Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Narode, ja sam ponosni vlasnik yamahe majesty 250 2001. (noviji model). Da li neko moze da mi preporuci nekog normalnog majstora za motor?

 

Hvala unapred

 

Pozdrav svima :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav djile i dobrodošao! :zdravo:

 

U vezi majstora... Nalaziš se pod:

 

a - u Subotici ili Somboru,

b - u Beogradu ili Pančevu,

c - u Nišu ili Vranju... :stabre:

 

...što u vezi preporuke majstora ili servisa - složićeš se, nije baš zanemarljivo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha majesty 250

Hvala na dobrodoslici Alexanto. Ne rekoh sve do kraja ja sam iz Bg-a. Zivim na Banovom brdu. Posto sam promenio 3 majstora, znam sta je skup i dobar, jeftin i los, i umeren sa cenom a ne zadovoljavajuci. Mislim da li zaista postoji neko ko je normalan sa cenama ko nece da te bukvalno pokrade, da te ubedjuje da ti crklo svasta nesto i da oguli kozu sa ledja, znaci neki korektan majstor sa solidnim znanjem koji hleb zaradjuje posteno.

 

Hvala unapred na ljubaznosti i odgovoru.

 

P.S. skinuo sam sa foruma sve majstore, neki su hvaljeni, a neki ne. Voleo bi neku garanciju za ono sto se uradi.

 

Pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp
:stabre: Imam jedno pitanje za sve.. Ima li neko na prodaju ili zna nekog ko prodaje auspuh za maxi scooter od 250ccm? Nesto kao Leo Vince 4road ili slicno.. Pozdrav.. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Krusevac-Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison

Veliki pozdrav svim vlasnicima maksi skutera. Vozim Medisona i interesuje me da li neko od vas ima iskustva sa svetlima, posto su mu ocajna, do te mere da zamaraju oci u tomu nocne voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Koliko znam, taj model je poznat po lošim farovima... Možda ti pomogne ugradnja nekog od HID kompleta za motore, nisu skupi, samo neko stručan to da ti uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: sarajevo
  • Motocikl: Honda VTR 1000

dobro dosao u svijet madisona...nije da su ocajni nego su katastrofa..xenone ako stavis i sto bi preporucio dobot ces malo bolju vidljivost nije malo nego znatno bolju..a imas i drugo rijesenje kupiti druge farove..kvalitetnije i bolje..al je to puno para..zato stavi xenon i bit ces zadovoljan..al samo uzmi Bi xenon i dugo i kratko..

 

nadam se da sam sta pomogao..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

pozz maxovci ja se vratio iz cg sa 1200km u plusu ,masina nije stucnula, sve je bilo super.4l prosek potrosnje :moto3: ...

par slicica sa putesestvija :moto3: :moto3: :moto3:

p7190170.jpg p7220275.jpg p7190172.jpg p7240310.jpg

 

video sam dosta motorasa na putu i svima se uredno javljao :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

sta??zar si mislio da ces da se provuces sa nekoliko slika???ocemo text??rutu??slike??objasnjenje...drugim recima putopis!!!!!1Mina.gif1Mina.gif1Mina.gif1Mina.gif1Mina.gif

i bilo je tu jos mesta za stvari, da ti iskreno kazem!1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Svaka čast za maxi putnike! :takoje: Ajd' sad meći fotke u Scooter Traveling da nam curi voda na usta... :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

MAXI pozdrav svima, evo i ja da se cekiram da sam stigao sa mora i 1497k plus, znam da ce da krenu prozivke za slike ali se strpite dan dva i eto ih...

pitanje za Alexanta: da li mogu neki filmici voznjice iz morace, i mnogih drugih lepih predela da se stave preo fodija (u koji se kunem)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

pozz maxovci ja se vratio iz cg sa 1200km u plusu ,masina nije stucnula, sve je bilo super.4l prosek potrosnje :moto3: ...

par slicica sa putesestvija :moto3: :moto3: :moto3:

p7190170.jpg p7220275.jpg p7190172.jpg p7240310.jpg

 

video sam dosta motorasa na putu i svima se uredno javljao :zdravo:

NeCi prijatelju, onaj silver sto ti se javio kod BU2 sam bio ja, ali NeCi je bio ocharan morem pa nije stigao da otpozdravi :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

pitanje za Alexanta: da li mogu neki filmici voznjice iz morace, i mnogih drugih lepih predela da se stave preo fodija (u koji se kunem)?

 

Za filmiće češ ipak morati da koristiš You Tube, Vimeo ili neki treći način. Fodi Frubar je nažalost samo za slike.

 

Drago mi je da ste se lepo proveli i provozali. Malo je falilo da Bilja i ja spucamo sutra dole Atlanticom za vikend ali mislim da će to ipak biti od 9. do 11. septembra, da proslavimo 14. godina braka... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

pozz maxovci ja se vratio iz cg sa 1200km u plusu ,masina nije stucnula, sve je bilo super.4l prosek potrosnje :moto3: ...

par slicica sa putesestvija :moto3: :moto3: :moto3:

 

 

video sam dosta motorasa na putu i svima se uredno javljao :zdravo:

NeCi prijatelju, onaj silver sto ti se javio kod BU2 sam bio ja, ali NeCi je bio ocharan morem pa nije stigao da otpozdravi :jee:

 

ako mi verujes razmisljao sam dal si ti u par situacija, bas kod budve na uzbrdici nekoj sam video vinga i jos neki skut, imao si br sto nisi zvao :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Auu bre pa sad mi krenule baleee... :ooo:

Ja treba da idem na more u sredu pa se tako razmisljam da krenem motorom.. Jedino sto me odvraca jeste sto mi je zena vec tamo sa dosta prtljaga.. auuu sto mi je ciniti :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Meni nije jasno šta se premišljaš... :stabre:

Koji moj si onda kupovao tu aždaju ako se misliš da li da "strčiš" do mora sa njim. Jebeš prtljag - pošalji busom ono što ne poneseš. :hej:

 

Znači, natankuj burgera i samo lagano - pun gas dole. A kad se vrneš, stavi fotke da balimo natenane... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Meni nije jasno šta se premišljaš... :stabre:

Koji moj si onda kupovao tu aždaju ako se misliš da li da "strčiš" do mora sa njim. Jebeš prtljag - pošalji busom ono što ne poneseš. :hej:

 

Znači, natankuj burgera i samo lagano - pun gas dole. A kad se vrneš, stavi fotke da balimo natenane... :takoje:

uzeo si mi vise reci iz usta, idi ti majorsoule uzivaj a prtljag posalji autobusom (samo nemoj da zaboravis dragoj kacigu)...

put je skroz extra od Ljiga, a tek dole kad vidis sve one guzve a ti samo frrrrrrrr frrrrrrrrr, pa ajmo malo na ovu plazu ajmo sutra na onu i tako :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

aleksanto: posto sam se udao na Banovom Brdu vecina slika sa nekih putovanja kojih i nemam bas mnogo su mi u drugom kompu a nikako da ih prebacim, obecavam da cu uskoro da ih uzmem i prikazem neke od tih putovanja ovde na sajtu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Auu bre pa sad mi krenule baleee... :ooo:

Ja treba da idem na more u sredu pa se tako razmisljam da krenem motorom.. Jedino sto me odvraca jeste sto mi je zena vec tamo sa dosta prtljaga.. auuu sto mi je ciniti :staa:

nesto se razmisljam, zena ti je otisla tamo busem i tako je verovatno i planirala da se vrati, iznenadi je i pojavi se sa kocijom koja je vraca kuci kao princezu...(samo ako ti nije i dete tamo :'( )

 

isflesirace najstrasnije...

2F15899D-B338-434D-885A-2BC6846BA41F_thumb.jpg

 

MAXI pozdrav!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

znaci ponekad mi je zao sto nemam naviku da nosim foto aparat i da slikam mesta koja obidjem motorom :jok::jok::jok: svaka cast clanovim kluba na prelepim tekstovima i osvojenim predelima...:care::care::care: hoce li biti uskoro neke zajednicke :moto3::moto3: i naravno usput neke PRAGNJETINE :nanana::nanana:??? MAXI POZDRAV SVIMA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja