Jump to content

Moto Zajednica

Pranje i poliranje-POCINJE!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Evo nakon par dana kada sam Vam najavio da planiram da pocnem sa pranjem i poliranjem nasih ljubimaca stekli su se uslovi za pocetak.Od sutra,9.05.,od 17 casova pocinjem.Ulica je CELOPECKA 14,kod VUKOVOG SPOMENIKA,kada se od kafica Tramvaj podje ka VISOJ POSLOVNOJ skoli prva ulica levo!Ne bi bilo lose pre dolaska najaviti se, 063 7 817 817,Nenad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Cene?Moja zamisao je da bude 500 din. pranje i poliranje,ali ponavljam jos jednom ko ne bude bio zadovoljan na kraju ne mora nista da plati,znaci na prvom mestu mi je da bajker bude zadovoljan onim sto placa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Yoman' date='eto prilike da ti uzvratim za diskove,javi se kada hoces pa da ti ozivim ljubimca![/quote']

Dobra ideja! :thumbsup:

Kad se vratim iz Umaga. Si?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

E ljudi, bi kod ovog decka sto se reklamira, i sta reci - TOPLA PREPORUKA!

 

Eh, motor mi je bio extra prljav, tockovi extra masni - crni, i sam sam pokushavao da ih izbelim nekim shatro odmascivacima i dzaba. Cak je i Rade kocka kad mi je menjao gume pokushavao to da ocisti, ali to mi od neke zapekle masti bilo - nema shanse da bude potpuno belo. Em nemam zhivaca, em to treba nekim cetkicama, ma smor. I odem do coveka sa reklame, i konacno imam potpuno bele felne ;). E cistio ga je i polirao dva sata (ali bukvalno!), sa mega posvecenosti detaljima, ali svaku mrljicu je polirao - ispravljao, imao sam vrlo malo ostecenje farbe na prednjoj felni evo na slici xaISy_img0109zd4.th.jpg

 

, to je covek ispravio sa cetkicom i farbom i to ono - ali nista se ne provaljuje! Ma fabricki. Sad je sve ko novo. Razlicite polir paste za plastiku, pa za metal, pa za visoki sjaj auspuha, pa je ladno ocistio & ispolirao i instrument tablu!? E hebote ko novo! Pogotovo nocu - sav se sija!? Neverovatno. E prilaze ljudi da ovo moje njesra slikaju!? Ladno. To treba videti da bi se poverovalo. E da ne tupim vishe, evo malo slika, koje ce vam bolje docarati stepen rekonstrukcije motora. E, da covek je i oprao i podmazao lanac. Cena za sve to - EXTRA povoljna! Sad znam gde od babe mogu da napravim devojku ;)..

 

Evo kako je izgledala Yamaha pre tretmana kod coveka - ko kroz njive da sam ga vozio - felne crne, plastika zhuckasta umesto bela od prashine:

 

404.jpg

 

A evo i slika kad ga je covek rekonstruisao - hebote sija sa svih strana, bela izbi oci koliko je bela ;)!

 

404.jpg

 

Eto sad prednja felna nema niti najmanje rupice na farbi - ma ko fabricki.

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

E al to mega sija - evo i video snimka cisto da pokusham da vam docharam kako ti neverovatno sija! Evo linka..

 

E a da ne tripujem da sija nocu i da ga ljudi slikaju iako motor nije nista posebno nego nekako sija - evo linka i josh jednog linka.. Likovi nocas NB Shis cevap - mobilni i slikaju ga, a ja njih snimih na kvarno ;). E josh recimo da je R1 2007godishte a da je ispoliran kao moj - pa tek bi ga ondak slikali ;)..

 

Ono, sta reci - ko tripuje da menja motor, da mu je zhnaru, itd, nek prvo ode do coveka, nek mu ovaj napravi ispolirani facelift svetleci motor - mozda se predomisli ;) - svaka preporuka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jeste ga opravio, svaka mu cast! Plasim se samo da sa odnosom (2sata/sitne_pare) nece dugo raditi, jako bih voleo da gresim, za njegovo i nase dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

A za poliranje auta se javi,sve zavisi od toga u kakvom je stanju auto i sta zelis,svakako 1000,2000 din. manje nego u perionici,i verovarno bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Jeste ga opravio' date=' svaka mu cast! Plasim se samo da sa odnosom (2sata/sitne_pare) nece dugo raditi, jako bih voleo da gresim, za njegovo i nase dobro.[/quote'] a ti plati KRUPNIJE pare kad dodješ na red... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja