Jump to content

Moto Zajednica

MAJESTY 150

Recommended Posts

Guest Cubric

Jedan lik mi u zamenu za R1 nudi majesty 150, 2001 godište, navodno u super stanju (sutra ce ga æale pogledati pa æe mi reæi taèno stanje). E sad mene interesuje koliko taj skuter otprilike vredi, ili neki minimum za koji može da ode sigurno, pošto bih ja to odmah "udao".

Nisam hteo da smaram sa ovim, ali sam na net-u i u oglasima našao svega par komada a cene su im totalno razlièite (od 1700 do 2300), tako da ako neko zna orijentacione cene neka napiše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Jedan lik mi u zamenu za R1 nudi majesty 150' date=' 2001 godište, navodno u super stanju (sutra ce ga æale pogledati pa æe mi reæi taèno stanje). E sad mene interesuje koliko taj skuter otprilike vredi, ili neki minimum za koji može da ode sigurno, pošto bih ja to odmah "udao".

Nisam hteo da smaram sa ovim, ali sam na net-u i u oglasima našao svega par komada a cene su im totalno razlièite (od 1700 do 2300), tako da ako neko zna orijentacione cene neka napiše.[/quote']

to su ti cene pun kantar

ako vec moras da uzmes ne vredi preko 1300eura a ta je cena zato sto mnogo skutera dolazi iz Italije

pa su mu oborili cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Jedan lik mi u zamenu za R1 nudi majesty 150' date=' 2001 godište, navodno u super stanju (sutra ce ga æale pogledati pa æe mi reæi taèno stanje). E sad mene interesuje koliko taj skuter otprilike vredi, ili neki minimum za koji može da ode sigurno, pošto bih ja to odmah "udao".

Nisam hteo da smaram sa ovim, ali sam na net-u i u oglasima našao svega par komada a cene su im totalno razlièite (od 1700 do 2300), tako da ako neko zna orijentacione cene neka napiše.[/quote']

 

Ja sam imao Majesty 125 sa kit-om na 180 (polini), pre pocetka sezone sam ga prodao za 1400E sa sve nosacem i novim koferom GIVI od 46 litara (140E)! '98 godiste je bio i u super stanju, doduse, meni je bilo hitno, ali recimo za 1500 sam ga drzao mesec dana u oglasima, i niko nista! :?

Poenta moje price je da poslusas Gordana, jer se covek bavi time, i potpuno je u pravu kada ti kaze da su cene drasticno oborene zbog uvoza i da se mnogo tesko prodaju za neke realne pare..

max 1500e i to niko ne moze da ti garantuje koliko ce brzo da ode..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Jedan lik mi u zamenu za R1 nudi majesty 150' date=' 2001 godište, navodno u super stanju (sutra ce ga æale pogledati pa æe mi reæi taèno stanje). E sad mene interesuje koliko taj skuter otprilike vredi, ili neki minimum za koji može da ode sigurno, pošto bih ja to odmah "udao".

Nisam hteo da smaram sa ovim, ali sam na net-u i u oglasima našao svega par komada a cene su im totalno razlièite (od 1700 do 2300), tako da ako neko zna orijentacione cene neka napiše.[/quote']

Kombinacija je mnogo zajebana stvar da se ne vencas sa tim Mayestijem

gledaj dali je farban dali ima kofer kake su plecice varijator dali trza na nekoj odredjenoj brzini(rolnice) itd pa jos ako je motor bio ovde kod 2 3 majstora na servisu.

malo sam te uplasio al tako je

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
Cubric ::

Jedan lik mi u zamenu za R1 nudi majesty 150, 2001 godište, navodno u super stanju (sutra ce ga æale pogledati pa æe mi reæi taèno stanje). E sad mene interesuje koliko taj skuter otprilike vredi, ili neki minimum za koji može da ode sigurno, pošto bih ja to odmah "udao".

Nisam hteo da smaram sa ovim, ali sam na net-u i u oglasima našao svega par komada a cene su im totalno razlièite (od 1700 do 2300), tako da ako neko zna orijentacione cene neka napiše.

 

Kombinacija je mnogo zajebana stvar da se ne vencas sa tim Mayestijem

gledaj dali je farban dali ima kofer kake su plecice varijator dali trza na nekoj odredjenoj brzini(rolnice) itd pa jos ako je motor bio ovde kod 2 3 majstora na servisu.

malo sam te uplasio al tako je

pozdrav

 

Ma nisi me uplasio, zato sam i postavio temu da pitam one koji znaju. Hvala u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja