Jump to content

Moto Zajednica

www.shoppingusa.rs

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Cim vidim mobilni kao kontakt gde trebas da ostavis podatke o kreditnoj kartici odmah mi ne uliva poverenje. Nebitno jel ovakva ili neka druga firma u pitanju.

 

Ako vec ostavljam 500 - 600 dolara, koriste moju kreditnu karticu za kupovinu, imaju moju adresu........hocu i ja njihove podatke kad je vec firma u pitanju, a ne samo mail i mob, ne ide to tako.

 

Drugo su ovi nasi momci sto donose iz Louis-a, ipak imamo neko iskustvo sa njima i ne treba da ostavljas krednitnu karticu ili sl.

 

Ne kazem da je prevara, ali nesto ne bih rizikovao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Cim vidim mobilni kao kontakt gde trebas da ostavis podatke o kreditnoj kartici odmah mi ne uliva poverenje. Nebitno jel ovakva ili neka druga firma u pitanju.

 

Ako vec ostavljam 500 - 600 dolara, koriste moju kreditnu karticu za kupovinu, imaju moju adresu........hocu i ja njihove podatke kad je vec firma u pitanju, a ne samo mail i mob, ne ide to tako.

 

Drugo su ovi nasi momci sto donose iz Louis-a, ipak imamo neko iskustvo sa njima i ne treba da ostavljas krednitnu karticu ili sl.

 

Ne kazem da je prevara, ali nesto ne bih rizikovao.

 

Ni jednoj firmi ti ne ostavljas broj kreditne kartice, otkud ti to? Ili placas direktno radnji ili karticom uplacujes na njihov racun u Americi, a oni kupuju za tebe i salju ti robu uz proviziju na tvoju adresu. Procitaj sta pise na sajtu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

stize PayPal u 2011 1zdravo.gif

 

Moze i da stigne, dzaba ti, kada velika vecina ne zeli da salje robu za Srbiju! Nekoliko puta sam na primer hteo sa engleskog eBaya da kupim robu, ali prodavci nisu zelei da salju za Srbistan. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Cim vidim mobilni kao kontakt gde trebas da ostavis podatke o kreditnoj kartici odmah mi ne uliva poverenje. Nebitno jel ovakva ili neka druga firma u pitanju.

 

Ako vec ostavljam 500 - 600 dolara, koriste moju kreditnu karticu za kupovinu, imaju moju adresu........hocu i ja njihove podatke kad je vec firma u pitanju, a ne samo mail i mob, ne ide to tako.

 

Drugo su ovi nasi momci sto donose iz Louis-a, ipak imamo neko iskustvo sa njima i ne treba da ostavljas krednitnu karticu ili sl.

 

Ne kazem da je prevara, ali nesto ne bih rizikovao.

 

Ni jednoj firmi ti ne ostavljas broj kreditne kartice, otkud ti to? Ili placas direktno radnji ili karticom uplacujes na njihov racun u Americi, a oni kupuju za tebe i salju ti robu uz proviziju na tvoju adresu. Procitaj sta pise na sajtu.

 

Izaberite proizvod u Americi

Izaberite vaš omiljeni proizvod iz bilo koje e-prodavnice u Americi.

Neobavezujuća narudžba i predračun

Na virtuelnom obrascu popunite informacije o željenom proizvodu, potom ćete dobiti obračun za vašu narudžbinu

Vaše proizvode kupujemo i prosleđujemo

Naručene proizvode prepakujemo i šaljemo za Srbiju

 

rs.shoppingusa.mk is a verified Authorize.Net merchant.

 

Disclaimer: Merchant verification refers to the merchant's status as an [active] Authorize.Net customer. Authorize.Net does not guarantee, represent or warrant the performance of the merchant or that the merchant will securely or accurately process all of its transactions through the Authorize.Net Payment Gateway, or complies with applicable federal or state data protection laws.

 

 

pa ti kupuj preko njih ako paypal ne funkcioniše

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja