Jump to content

Moto Zajednica

Beograd - Kopaonik, 320 km offroad

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Momci, ja se izvinjavam sto se nisam pre javio, crkla mi ploca na kompu kuci, pa sam morao da menjam, a na posao nisam isao jer sam se razboleo, pa sam na bolovanju :( ...dakle, od mog odlaska nista, jos sam na antibioticima i u stanju "cas mi je hladno, cas mi je vruce" :(

Zao mi je, bas sam se radovao i planirao otkako ste javili za ovu turu ...

A neko odlaganje za sledeci vikend posto nas vec dosta ne ide? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

ajte ljudi potvrdite ko ide a ko ne bar do 20.00 veceras, koliko mi je kvarisha rekao nas dvojica +3-ca za sada, no hard feelings ako ostane tako odo ja na Taru na teletinu ispod sacha jbga od pochetnih 13 do sadasnjih 5 :(:(

MISIRAC W8 4 AN ANSWER

Eto, uze čo'ek Afriku i odma' digne nos >:(!!! Ma viroletljikom bi ja njega... ;D ;D ;D

Nisam digao nos bata Dejo nego kontinent `oce da se vozi i vozi i vozi ii tako to :):):):) a kad toliko voziiiiiiis mora negde i leba da se jede pa ko velim teletina, sach ,lepinja ooops a da ja krenem odma` na Taru a ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

i od javljanja ne bi nista tako da odo` ja da pocepam sutra onu teletetinu kao sto sam i obecao , Kvarishi i Danku srecan put i dobar provod zajednicko cepanje nekom drugom prilikom jebaji ga druze ucitelju ocekujemo slicke po povratku pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ljudi, ja stigoh, Danko je ostao na kopu, kad stigne postovace slike... kad ih vidite plakacete, bilo je svega, vozili smo kroz vodu, blato, sumu... ruta nije bas bila kao sto je planirano, ali smo svakako izvukli najvise sto je moglo (inace, zavrsili smo na kopu u subotu uvece). Bilo je svega sto jedna avantura nalaze da treba da ima...slepanja(pogodite ko koga),puknutih guma, kvarova, padova (pogodite ko :))... kad dodju slike, ondak ce i cela prica bivati ispricana. Ja sam inace ziv i zdrav, nisam bas mnogo pokretan ali proci ce za koji dan, Danko se buni na promaju, posto je to jedino sto je njemu moglo da zasmeta...

 

  Jos jednom da zahvalim Danku sto je organizovao ovo fantasticno druzenje kao i druzenje na kopu kod njega na vikendici, takodje hvala svima koji ste se interesovali za moje zdravlje uzput.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ljudi, ja stigoh, Danko je ostao na kopu, kad stigne postovace slike... kad ih vidite plakacete, bilo je svega, vozili smo kroz vodu, blato, sumu... ruta nije bas bila kao sto je planirano, ali smo svakako izvukli najvise sto je moglo (inace, zavrsili smo na kopu u subotu uvece). Bilo je svega sto jedna avantura nalaze da treba da ima...slepanja(pogodite ko koga),puknutih guma, kvarova, padova (pogodite ko :))... kad dodju slike, ondak ce i cela prica bivati ispricana. Ja sam inace ziv i zdrav, nisam bas mnogo pokretan ali proci ce za koji dan, Danko se buni na promaju, posto je to jedino sto je njemu moglo da zasmeta...

 

  Jos jednom da zahvalim Danku sto je organizovao ovo fantasticno druzenje kao i druzenje na kopu kod njega na vikendici, takodje hvala svima koji ste se interesovali za moje zdravlje uzput.

 

Ipak ste isli. Kako je krnulo sa odustajanjima, ja sam mislio da necete ni ici. Koliko vas je na kraju krenulo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobro ste otisli stvarno bi bilo glupo da posle 6 strana dogovaranja bude tresla se gora rodio se mish

 

Kvarni ako si u BG-u sutra vodim te na lecenje pomocu Srpskog Univerzalnog leKa koji se pravi od rogate zivotinje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

...i ne izgledash tako lose s obzirom kroz sta si sve prosao....ali bez protektora za potkolenicu....ccccc

 

Aj pa mozemo jopet na Usce da popijemo po kavicu, izgleda ce da bude lepo vreme cele nedjelje.

 

Alal vera za avanturu:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Fotke su prelepe. Cekam da vidim i ostatak sa digitalca ?!

Znaci nije neophodan ni hard, ni soft enduro, ni gume marke te i te, tvrdoce posebne,oprema u boji motora -  nego volja.

A sad kao mnogi - " ali sledeci put kad budete isli idem obavezno..."     

Ali stvarno idem. Ako budem imao motor,gume,opremu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja