Jump to content

Moto Zajednica

Prva velika BJB žurka!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Došli i ja i Goca kući. Bilo je prelepo, VIP deo ozbiljan i svečan, BJB žurka do jaja :jee:

 

Mnogo dragih ljudi došlo, svaka čast Jageru i Joški i Žuži ali naši Slovenci - Tomo i Mokl su došli čak iz Ljubljane! :care: :care:

 

Odlična muzika, DJ na visini zadatka, naš Zoki Livaja se baš potrudio da nam obezbei idealne uslove za žurku.:takoje:

 

Drugari, puuuuuno vam hvala što ste došli, meni je srce puno! :zdravo:

hvala,,hvala!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Zao mi je sto zbog posla nisam mogao da stignem ranije, ali, opet nekako na vreme stigoh da docekamo brata afrikanca - Jagera.

 

Bz7.jpg

Ž. stanica Novi Beograd, odbor za docek: SHUMA@Rz sa suvozacicom, Fi011 sa suvozacicom (malo su bile tihe pri upoznavanju pa im ne cuh imena), Zextreme, Popsy, Sejtan, Maxxa i ja. Cetiri S.Tenere i dve afrike. Odnos 1:1

 

 

Bz1.jpg

Voz iz Subotice stize na vreme

 

 

Bz.jpg

Maxxa siri ruke bratu afrikancu

 

 

Bz3.jpg

JAGER u Beogradu

 

 

Bz8.jpg

Pocinje boks mec izmedju Jagera i S. Tenerasa...

 

 

Bz5.jpg

... i posto im je zustro podelio po par poljubaca, smirise se nekako.

 

 

Bz9.jpg

Popsy dodeljuje pobednicki trofej - kikboks kapicu...

 

 

Bz12.jpg

... a Zex ga ogrce nekom krpom, hladno je, tek plus neki stepen.

 

Opusteno i veeoooooma lagano, za NULA minuta i 59 sekundi stizemo pred Hrabro Srce.

 

Guzva je. Kazu oko sto dusa. Mladenovac, Pancevo, Zrenjanin, Stara Pazova, Temerin, Subotica... sve je to blizu i svi su tu. Ali, Mokl i TomoB su dosli iz Ljubljane.

I sit sam se ispricao sa svima. Mis`im Vlaaaajko. Kome god sam hteo nesto da kazem ili nekoga da saslusam, prisljanjali bi se jedno drugom na uvo. Kazu: sto je covek stariji,

usi su mu sve vece, a slabije cuje.

 

 

Bz14.jpg

Nasao si me Vlajko sa par stvarcica i izdrzao junacki celo vece!

 

 

I taman sam hteo sve da overim sa starim dobrim Fuji-jem, kad, izdahnuse baterije. :jok:

Ipak, jedan trenutak je tu. Olja za malo na tomboli da dobije knjigu "Putevima i dzadama male Azije i bliskog Istoka", ali za malo.

 

 

Bz17.jpg

Olja i MatijaK

 

 

Da, slazem se da treba ovako cesce, ali nije dovoljno samo par sati. Tri noci i tri dana bi bila neka optimalna mera da bi mogli bolje i vise da se posvetimo nekome sa kime razgovaramo. A i Vlajko da ima vremena da predahne. :hej:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

Odlična muzika, DJ na visini zadatka, :

 

 

mogu da kažem da žurka bila dobra, mnogo pozntih ljudi, lepo druženje. Ko nije bio, zajebao se.

 

Ali što se muzike tiče, tu jedna velika kritika, DJ nije spojio dve stvari iz iste branše. Da je muzika bila bolje organizovana, ovako dobra žurka bi bila još bolja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

kako sam se ucirkao... Ali mi bar na motoru nije bilo hladno. Samo sada na poslu ne mogu da se sastavim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: Africa Twin

Ja, obzirom da lezem ko kvocka u 10, pa uz to jos i cetvrtak, nisam nameravao da dodjem. Krenuo sam nesto do SKC-a i onda reko, kad sam vec na pola puta, aj da zdraknem samo kakva je atmosfera.

Dakle sve je izgledalo sjajno, muzika -prava, jedino sto su cene bile bezobrazne

Posto sam vozio porucim vocni sok i kada je trebalo da platim pitam posto a momak kaze - pedeset dinara :zbunjen: . Ponovo pitam, jer ne mogu da verujem a on opet - 50 dinara :stabre: . Brate, ovo je bas bezobrazno jeftino.

 

E, da - svaka cast svim ljudima koji su juce dosli a ne zive u Beogradu.

A za bracu Slovence :care: :care: Pa jos ako su dosli motorima :care: :care: :care: :care: :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Veliko hvala, veliki, dobri ljudi! Počnite da pišete legendu ispod slika tipa : ''S leva na desno...'' i slično, ovako ne vredi... :neznam:

Špricer - 100din, kakva nesreća za sledeće jutro... :zvizduk: jooj

Svaka čas' DJ-u za trud, svaka čast i svim ovim pingvinima što su došli čak iz Laponije na žurku!

 

H V A L A ! ! ! !

:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Колико ми је криво што ја нисам био верујте да ми је толико драго што сте се сви лепо провели.0takoje.gif

 

 

 

НЕго кад је реприза?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

A da li znate da je nestalo piva?

 

 

Pa kad si sve popio :nanana: :nanana: :nanana:

Nisam, možda desetak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Bilo super, bas praznicno, dobra energija. Na izlazu nas pozdravila interventna, posebno se raspitivala za Lalajka, jer ide u mrklu noc 70 km ka kuci ibarskom. Inace, u jedinici bio policajac koji rece da je ubedljivo naj motor Afrika. Shejtan da ispostuje post koji napisa.....he, he, Kapche sto dobih na tomboli, ne da greje nego radi extra, tako da, sve u svemu, sta je sledece ? Da ne zaboravim, damama poseban pozdrav, bile su divne, tombola je mogla i da okasni, taman poce veselje.....Vidimo se.....:zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

A da li znate da je nestalo piva?

da!

u 00:07

 

prvo sam bila šokirana da je jedini izbor "bambi"

ali zahvaljujući DIVNIM ljudima koje sretoh sinoć moglo je i samo vode da bude - opet bi se lepo družili!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Bio i ja! ;) i bilo je više nego sjajno!

 

VEEELIKO hvala na fantastičnom dočeku na Novom Beogradu! :) Brate, ko da je Tito dolazio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Evo iz mog ugla :deej:

 

Zvuk je bio malo bezveze..mozda to i nije tako bilo bitno..jer ljudi su dosli da se upoznaju druze i zezaju.. Ovo je prva zurka ovakvog tipa..primam sve kritike 8) a pohvale cu okaciti o zid :jaa:

Moze jos neko da pripomogne u pustanju muzike..bilo bi koncepciski bolje..a ja bih radio kraj..

mada je malo nezgodno zbog raspona izmedju generacija i vida zabave..

Nadam se da mi ne zamerate puno..sarao sam po svemu..jedino vam nisam pustao ono sto ja najvise volim..progresivve house -_-

 

Mogli bi stvarno cesce da pravimo slicne stvari..samo mozda da bude petak ili subota.. :dilema:

 

 

HrLaM_resizeddsc05650.jpgPnlo9_resizeddsc05649.jpgGbFZ4_resizeddsc05643.jpgIX1qn_resizeddsc05642.jpgZ6kuB_resizeddsc05641.jpgbvFFK_resizeddsc05640.jpg4OyxM_resizeddsc05639.jpgKOF8U_resizeddsc05638.jpg

paQpg_resizeddsc05637.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja