Jump to content

Moto Zajednica

Konaèno legao Piaggio Free!!!

Recommended Posts

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Kao što piše u naslovu, danas sam ženi pazario krajnje neoriginalni beli Piaggio Free. I zaljubio sam se odmah naše malo belo skuterèe. Sada mi pored zgrade stoje dva lepa bela motora (drugi je VFR750) i svaki put kada ih vidim toplo mi je oko srca èak i kada lije kiša kao danas... Cope æe me razumeti :D

 

Hitman me je vozio do Nove Pazove gde živi lik koji ih sreðuje i prodaje, a posle je sam otišao nazad za BG da se ne bi smarao samnom. Kiša je sve vreme padala, smrzao sam se, a "kišno odelo" više ne zovem tako, pošto mi je meðunožje bilo potpuno mokro i hladno. Sve se skupilo koliko je moglo - mnogo...

:lol:

 

Toliko, morao sam to da podelim sa vama... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Hvala drugari!

 

Mogu vam iskreno reæi da sam se zamalo ukakio :lol: Baš je bilo hladno, a što je najgore kišne IXON pantalone su mi propustile baš u nezgodnom predelu i nije bilo nimalo prijatno kada sam osetio hladnu kapljicu koja mi se kotrlja po "gospodinu" i "dva verna pratioca" :roll:

 

Bitno da sam ok stigao, ali su mi u policiji u Milana Rakiæa rekli da pozovem u ponedeljak jer još uvek nemaju tablice, pa da proverim tada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja