Jump to content

Moto Zajednica

Pranje i poliranje-POCINJE!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
Tema više ne zaslužuje OFF-topic :kul: :misli:

 

:kul: E vala bash mi drago zbog toga. :kul:

 

Tnx Dexi..

 

Ono decko je stvarno zasluzio da ga izreklamiramo. Em je vredan i pedantan' date=' em je bajker do koske ;), em drajva kawu iljadarku ko tvog samo gpz - mrcinu ;). De ces bolje, kad je od mog mega zapustenog FZR-a uspeo da napravi da je ko nov - ihh sunce ti sad razmisljam o R1 recimo 98 godiste ;). Pa tek od njega bi napravio svemirski motor :twisted:.

 

Jeste ga opravio, svaka mu cast! Plasim se samo da sa odnosom (2sata/sitne_pare) nece dugo raditi, jako bih voleo da gresim, za njegovo i nase dobro.

 

E stvarno i mene ovo brine, pa ja ladno nisam oprao motor dok se ovaj covek nije pojavio. De da ga nosim na auto pranje, ko zna cime ga peru, treba da mi zardja i raspadne se. A ja sam smoren za takve radove. Zato mi i bio onako zapusten. Aj nadam se da ce istrajati i zaraditi milijune...

 

Hvala puno na reklami :D ' date='a pre svega mi je drago sto si zadovoljan,vidimo se uskoro![/quote']

 

Nema na cemu druze, neda sam zadovoljan nego PREZADOVOLJAN, vidimo se uskoro :biker:..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Moram da se prijključim pohvalama drugih korisnika usluga ovom momka. Moja makina izgleda posle njegovog tretmana kao nova, čak je otklonio neke ostatke od nalepnice, koje drugi nisu ni pokušavali da skinu. Sve u svemu, velika preporuka i zahvalnost za Pauka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja