Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Fazer & Diversion klub

  

385 članova je glasalo

  1. 1. Koji model Fazera posedujete?

    • FZ1 Gen2 2006-
      34
    • FZ1 Gen1 2001-2005
      31
    • FZ8
      19
    • FZ6 S2 2007-2009
      46
    • FZ6 S1 2007-2009 (78KS)
      8
    • FZ6 2004-2006
      67
    • Starije verzije FZ (FZS600, FZS1000, ...)
      74
    • XJ6 2009-
      10
    • XJ900
      27
    • XJ600
      69
  2. 2. Koju varijantu imate?

    • Sa poluoklopom (ili dodatnim punim oklopom)
      272
    • Bez oklopa (naked)
      76
    • Sa punim oklopom (starije verzije)
      37
  3. 3. Da li bi bilo dobro da osnujemo klub vlasnika?

    • Da
      346
    • Ne
      39


Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Stromeri su se organizovali:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/65193-suzuki-v-strom-prvo-druzenje-u-srbiji/page__view__getnewpost__fromsearch__1

 

Hoćemo li i mi da organizujemo neko druženje? Imate li predloge za lokaciju i vreme?

komsija,racunaj i na nas koji smo "vani",i mi bi da se :moto3: i druzimo-neka to bude neki termin kada su godisnji odmori :aha::aha:

a sto se tice mesta :stabre: ..

cek cek,pa nasa zona(Pozarevac-Srebrno jezero-Golubac-Kladovo) bi mogla da bude jedna od ideja....

ali voleo bih da cujem i druge :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: FAZER 1000 ZAUVEK...

umemo mi i preko da se druzimo i vozimo :nanana: pozzzz svim fazeristima ja sam za svaku kombinaciju bilo kod nas ili preko :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Možemo mi i više okupljanja da napravimo, ne mora samo jedno. Mi koji smo ovde možemo da se okupimo i u toku maja, a možemo posle još jednom kada bude sezona godišnjih odmora. Lepi su i Srebrno jezero i Golubac, a u Golupcu poznajem i vlasnika hotela, tako da bi mogli da organizujemo povoljan smeštaj ko bude želeo da prespava. Imaju fantastičnu terasu pored Dunava, pa ako nešto popijemo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Srebrno jezero mi se cini kao odlicna varijanta. :)

Ja sam naravno, uvek za...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Jes' da sam prešao na Zekana, ali FZa nisam zaboravio. Primate me na druženje?

 

Pozdrav.

 

Djole

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ma može, naravno :takoje: Ja sam u nekoj izgradnji (renoviranje), ali mislim da ću do kraja nedelje imati više vremena. Hajde neka preliminarni termin bude sledeći vikend. Koliko vas bi moglo da dođe na Srebrno jezero u petak, subotu ili nedelju (20, 21, 22. maj).

 

1. Aćim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja nažalost već imam dogovorene obaveze za nedelju, a i planirao sam da obiđem ove učenike na Školici bezbjedne vožnje, tako da ja otpadam. Hvala u svakom slučaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha Fazer 1.000

Pa nedelja je po meni ok jel je vecina slobodna e sad nepitam se samo ja uvek ce biti neko ko nemoze to je normalno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Planirao sam u neko dogledno vreme da zamenim fabricki auspuh mog FZ6 S-a 2006god. sa Robertovim RACE izduvom, evo i slike post-8541-0-46471200-1305886542_thumb.jpg

E sad me zanima da li cu imati nekih problema u radu motora obzirom da je izduv otvoren i da li ce morati da se steluje nesto na samom kompjuteru motora? Cuo sam svasta vezano na tu temu da li menjati fabricki ili ne, pa me interesuje da li je neko vec menjao i ako jeste da li je primetio nesto tipa da mu motor slabije vuce, neravnomernije radi i sl.

 

Takodje bih zamenio fabricki vizir PUIG-ovim Double Bubble smoke vizirom http://www.fz6-forum.com/forum/picture.php?albumid=21&pictureid=130

pa me zanima da li ga vec neko ima i kakvi su utisci tj. vredi li investirati ili je u pitanju samo kozmeticka izmena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja sam svojevremeno na FZ6S ugradio Leovince (i skinuo katalizator) i motor je bio osetno jači. Verujem da će i kod tebe biti isti slučaj. Što se tiče vizira, imao sam Givi touring vizir, koji definitivno pruža najbolju zaštitu od vetra od svih ostalih vizira za ovaj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Ne znam da li ce za ugradnju ovog biti potrebno skidanje katalizatora nego me interesuje da li si morao posle ugradnje da stelujes na kompjuteru C1 i C2 (verujem da ima neke veze sa izduvnim gasovima i sondom koja ih ocitava) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Jeee prvi sam :) btw stigle tablice pa odoh na prvu turicu :) Stizu i prvi utisci o motoru brzo. Mozda nije lose otvoriti temu za ovaj motor u "vozili smo" ?

 

i da, izgleda da sam slucajno vec glasao za nesto ranije :( Pokvarih glasanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Planirao sam u neko dogledno vreme da zamenim fabricki auspuh mog FZ6 S-a 2006god. sa Robertovim RACE izduvom, evo i slike post-8541-0-46471200-1305886542_thumb.jpg

E sad me zanima da li cu imati nekih problema u radu motora obzirom da je izduv otvoren i da li ce morati da se steluje nesto na samom kompjuteru motora? Cuo sam svasta vezano na tu temu da li menjati fabricki ili ne, pa me interesuje da li je neko vec menjao i ako jeste da li je primetio nesto tipa da mu motor slabije vuce, neravnomernije radi i sl.

 

Takodje bih zamenio fabricki vizir PUIG-ovim Double Bubble smoke vizirom http://www.fz6-forum...1&pictureid=130

pa me zanima da li ga vec neko ima i kakvi su utisci tj. vredi li investirati ili je u pitanju samo kozmeticka izmena.

 

Interesuje me dali si postavio auspuhe kolika im je cijena

a od svega me inteesuje kako se čuju jer planiram i ja da promjenim auspuhe

puno mi se svidja oblik i zvuk leo vince

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Hteo bih da iskoristim priliku što moj klub (MK Vatreni iz Požarevca) pravi žurku (drugačiju od drugih) u Golupcu od 17-19. juna da vas pozovem na druženje ko može da dođe. Kompletnu priču možete pogledati ovde. Obzirom da neće biti glasne muzike (osim u subotu uveče), moći ćemo lepo da se upoznamo i ispričamo, a i da se provozamo do Donjeg Milanovca i/ili Kladova.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja