Jump to content

Moto Zajednica

Kom se carstvu privoleti - Transalp ili Afrika

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

I;II;I;II...palo postrojavanje, prozivka i,:motka:.

 

Dare, ako me proglasiš za hit,:sampion:, ima se uobrazim i neću pričam s nikim, pa šta će radimo dok ne prođe ova suvomrazica, sačekaj dok otopli i krene sezona, pa koga briga onda za Đuntu i njegovo sokoćalo,:bicikl:.

 

Ja sam svoje oktane davno pregoreo i ko klinac opredelio se za 4 umesto 2 točka, al eto sad neka reinkarnacija u pokušaju. Kolko juče sam seo na skuter i sve vreme naglašavam da na to gledam racionalno, ko radno prevozno sredstvo koje može priuštiti zadovoljstvo i što sam se duže vozio sve više se moje poimanje motorcikla kreće u tom smeru. Nakucao sam sad već prošle sezone 8 k, što sigurno nije pošlo za rukom bar 70%, i uspeo da privolim suprugu za 2 točka, što se većina ne može pohvaliti, te provozao gomilu raznoraznih tipova motora i mnogo naučio okolo naokolo, između ostalog i završio sa,:goodluck:, školu dobre vožnje bez stida i srama za razliku od mnogih starih "bajkera" sa žicom i moram da se hvalim, moto šampion hoće da sedne iza mene na skuter. Toliko o mom trenutnom moto CV-u kao životnom iber laufu Mazak.

 

Od običnog saveta za odabir između dva motora ovo ode u ,:offtopic:, raspravu politike cena iz političke ekonomije, jednim od težih nekadašnjih ispita. Zaključio sam da u suštini nije potrebno doneti zaključak nego da izbor zavisi od niza sekundarnih činioca, da ne slišavam gradivo.

 

Prodo sam prošle sezone 3 skutera i izgubio sigurno bar jedan, tako da ni ne očekujem da prođem bez gubioze. Hteo sam da kažem, kupio bi motor po ceni po kojoj je neko već prodao neki približno isti, to jest , da se lako može prodati ako se mora recimo za mesec dana. Znači, govorim o sasvim realnoj ceni koja je figurirala u prometu a ne o nekoj svoj uobrazilji ili nečijoj želji. Ne mislim sad na neke niske ekstreme uopšte. Ne podcenjujem prodavce, znam da gube, uostalom i ja prodavao . Motori napolju su bolji i skuplji, ovde obrnuto.

 

Što se tiče komšijskog, hvala B2man, prijavi kad se čovek reši. Nema nadmujdrivanja, Igor prodo svoj, zna se pošto. Naravno, nudio mi jedan tog godišta, 2 diska napred, po ceni višljoj nego recimo Milošev 650.

 

Ima još momaka koji su u razmišljanju o prelasku na motor, čitaju iz pokrajka. Neću nikom otimati motor naravno, pa već sam rekao da sam ustupio model 650 članu sa foruma.

 

Robbief i Crni Gujo, dobara kupovina je motor sa moto berze, 650, 2002. Iako Vlada ne zaslužuje moju preporuku, Vama je upućujem. Ako vas zanima, javite se da prenesem zapaženo.

 

.:vlajko:, svi moji nekad podčinjeni su bili poštovani sa moje strane ko ,:care:, al za pedantan rad i bilo im je dopušteno i dodeljivano mnogo više nego što su zavređivali.

 

Danas je Badnje jutro, pa da dočekamo Veče i Božić kako dolikuje, sa, :ljubav: i ,:rostilj:.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Dobri ljudi:Zeljko,Seba 011,Mojsa i ja(Miskomi)vodimo na rucak onog ko Djunti proda motor na obostrano zadovoljstvo.Molimo Vas imajte razumevanja prema nama,vec dve sezone ga vucemo za nama,na raznim kineskim magarcima i plasticnim igrackama te Vas stoga molimo da imate razumevanja prema nama i resite Djunti kupovinu TA na zadovoljstvo svih nas a srecnog prodavca(ako se taj rodio) nas cetvorica vodimo na rucak(o Djuntinom trosku)!!!!!!

Pozdrav:Zeljko(afrika twin);Seba011(cbr 600f);Mojsa (aprilija pegaso);Miskomi(cbr 600f);Djunta(??????????????????????????)

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

haha,nije djunta jedini koji nezna hoce li "piskiti kakiti! ima jedan koji hoce veliki skuter na karju posle mnogo strana ispalo da nema ni kategoriju za isti!

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/57147-aprilia-leonardo-125-vs-aprilia-sr-150/page__st__40

djunta imas li ti uopste dozvolu? :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

E pa nije tako, uz brdo me čekaju, a nizbrdo mi ni leđa ne vide kako ,:strikanje:, a tek kad sednem na, , :moto2: , biće, :durbin:, šta to bi.

 

More, našo sam kombinaciju pa možda bude za neki dan, valjda neć me ureknete što se ofirah.

 

A za doručak, ma bolje jedan dobar :kotlic:, kuva Mojsa suljpa prsti da se oližu.

 

A dozvolu, pa položio 31.03.2010.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

pa ti si celih 50% biker! dozvolu i motor ces eto uskoro imati jos samo srce da nadjes za sve to!! po meni se motor vozi kupuje i vozi srcem !! znas kako kazu probirac dobije otirac!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Onda da se i ja prijavim za taj krkanluk i zalivanje tocka.. :Bokilic:

Pa makar i o Djuntinom trosku.. :gurman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5865 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

A nas skuteraše sad ko šiša... :stabre:

'Oćemo i mi na krkanluk, čisto da nas Đunta ne zaboravi... :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Onda da se i ja prijavim za taj krkanluk i zalivanje tocka.. :Bokilic:

Pa makar i o Djuntinom trosku.. :gurman:

 

Očigledno ste malko uzentovali pa oćete da ja odma bankrotiram i prodam motor pre nego ga kupim pa da pređem na ,:bicikl:, ko velite, što je sigurno, sugurno.

 

Ej ljudi, mnogo mi je drago što Vas znam, mnogo lepo se izvozah prošle sezone i svakako ćemo napravimo jednu letnju, :dobrodosli2:, :gurman:, na Savi, nevezano za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

A nas skuteraše sad ko šiša... :stabre:

'Oćemo i mi na krkanluk, čisto da nas Đunta ne zaboravi... :aha:

 

Neee, samo će povećamo kazan. Ja u životu ne pravim mnogo podela, dobro i loše samo, to važi i za motorcikliste. Zanimljivo je da mnogi motoraši ne žele da čuju za skuter, nit znaju da ga voze nit se usuđuju da ga probaju. Bio na Adi Huji, ja tero motor a vlasnik ni za živu glavu na moj skuter, kao, sledeći put. Ima sad tema o ispuštanju kolena, izminusiraše me samo tako verovatno me smatrajući uljezom sa skuterom. Baš sam hteo tebe ili Muljaza da pitam za link gde čovek tera Beverlija i skroz obara i silazi sa njega. Ja sam počeo sa skuterom i završiću sa njim nekad, zbog godina, to je neminovnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Sabac

Livada, šuma i, :kamp:.

nemoj slucajno da zaboravis na cika bureta kad bude ta cast

da nebi bilo ono kako castio tako i vozio

ajde kupi nesto sta se plasis pa nisi mali

ako treba naci cemo nekog da ti salije stravu :staa2: :staa2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Važi Čika Bure, al ti si "kriv" što sad ja mora platim ceh za ovoliku docnju, al će budeš drag gost. :jee1:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

I? I? I?

 

dokle je stiglo? :fajt2:

 

nemoj da nam udaras ceznju.. govori sta si nasao :trazi:

 

:pisac:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

..:neznam::zvizduk: . Ma našo mi drugar ispod ruke TA 600 kako treba, pa ako bude u dobrom stanju kako tvrdi čovek, uzeh ga ja. Cena je realna al se nadam da će čovek biti razuman i napraviti popust kad mu budem ispričo kakavi me :kotlic:,:kotlic:,:kotlic: čekaju ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

..:neznam::zvizduk: . Ma našo mi drugar ispod ruke TA 600 kako treba, pa ako bude u dobrom stanju kako tvrdi čovek, uzeh ga ja. Cena je realna al se nadam da će čovek biti razuman i napraviti popust kad mu budem ispričo kakavi me :kotlic:,:kotlic:,:kotlic: čekaju ovde.

 

 

Dobro Djunta.. evo mi cemo da finansiramo taj golemi vraski kotlic.. :kotlic:

 

Da ne bude posle.. ma sve je bilo super.. i uzeo BIH motor..

da me ne ceka pola foruma sa praznim porcijama :gurman:

 

 

p.s. ako treba daj telefon od prodavca da ga gnjavimo :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Aaaaaaaa, ne može tako, Vlajko... Posle svega što smo pretrpeli u ovoj temi, kotlić na Đuntin račun je obavezan!

Đunta je baš na naš račun našao da štedi, a?

 

:D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ma ja bi Vas da prištedim, šta mislite da ne kupim još X meseci, al bi bilo ,:blabla:i:na_glavi: . A kad bolje razmislim, koliko Vas ste me pritisli, mislim da imam pravo da tražim malo pomoći, svako po 1 €vrić da nakompenzujemo cenu, :oda2:. i ima još da pretekne,:givemebeer:.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Mislim da ćemo sa Đuntom izaći na kraj jedino ako mu kupimo motor, nema druge... Inače se nećemo mi tog kotlića najesti...

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ukupno članova

14696

Ako ti svako da po jedan euro mozes Djunta da kupis mnogo bolji od proslovekovnog transalpa ...

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Mislim da ćemo sa Đuntom izaći na kraj jedino ako mu kupimo motor, nema druge... Inače se nećemo mi tog kotlića najesti...

 

:D

 

:takoje:, Đunta uvek nosio ispod sedišta rezervnu đuntu, tako da nema iznenađenja.:zvizduk:.

 

 

Ukupno članova

14696

Ako ti svako da po jedan euro mozes Djunta da kupis mnogo bolji od proslovekovnog transalpa ...

:moto3:

 

Pa slušaj, ja sam uvek za demokratiju tako da se ne protivim proširenju baze, a kao moj doprinos prihvatam i po 1/2 € po glavi, onaj kusur, ma to je sitnica, ako pretekne biće, :cirka2:.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Ma ja bi Vas da prištedim, šta mislite da ne kupim još X meseci, al bi bilo ,:blabla:i:na_glavi: . A kad bolje razmislim, koliko Vas ste me pritisli, mislim da imam pravo da tražim malo pomoći, svako po 1 €vrić da nakompenzujemo cenu, :oda2:. i ima još da pretekne,:givemebeer:.

:gaa::dexterr::offtopic::Lalajko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja