Jump to content

Moto Zajednica

oprema iz louisa

Recommended Posts

  • U prolazu, 34 postova

Ne razumem zasto to rade i ja sam trgovac i najteze je prodati nesto sto nemas u radnji naravno nije ne izvodljivo ali je poprilicno tesko posebno ako je roba jeftina i sitna ali dobro. Tako mogu da cekam i neko drugi da mi posalje direktno na kucnu adresu i da ne placam dhl i slicne gluposti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

prike niko nema tolko novca a trziste je slabo pa nece da se niko zarobi sa robom koju posle ko zna dal ce da proda. Ovako das parice+ odredjeni % za donosenje coveku sacekas malo i on ti donese sta ti treba

 

prosto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

Da ne bih otvarao novu temu postovacu moje pitanje ovde...

 

Da li postoji neki minimum koji mora da se naruci kod ljudi koji donose ili nije bitno...?

 

E da i ako se neko od forumasa bavi donosenjem neka sibne PM :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Donosi ti Čaba iz Sente robu iz Louisa, njegov broj je 063 529 524, korektan je uvek donese šta tražiš, lepo ti kaže kada ide kada se vraća. U principu ide jednom nedeljno napolje, ne postoji nikakav minimum, on ide svejedno, mislim da ima i neke druge šeme koje radi, a ovo mu dođe usput.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

koliko uzima % ? taj lik iz Sente ?

 

Ja bi da narucim Probajker City obucu pa da vidim dal je povoljniji ?

 

Ja sam danas dobio od njega dva kataloga Louis i ... jos jedan :) ne mogu da se setim :) Na Louisovom katalogu pise 15%plus ptt, na drugom vazi cena iz kataloga plus ptt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Louis ide +15%..

Narucio je moj cale kod njega vizir,i jos ponesto za dragstara.. preporucujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

ovako ja poceo sa jednim artikoom i op nabio 10-tak :)

 

ima tema u kupujem ... ok zvacu i njega da pitam posto jedan od njih *sigurniji nesto nedostupan vec 2 dana...

 

link ka mojoj temi gde kupujem je :

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=8233.0

 

Naruceno od lika iz Sente za sada je bio ekstra ljubazan i fin... videcemo sta ce stici i koliko ce sve da kosta + ptt do Nisa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd, Vrachar

U Lluisu ima svasta ali sve sto je jeftino je loseg kvaliteta (pricam o obuci i odeci) sto je skupu i dobro moze da se nadje ovde za slicne pare (a mozesi da probas) jedino su delovi za motore (retrovizori, migavci....) isplatljivi ne retko se desava da stvari iz kataloga nemaju i moraju da se cekaju nekoliko dana (recimo vetrobran za Suzuki freevind cekali smo 7 dana a na kraju je doso pogresan, naravno da su nam vratili pare kad smo ga vratili. Na kraju smo narucili ovde preko XXXX da nepravimo reklamu za manje pare). Dobre su im razni kitovi a nisu ni skupi (alati, kit za krpljenje guma, prva pomoc...) naravno made in China. Xena lokovi su cak skuplji nego ovde. Tako da neznam sta da vam kazem. Jedino je lepo ako imas prilike da udjes u njihovu radnju prepunu svega, uzmes kolica kao u supermarketu i trpas.  ;D

Sta ces narednih dana da jedes i dali vredi otici u neki muzej postaje potpuno nebitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Posto postoji mogucnost da se zadesim u Louis prodavnici u skorije vreme a voleo bi jelte da pazarom tamo, interesuje me od ljudi koji znaju(koji su vec to radili) kako izvrsiti povracaj njihovog poreza pri izvozu. Odnosno sve kako, gde, sta mi treba, eventualno kome sta itd... Unapred puno hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd, Vrachar

Kad pazaris na kasi trazis FREE TAX oni ti daju da popunis formular koji ti overe i upisu kolko si platio i kolko treba da ti vrate para. Kad budes izlazio iz EU verovatno madjarska ili na aerodromu na carini ti overe, nekad traze da vide stvari. ako je to u radno vreme mislim da je do 16h na madjarskoj granici mozes i pare da dobijes u kolko ne imas foru da posaljes postom a oni ti uplate te pare na racun ili sledeci put kad odes napolje da uzmes svoje pare (aerodromi ima cak i neke radnje po velikim gradovima (tax free office) gde mozes da naplatis te pare)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

HVALA TI PUNO. Znaci to ne zastareva pa mogu, ako ne bude moglo odmah posto bih verovatno predvece napustao EU, kasnije kad budem isao u EU da naplatim. Jel to na granici postoji taj tax free office ili se od carinika trazi povracaj ili on samo overava taj racun.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd, Vrachar

Kad dodjes na carinu kad ti bude gledao pasos na izlasku pitaj carinika, recice ti da stanes sa strane i pokazati gde trebas da overis, nemoj da se nerviras sto ces da cekas jel kao po pravilu bas je sad otisao na pauzu (vise puta nam se to desavalo)  :) sama overa netraje dugu nekad i netraze da vide stvari. overene racune zatim skloni negde da bas nasi carinici nenalete na njih :) na nebi te pare za povracaj davao nasoj dragoj zemlji u svojstvu carine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Samo da pohvalim Čabu iz Sente, sva poručena roba (osim štendera, koga nisu imali na lageru, stiže sledeći put) je stigla na tačno naznačen dan. Svaka čast i preporuka za sve ostale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

pozdrav za cabu i njegove drugove oni su naj postini i naj bolji sto kod vam treba iz nemacke tusu ovo vam kazem zato sto sa njima kontaktiram vec 3godine i nikada nije bilo nikakvi problema veliki pozdrav za njh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja