,domacicu" koja od mene zahteva samo moju ljubav i minimalno ulaganje na njen izgled i odrzavanje, a pruza mi isto ili mozda jos i vece zadovoljstvo nego ,,lepotica". Sa njom si rasterecen, bezbrizan, siguran i zadovoljan.

Kao sto vec neko rece ,,ne znam zasto sam ovo napisao ali ne moze da skodi, mozda ce nekome cak i da koristi"  ;D

Ps: Kao sto se vec vidi na predhodnim slikama, ovaj plavi je za decake  ;D ;D ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Da je dobar Dukac, dobar je, ali meni je lepsa R1. Naravno o ukusima ne treba raspravljati, ja sam ljubitelj ostrih linija, pa mi se vise dopadaju japanski od italijanskih motocikala. Jos je yamaha i znatno jeftinija, za ostatak para u krajnjem slucaju ga napucas dodatnom opremom, ako te bas svrbe pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Po mom skromnom misljenju 1098 je drugi najlepsi motor ikada (prvi je naravno 998). Mislim da su uispeli da naprave prelep redizajn 998, koji im je bas trebao jer su malko zabrljali sa onim 999/749. Sto se mene tice Italijani umeju da naprave najlepse motore. Sad o5 da se ogradim, to je samo moje misljenje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

MOzda je off, ali ne zanima me jer vidim da se raspravlja o dizajnu. Italijani su carevi, tu ne znam shta vishe da kazhem ovaj desmosedeci mi je suvise race, da bi mi se svideo jednostavno kao da napravite trkacki automobil za ulicu bez ikakve sminke, ali 1098 najlepsi motor ikada, sa prednje strane tu i tamo kada se gleda frontalno, ali pod uglom i iz profila kida. Ceo zivot bi kupovao samo engleske italijanske, i svajcarske (satovi) stvari, zaboravicu sve one gluposti tipa telefoni, kompjuteri (lg je tu ali na njemu pise prada, pa cu uzeti da je italijanski, josh jedno italijansko remek delo dizajna jedino to shto pishe prada....) ali 1098 i jedan ovakav auto    http://www.km77.com/00/maserati/granturismo/gra/08.jpg          (stavio sam link jer ne znam postaviti sliku), bi mi bili dovoljna prevozna sredstva za chitav zhivot, sve bi prodo za njih.

MOlim da se prokomentarise ovaj maserati, najlepsi auto ikada zajbo je i continental gt, jer kada ste mogli imprezu mozhete i ovo?

Ja sam ipak perfekcionista, pa cu samo reci da su mu migavce mogli obojiti u belo a ne ostaviti ovako  usr##ano narandzaste da strce, ali ruku na srce bio bi greh tako neshto na ovom automobilu trazhiti i zamerati mu, pa moram povuci rec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja