Jump to content

Moto Zajednica

Kom se carstvu privoleti - Transalp ili Afrika

Recommended Posts

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

djunto mori... nisam hteo da ti i ja sipam so na rane ali... sad mi zao sto te i ja nisam nervirao pa da ti jos lepse bude... znas i sam da sam sekta ( :BMW1: ) ali ... skidam sajkacu na izboru !!!

 

ps. znas kako smo se na samom pocetku mlatili sa kacigama... pa zato i pitanje ( todalni off ali neces zameriti )... jel imas antifog vizir ili ne? ja nemam pa me cisto interesuje dal je bas samo po ivicama maglio?

 

pps. dabogda obisao svet !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Bgd-Žarkovo

E Bata Mile svaka čast. Vredelo je čekati. Motorče je prelepo (na gazdaricu). Sad kad ti Scuba bude nakačio Rajkove gedgete ima da bude još lepši, a moraćeš i da poradiš na sebi da ne brukaš motorče :zvizduk:

To što si se rešio da ga po ovom vremenu sam doteraš do kuće, dovoljno govori o stanju u kakvom je. Jedino što će ti možda zameriti ovi sektaši sa AT i ST koji kače slike o vožnji po zimskom vremenu vremenu. Teško da bi se poverovalo u ovakvu vest da ne beše mojsino snimka.

Neka ti je sa srećom vožnja i dugo i prijatno se osećali na nemu. :jee1:

Žpveće ova tema još ohoho. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ha ha.....kakav nesmotreni zavrsetak jedne jako smerne, strpljive i pazljive potrage za motorom. Da budem iskren, nisam verovao da ce se zavrsiti....a zavrsilo se. I to kako!!! :jee:

 

 

Cestitam, svidja mi se kako izgleda. Da se vozite u zdravlju i radosti.....i jos jedno-OPUSTI SE! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Dragi moji prijatelji, nema toliko plusića na forumu kojima bi simbolično mogao da iskažem zadovoljstvo druženjem sa Vama. Svima hvala za sve savete koji će mnogima biti od koristi, za sve "prozivke" koje su bile samo dodatni podstrek. Ja sam izabro svoj put prema ličnom afinitetu, a neko drugi će spoznati svoju strast u nečem oprečnom. Hvala za sve lepe želje koje ću nadam se delom ispuniti druženjem sa Vama. Nikome se neću izdvojeno zahvaliti, čak ni po azbučnom redu ili paparacu koji mi "uvali" prva 2 točka, bila bi nepravda.

 

Carstvo privoljeno a sad treba carevati tako da će tema živeti bilo ovako ili kroz neki drugi žanr. Počeo sam da listam onaj sajt o TA modifikacijama, onih 700 i kusur strana, mom vrsniku Arakisu već najavio gadžetovanje ne samo da prekrati vreme oporavka, već uistinski.

 

Odgledo serijal Xcross Siberia, otpočeli sa uživanjem supruga i ja Long Way Down...pa ako bude para biće putešestvja, prva ozbiljna tura Transilvanija, nisam kampovao od momačkih dana.

 

Veliki motor traži i veliku umešnost vozanja pa moram ponovo u školicu koja će nadam se ove godine biti još kompletnija i bolja, a valjda će i neki od opakih momaka sad prihvatiti da me/nas poduči naprednijim tenikama vožnje, (uz revanš skuterom), ukjljučujući i of road čiji pred čas imadoh večeras. Ne bi mogo sa Frija na TA da ne beše kursa.

 

Drago mi je da je tema budila veliko interesovanje sa nadom da je ukazala na niz aspekata oko izbora vrste motora i uvek problematične nabavke polovnjaka.

 

Nastaviće se...

 

(@Ranko- kaciga ima anti fog, mislio sam da će biti problema sa magljenjem jer je mraz a ja dodatno opterećen strahom vruće ubrzano disao. Samo se malko pri dnu vizira javljalo lagano magljenje a kondenz van njega. Ovaj vizir nije dobar, fabrički previd, al je izašao novi koji ima dihtung između ploča i biće mi zamenjen početkom sezone kod uvoznika, nisam hteo da ga mećem na kraju sezone.)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5872 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Đunta prijatelju moj - druže !!!

Radost veliku što pazari motor mi malo muti spoznaja da se ova tema zvršava...Uhh, suza suzu stiže

nije lako izdržati...

Jedino što ti ostaje sad kad si nas navukao na ovu carsku temu, pošto si se privoleo Transalpu da lepo

temu primenuješ u "Kako carujem na Transalpu" :jee: :jee: :jee:

 

Neka te služi kako si zamislio i neka te odvede na mnoga lepa mesta ( i da te sa njih vrati kući bezbedno )

Puno sreće na novoj makini prijatelju ! :takoje:

 

a za ono... :kotlic::rostilj: ...već ćemo se dogovoriti... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Hahahah, pa nisam imao pojma da si ti ovako dugo i detaljno tražio motor... :)

 

Ja sam ti već sve rekao, sve najbolje i da te služi kao mene, a ja odoh u neki 2. fazon, da ne kažem bolji! :D

 

o/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Mogao bi i neku zivotinju da izrotiras za ove 23 stranice muka za sve nas !? :jee:

Pecenje primam i AKS-om ! :lol:

 

Aj' sa srecom ti makina ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

Onaj ko misli da je ovo kraj teme, grdno se vara..

 

Sad kad krene sredjivanje na motoru da se dovede u prototip stanje i djuntino pisanije o tome nemaju cenu, to jedva cekam :)

 

Djunta, puno kilometara da izvezes i da vozis sa osmehom na licu bez kvarova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

e mnogo mi je drago zbog kupovine i mislim da si odlično odabrao... mnoooooooooooooogo sigurnih kilometara ti želim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Hahahah, pa nisam imao pojma da si ti ovako dugo i detaljno tražio motor... :)

 

Ja sam ti već sve rekao, sve najbolje i da te služi kao mene, a ja odoh u neki 2. fazon, da ne kažem bolji! :D

 

o/

 

Pa da nisam tako dugo tražio, ne bi ti išo na "bolji":bicikl:.

 

 

nek je sa srecom prvenac i da mu sto pre udaris prstenac!! :moto3:

 

Ako misliš na pad, tresnuo sam odma, a ako misliš na točak, to mora me podučiš.:popovanje:.

 

 

Mogao bi i neku zivotinju da izrotiras za ove 23 stranice muka za sve nas !? :jee:

Pecenje primam i AKS-om ! :lol:

 

Aj' sa srecom ti makina ! ;)

 

Hvala, a za :kotlic:, pa biće, na proleće kad olepša. A 23 strane, pa ne znam kom više bile :ljubav:.

 

 

Onaj ko misli da je ovo kraj teme, grdno se vara..

 

Sad kad krene sredjivanje na motoru da se dovede u prototip stanje i djuntino pisanije o tome nemaju cenu, to jedva cekam :)

 

Djunta, puno kilometara da izvezes i da vozis sa osmehom na licu bez kvarova

 

Hvala. Ne zna raja šta izdžiglja iz skuteraša. Zva me drugar da pita "kako ide", ja cepidlačim, malko mi ševrducka, ne mogu ga dugo držim pravo, "znači počelo je! Ma nosi se, kako da ti ne ševrda po tom ledu"

 

@Max- hvala, sad mora kreiramo novi nalepnicu, dugo smo pauzirali.

 

@Alexanto- Hvala ti na lepim željama. Bez malena nema ni golema. Kao bivši i verovatno budući ponovni skuteraš, smatram da početnici moraju da krenu sa manjim motorciklom-skuterom i da tako prođu sve faze i nauče se univerzalnosti i raznovrsnosti vožnje i principu ophođenja sa poštovanjem prema svoj sabraći. A za :kotlic: i :kamp:, već smo se dogovorili, Ada.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

e mnogo mi je drago zbog kupovine i mislim da si odlično odabrao... mnoooooooooooooogo sigurnih kilometara ti želim...

 

Hvala druže. Možda sam te razočarao izborom...Nego, zaboravio si da mi poželiš da doteram liniju, a ti si tanji nego kad sam te upozno. U što bi voleo da sam ko Gosn Đura Vidik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

e mnogo mi je drago zbog kupovine i mislim da si odlično odabrao... mnoooooooooooooogo sigurnih kilometara ti želim...

 

Hvala druže. Možda sam te razočarao izborom...Nego, zaboravio si da mi poželiš da doteram liniju, a ti si tanji nego kad sam te upozno. U što bi voleo da sam ko Gosn Đura Vidik.

 

Nisi me razočarao, čak nasuprot... zaista mislim da si odlično odabrao i tip i motor bez greške (ovako kad ga gledam na slikama deluje kao čaša a i lepo se čuje na videu...) a za liniju ne sekiraj se, samom vožnjom motora se mršavi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Pa i Dinastiaj je imala kraj.. a ne Djuntina kupovina carstva..

 

Ja sam bio ubedjen od samog pocetka da ces uzjahati nesto valjano.. kad-tad..

 

Doduse da te nismo kinjili i da je bilo svega nekoliko stranica.. veliko je pitanje dal bi se sad drndao po ledu :zvizduk:

 

Tako da smo spremni :Bokilic: na :rostilj::kotlic:

 

U sreci i veselju da se vozate puno kilometara..

 

p.s. a sledece sezone trazimo veci, bolji, brzi.. lepsi.. tako to ide :BJBmoto:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5872 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

E kad se i Popsy obradovao mada si pazario Hondu onda znaj kako smo ovo

svi željno isčekivali... :care::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

neka si ti njega kupio! u sreci se vozio,za koju godinu BMW trazio! :takoje:

kada se nastavlja saga o djuntinom motoru,ali neka bude posebna tema da lakse pratimo progres! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Hahahah, pa nisam imao pojma da si ti ovako dugo i detaljno tražio motor... :)

 

Ja sam ti već sve rekao, sve najbolje i da te služi kao mene, a ja odoh u neki 2. fazon, da ne kažem bolji! :D

 

o/

 

Pa da nisam tako dugo tražio, ne bi ti išo na "bolji":bicikl:.

 

 

Jel si ovo na smajliju ti kako razbijaš maler? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12293 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Tadija ti mora da si mnogo dobar čovek i prodavac kada si imao tu čast da naš predobri i prepošteni Mile kupi motorin od tebe? 0namigivanje.gif

 

A to što pišeš da sad ideš na nešto bolje...ne verujem, zar ima nešto bolje od Transalpa?? 0a-smiley.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja