Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija - 2010/11

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Vazno da nema snega i leda..i da ce temperatura biti u plusu..

 

Sad malo ako prsne kisica..samo da nije ledena,

tu bi bio karambol u najavi..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kada su vec postavljeni spiskovi clanova koji su licno dali donaciju,red bi bio da se postave spiskovi onih koji su uplatili preko racuna.Ovako ispada da dosta nas koji smo se prijavili za akciju nema ni na jednom spisku a uplatili smo.

Mislim da bi to trebalo uraditi da ne bude zabune.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Biće objavljeno i to, sigurno da je ovo samo deo onih koji su dali donacije do sada. Treba nam sve više vremena kako se približava dan D. :aha:

 

Prioritet da objavimo spisak keš uplata je dat samo zbog toga što tu postoji najveća mogućnost greške i nesporazuma. S druge strane svaka uplata preko računa ima pouzdaniju evidenciju jer sve ide kroz platni promet - uplatilac ima potvrdu banke u kojoj je uplatio, AMS ima izvod iz svoje banke a Narodna banka Srbije ima sve transakcije u svom sistemu.

 

Pored novčanih donacija bilo je i pristižu i materijalne donacije i sve to se pedatno evidentira i obrađuje kako bi bilo svedeno u jedan lep, veliki zajednički spisak humanih ljudi i kompanija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Ako neko bas ne moze da ode po odela, ima u svakom maxiju 299 din, verovatno skuplje nego kod kineza, ali bar ne moraju da se cimaju. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

TANJUG 21U145 1300 2112

UPR:MOTOCIKLISTI-DECA-POMOCH

 

Humanitarna akcija "Moto Deda Mrazevi"

BEOGRAD, 21. decembra (Tanjug) - Asocijacija motociklista Srbije saopsstila je danas da u subotu, 25. decembra, ccetvrti put organuzuje tradicionalnu humanitarnu akciju "Moto Deda Mraz" za pomoch Domu dece i omladine ometene u razvoju u Sremccici.

Visse stotina motociklista obuccenih u odela Deda Mraza sa njihovim metalnim irvasiima okupiche se ispred Skupsstine grada, a nakon podele igraccaka i druzzenja sa decom, humani konvoj motorizovanih Deda Mrazeva krenuche u Sremccicu gde che sstichenicima doma urucciti novogodissnje poklone.

"Asocijacija Motociklista Srbije i BJBikers moto-zajednica za svoj glavni cilj imaju podizanje svesti i edukaciju motociklista u pogledu bezbednosti u saobrachaju", rekao je predsednik te asocijacije Ivan Pavlovich, podsechajuchi na redovne humanitarne akcije koje organizuju tokom cele godine i na koje se njihovi cclanovi masovno odazivaju.

Prema reccima direktorke Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju -Sremccica Milke Milovanovich - Minich, to je ustanova socijalne zasstite rezidencijalnog tipa koja na smesstaju ima 300 korisnika umereno, tezze i tessko ometenih u razvoju.

"Najvecha potreba nasse dece je za ljubavlju. Mnogo ljubavi, lepih trenutaka i poklona upravo smo imali zahvaljujuchi bajkerima kojima je, kao i nama koji svakodnevno brinemo o deci, vazzan njihov osmeh zadovoljstva ", rekla je Milovanovich - Minich.

 

(Kraj) ami/ta/pg/dl

NNNN

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Zdravo drugari, samo da pitam da li može kao prošlih godina da se priključe vožnji i oni koji nisu mogli da izdvoje za prilog ili ne?par drugara me je zamolilo da pitam jer je njima neprijatno pa molim odgovor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

Ako neko bas ne moze da ode po odela, ima u svakom maxiju 299 din, verovatno skuplje nego kod kineza, ali bar ne moraju da se cimaju. :zdravo:

nije stvar u tome gde i za koliko ima da se kupi odelo,samim tim sto se uzima odelo preko bjb daje se i dobrovoljni prilog za decu,a koga mrzi da dodje da uzme ne mora ni da uzima,bar je to moj stav prema tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Zdravo drugari, samo da pitam da li može kao prošlih godina da se priključe vožnji i oni koji nisu mogli da izdvoje za prilog ili ne?par drugara me je zamolilo da pitam jer je njima neprijatno pa molim odgovor

 

Mislim da je djeci vaznije da im netko dodje nego da im nesto donese

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: Žabica

Zdravo drugari, samo da pitam da li može kao prošlih godina da se priključe vožnji i oni koji nisu mogli da izdvoje za prilog ili ne?par drugara me je zamolilo da pitam jer je njima neprijatno pa molim odgovor

 

 

Mislim da je pravi poklon za tu decu posvetiti im malo paznje,igrati se sa njima,pricati,grli ti ih... to ne moze da se kupi...

Ali ne znam sta kazu glavni organizatori ove akcije...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Jel ima neko od moje ekipe sa Banovog brda, Miljakovca, Rakovice, Zarkova, Vidikovca, Belih Voda, Zeleznika, Petlovog Brda, labudovog Brda,,,,da se nadjemo na Jugopetrolovoj pumpi na Adi u 9.45, i u 10.00 krecemo svi zajedno do Skupstine....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ako neko bas ne moze da ode po odela, ima u svakom maxiju 299 din, verovatno skuplje nego kod kineza, ali bar ne moraju da se cimaju. :zdravo:

nije stvar u tome gde i za koliko ima da se kupi odelo,samim tim sto se uzima odelo preko bjb daje se i dobrovoljni prilog za decu,a koga mrzi da dodje da uzme ne mora ni da uzima,bar je to moj stav prema tome

 

Koliko ja shvatam Dule89 je odgovarao na ove postove

 

Dragi drugari jedno pitanje ... Bio sam danas do VIR-a ...

Uplatio sam za sebe i 3 drugara po 1000 din ... I na zalost nije bilo vise od 2 odela ... Znaci fale nam jos 2 odela ... Trik pitanje glasi gde mogu kupiti odelo ? Gde ste uzimali ? Unapred zahvalan na odgovoru.

 

Pevac Djordje Gogov ide sa mnom pa mozda mozemo i neki koncert da napravimo tamo :moto3:

 

Ma nema potrebe da se kupuju odela sada zbog nas koji kasnimo sa uplatom ... Samo mi dajte instrukcije gde da odem da kupim sam ... Nema smisla da oduzimam nekome vreme ... Osim ako ne krijete male kineze u podrumu i siju nova odela pa pokusavate da me ucutkate :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Zdravo drugari, samo da pitam da li može kao prošlih godina da se priključe vožnji i oni koji nisu mogli da izdvoje za prilog ili ne?par drugara me je zamolilo da pitam jer je njima neprijatno pa molim odgovor

 

Ne postoji čovek koji ima i može da donira ovakvu akciju a neće, u to sam siguran.

 

Prema tome svako ko nema ili ne može posebno je dobrodošao jer takav daje ono što trenutno ima... dobru volju i humano srce.

 

Ako grešim, šta li tek takav radi :neznam:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Tomerc, napisao sam za nekog ko je uplatio u posti, a mrzi ga po odelo da ode, da ima u najblizem maxiju :hej:

 

Nije ono sto sam pretpostavio, ali je slicna situacija. U svakom slucaju tvoja namjera je bila da pomognes :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: БГД
  • Motocikl: Варадеро

Pozdrav

Ja bih takođe učestvovao ali tek sam u četvrtak uveče u BGD.

Da li je kasno prijaviti se (doći do VIR-a) u petak?

I prošle godine sam fulao zbog službenog puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Zaboravio sam da naglasim ali za sve koji se sada uključuju u temu i koji nisu bili u mogućnosti da prate evo već 10 strana komentara, sve najbitnije infomacije o terminu i mestu dešavanja, o donacijama i načinu doniranja, o odelima i lokacijama gde se mogu preuzeti...itd. imate na prvoj strani, u prvom, uvodnom postu ove teme jer se taj prvi post uredno ažurira svežim informacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Hoho hooo Deda Mrazevi :zdravo:

 

Novogodišnje i Božićne radosti tek počinju i lepe vesti jedna drugu sustižu.

 

Naš novi partner u ovoj akciji kompanija Magic Map će u Subotu 25. decembra svakom Moto-Deda Mrazu - učesniku Humanitarnog konvoja za pomoć deci i omladini u Domu Sremčica pokloniti Auto-Kartu.

 

Kao i Coca-Cola, koja će imati svoj punkt na trgu sa posluženjem za Deda Mrazeve i koja daruje decu ali i njihove Deda Mrazeve tako i Magic Map ovim darivanjem Moto Deda Mrazeva želi da na skroman i simboličan način ukaže na onu čuvenu maksimu:

 

Sve što daješ, daješ samom sebi :popovanje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Zbog velike konfuzije sa spiskovima a I budjenja takmicarskog duha izmedju lokacija za skupljanje donacija , evo jednog azuriranog spiska ljudi koji su doneli svoju donaciju bjbsremcica.gif

Moto servis “Laboratorija” bjbmotomrazevi.gif

 

1. Losmicapo

2. Arakis

3. kocha_matori

4. Scuba

5. SashaP

6. Caponord

7. MazaK

8. Svemirko

9. Branislav Brkić

10. Nemanja Dervišević

11. Kum Sale

12. Vlajko

13. Boki64

14. Popsy

15. Zvonmi

16. ZikaBMW

17. VladimirJ

18. Vuja

19. Vule

20. Kanjo

21. Rade Kojić

22. Notorius

23. Hacky - 2 000 din

24. Duhh

25. Najzli "HP" - 30 000 din

26. Adrijana Raško-Spasić

27. Milošević Ljubomir

28. Đunta - 2000 din

29. Mojsa

30. Seba011

31. Miškomi

32. Busman

33. Kobra

34. Mikele

35. Bivolje - Plavi Golub

36. Lancia88

37. MaybeMira

38. Andreja Spasić

39. Rolle2010

40. Milossani

41. Džambo

42. Jager

43. Marko Radosavljević

44. Japić

45. Drvodelja - 2 000 din

46. Vanja Filipović

47. Dušan Jovanović - 2 000 din

48. Džoniboss - 2 000 din

49. Fi011

50. NNTom

51. Sasha i Vesna

52. Peca Dorcol

 

Auto skola “Vir” bjbmrazsrce.gif

1.SKY

2.ZOLTAN

3.KIKA

4.SUKI

5.ALMIGHTY

6.TOSKE

7.NIX

8.IVAN S

9.MIKA DAVIDOVIC

10.MRLE

11.SINCLAIR

12.VLADA#4

13.RADMILA STRAZICIC

14.VLADACBRPC25

15.FJCHARLIE

16.JASMINKO

17.DZOLAJA

18.CVIJA

19.BANDOLERA

20.BANDOLERO

21.NIKOLA 86

22.RASHA

23.NESHA XX

24.CASTOR

25.THE LORD

26.DULE POP

27.SRDJAN 73

28. Boris_Lion + 3

 

BJB Zurka:Navijac:

 

1. brmbrm

2. severian

3.tomerc

4.charuga 2x

5.michel

6.djomla

7.dragan 66

8.nikolajević vladimir

9.Kiro

10.RS

11.Six i Bilja

 

Ukupno za sada oko 100 ljudi je dalo svoj doprinos akciji. Donacije se donose svakog casa tako da iako niste na spisku bicete dodati, bez brige. bjbsnesko.gif

Morao sam da citiram radi ispravke u "Vir-u". :zvizduk:

 

Bilo je "Bandolera" dva puta umesto po jednom "Bandolero" i "Bandolera".

 

Oko naša dva nika čitava konfuzija... hahaha

 

 

bjbura.gifPozdrav

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Djole i ja smo danas bili kod kineza i stvarno nismo videli ni jedno deda mraz odelo :zbunjen: ... Doduse mali broj radnji je radio, valjda utorkom ne rade ... Ili nas je mozda samo alkohol od sinoc drzao i dalje pa smo promasili :staa:

 

Tako da smo ipak otisli u VIR po jos 2 odela ... I sada smo u potpunosti spremni :)

Vidimo se u subotu drugari

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Jel ima neko od moje ekipe sa Banovog brda, Miljakovca, Rakovice, Zarkova, Vidikovca, Belih Voda, Zeleznika, Petlovog Brda, labudovog Brda,,,,da se nadjemo na Jugopetrolovoj pumpi na Adi u 9.45, i u 10.00 krecemo svi zajedno do Skupstine....

Pa zar neces sa nama iz Labosa? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Пошто ноћу учим а дању радим ево сада у паузи учења ми је дошло да са вама свима поделим једно осећање које ме држи од када сам сазнала за ову акцију јер ћу пући ако то не урадим!!!!

 

Ја бих тако волела да могу да идем са вамааааааааааа!!!!!!!  :(  

 

Надали смо се Бандолеро и ја да ћемо моћи и хтели и да идемо са вама...радовали се као мала деца....комбиновали колико ћемо дуксерица, панталона и и пари чарапа обући испод тог Деда Мраз одела ....јер од опреме немамо ништа осим летњих јакни....но добро.....али када смо сазнали да мени послодавци неће изаћи у сусрет и дати ми ту суботу слободно јер сам им "неопходна" тај дан, а верујте да нисам ја чак и замену нашла као сваки одговоран радник, одлучили смо да нашег КЛЕ-а спремимо за зимски сан....и учествујемо донацијом ако не можемо и физички!  :(

 

....ово мени лично све јако много значи јер сам за сада још увек само тетка сестрином детету....а мама........па даће Бог....ваљда...... једног дана.......тако да не могу да разумем да неко може да остави малог анђела кога му је Бог подарио а неко други силно чезне.......али не губи наду......

 

 

.....али нећемо тужне теме ово је све јако позитивно и најбитнија су та деца тамо, да се њима како ви који сте већ били кажете измами осмех....е то је богатсво!!!!! Мени је срце пуно што са вама свима учествујем у овој акцији и још једном свака вам част а сада се и ја осећам дивно јер сам део ове прелепе акције!

 

Желим вама који идете лепо време и да нама који нисмо у могућности да идемо са вама све то снимите и поставите да осетимо бар делић радости и позитивне енергије које ће тог дана бити на претек у Сремчици!  :zdravo:

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Ne brini - ove akcije su tradicionalne. Vec za Uskrs smo ponovo u Sremcici. A oko srpske NG smo u Kulini. Bice prilike da i vi fizicki podjete sa nama. U medjuvremenu znaj da su vase dve donacije obradovale oko 5 malisana sa novogodisnjim paketicima!

 

Jednom sam vec rekao, ali moram da ponovim: ove akcije su nesto zaista najlepse sto kao moto zajednica radimo!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

jbg ja ponovo bio do vir-a i ovog puta poljubio vrata :(

 

nikog ne krivim sem sebe... bio sam oko 19h a to je prilicno kasno...

 

probacu ponovo valjda ce da me us*** :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja