Jump to content

Moto Zajednica

Toscana

Recommended Posts

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Iiiijaaaoooo sto je bilo dobro ova dva dana :):):)

 

Daj neke fotke, sta si se stis`o :D1nanana.gif

 

E da, kobajagi, u stvari dosadno im... -_- -_-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

:moto3:

Ja to namerno,da vam probudim interesovanje. :lol:

 

K'o po obicaju ja sam slabo slikao.Ima ko je to radio ljudski,pa cete rezultate vec videti.Malo se samo strpite.

 

Inace,oni se upravo sad voze,a ja cekam da idem na posao :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Pozdrav iz BG!

 

Ja sam se vrato juče, dan ranije od predviđenog, malo zbog nekih privatnih obavezica i prognoze za danas, a više zbog želje da probam 1100 km u jednom danu. Povratak je bio zabavan, uz 200km po kiši i 100km po krupnom gradu.

 

Društvo je bilo super, i nadam se da ćemo se još viđati na ovakvim druženjima.

 

Iz Bg smo, u petak, 22.4, krenuli Vasa maser, Dzoni tattoo sa Dacom, Neša XX i ja, a uz put nam se priključio i Pera (Nikola-Pera). Boban nas je ispratio do granice. Dzoni je otišao za Opatiju a mi smo produžili za Ljubljanu, gde nas je slovenački deo ekipe jako lepo dočekao. Mateja (MDR) nam je obezbedila i smeštaj, na čemu joj i ovom prilikom zahvaljujem!

U subotu, polazimo za Casa Elidu, zajedno sa Matejom i Bojanom i Tanjom (bmw).

 

Od mene malo slika danas, ostatak kada se vrati cela ekipa.

 

a2yVN_img1315w.th.jpg

 

Casa Elida i Putko. Putka zamalo da "odvedu Cigani" ali smo se snašli za hranu, pa je i Putko bio ostavljen da pase na miru.

 

Abzzc_img1323h.th.jpg

 

"teški offroad" do kuće. Vreme je bilo ovako musavo i vlažno sve vreme, ali nije pokvarilo provod.

 

yuRRw_img1346b.th.jpg

 

Enduro Honde. Mateja i Pera.

 

Rlu72_img1365z.th.jpg

 

Prvi dan. Igor (Pronto) nam je bio vodič i vrlo dobar domaćin, zajedno sa svojom lepšom polovinom. Pozdrav i hvala! Na slici nsimo svi kompletni, ali bilo nas je i teško sve sastaviti... :)

 

xBFOp_img1398yk.th.jpg

 

Toscana. Brda, sjajni krivudavi putevi, očuvani srednjevekovni gradići i sela, trava tako zelena i sočna da vam dođe da je pasete i šume na sve strane.

 

M7XkZ_img1428a.th.jpg

 

Večito gladni MileGhost i ja na vr' San Marina.

 

2B40E_img1444wj.th.jpg

 

Firenca. Nagradna igra "Pronađi Nešu XX", pobednik dobija jedno "bravo!". Svašta za videti, posebno ko voli umetnost...

 

QlnlM_img1456er.th.jpg

 

Pogled na Firencu, u smiraj dana. Pera i Mateja, MileGhost sa lepšom polovinom, Neša XX, Daca i Dzoni tattoo.

 

5ceDi_img1464p.th.jpg

 

Odmor na trgu u Sieni. Siena je ostavila najjači utisak na mene. Vratiću se tamo.

 

jTMn8_img1496vh.th.jpg

 

Vasa maser i ja, jedemo najbolji sladoled na svetu (tj. bio je to, 2006/2007 i 2008/2009), u Sieni.

 

QOeNm_img1503ij.th.jpg

 

Jedna iz edicije "sama sam se slikala", zato što niko nije hteo da se penje na vrh tornja u San Gimignanu, gradu tornjeva. Moje fotografsko umeće ne može da dočara pogled sa ovog tornja. Vredi svaki od 5e koliko moraš da platiš da bi se pentrao.

 

GgXHL_img1511ps.th.jpg

 

Jedan od mnogih prevoja koje smo prešli. Ne mnogo visoki, ali zabavni za vožnju.

 

Kao što rekoh, ostatak ekipe se vraća danas i sutra, pa očekujte još slika i utisaka. Sve u svemu, sjajno iskustvo i jako lepo druženje. Toskanu ću sigurno posetiti opet, malo bolje pripremljen za sve ono što ima da se vidi...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 635 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

@Bandolera

Daj muzu malo da se zanima,pa nek slozi ove dve fotke u jednu.Onako lepo kako ume :zvizduk:

Bolje ne može 1hmm.gif

 

d376bab5ee.jpg

 

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pisi vako....

 

DB-autozug prebaci mene i jos dva moja imenjaka do Insbruka. Tu nas je docekao Ivan (Ivke FJR, inace zitelj tog grada i nas ugledni drug clan).

Moji imenjaci odose ka jugu da se vozikaju po Alpima, a ja i Ivan prema SLO. Moram da ga pohvalim za eeeextra dobre putice kojim me je sproveo do Slovenije,

bilo je pravo ubijanje, tj. uzivanje. (ako izuzmemo sekiraciju oko karabinjera i ostalih sluzbenika :D).

Pomogao mi je bash (izmedju ostalog i da dignem motor kad sam se izvrnuo :D) i iako sam mu se zahvalio licno, moram i ovdje jos jednom da svi znaju. :care:

 

U Zagrebu kompletiram bracnu zajednicu i krecemo kroz Gorski Kotar ka Toscani.

 

U Toscani je sve bilo... kako da kazem... savrseno. Od elektricnih pokrivaca, do prekrasnih tornjeva, krivina, pizza-a, ...a kazu i da je jagnjetina odlicna. :D

Jedino sam promasio spagete bolognese, ali to cemo drugi put. :)

 

Mi smo krenuli nazad malo posle Peruna za Zagreb, ali ga nismo stigli (mnogo je brz :D).

A onda iz Zagreba juce oko pola 10 sam krenuo ja sam prema zapadu. Mislio sam da nocim negdje na pola puta,

pa sam krenuo na Ljubljanu i Minhen, ali kad sam dosao do Frankfurta (oko pola 8 ) odlucih da opeglam to jos malo do kuce.

Stigoh oko pola 12 sinoc. Sve 5. Mnogo se lako putuje na ovoj grdosiji.

 

Posto svi znaju da sam skenjao fotoaparat pred sam put (sa otrovnom kokakolom) imam samo par ovih sa telefona...

 

Austrija tamo:

 

 

Gorski Kotar:

 

 

Toscana:

 

 

Austrija nazad:

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja