Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

Putevi tuga (jebes EU), 200 km duzi put po pravcu, ciganisanje na svakom koraku, cene junacke, wi-fi ni za leka, kao da je od zlata, voda pre podne prljava u pm, vetar duva ubija... Nista nama nije falilo ni u CG. 6 puta sam bio dole i uvek mi je bilo OK. E sad smo i Grcku obavili tako da mozemo lagano da se vratimo letovanju na crnogorskom primorju... Pogotovo kad idem motorom :)

 

Drugar ja sam bio u Pefkohoriju prosle godine, to je 10 min setnje uz obalu ili 2 min motorom od Haniotija- Hanioti je zivlje mesto a Pefkohori ima bolju plazu, da znas kad je jaci vetar svaka plaza bude prljava od nanosa al oni to brzo pociste, jednom sam bas lezao kad cela ekipa sa stapovima(na kraju imaju metalni siljak, nem pojma kako se sad zove) pa nabodi opusak( ko da je cevap1lol.gif) a uvece jedan covek pali svaki petrolej uz obalu.CG mene moze videti samo kad odem na rafting.U Grckoj gde pise na srpskom meni itd samo produzis dalje, zato si i otisao na odmor.Zelim ti lep odmor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Синоћ део екипе МСЦ био у Сурдуку на базенима Хоризонт,ноћно купање ... непланирано их једва окупих ... али је провод био 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Vaistinu Tasiću. 1care.gif

A sad se nešto "dopisujem" sa Carlitom, pa smo došli do zaključka kako će nam biti pusto i dosadno kad nam Culle ode u daleki beli svet 0tuzan.gif .

Hvala Kulencetu što se jutros ranom zorom maltretirao sa mnom po Bubanj potoku i pomagao mi svojim savetima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Мени је изузетно драго с једне стране да је он свој сан испунио и толико труда у све то уложио,и све подредио томе у последњих годину дана...ја му најискреније желим сву срећу,да успе и оствари све што је замислио,јер он је један пре свега јако добар пријатељ,брат и саборац0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif1care.gif1care.gif1care.gif ...и заслужује сву срећу!!! Са друге стране не да ће бити велика једна рупа коју ће оставити када га не буде било на нашим дружењима,у нашим свакодневним контактима... 0plac.gif

 

ВОЛИМО ТЕ БРАТЕ МАРЕЕЕЕЕЕ!!!1aha.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Мени је изузетно драго с једне стране да је он свој сан испунио и толико труда у све то уложио,и све подредио томе у последњих годину дана...ја му најискреније желим сву срећу,да успе и оствари све што је замислио,јер он је један пре свега јако добар пријатељ,брат и саборац0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif1care.gif1care.gif1care.gif ...и заслужује сву срећу!!! Са друге стране не да ће бити велика једна рупа коју ће оставити када га не буде било на нашим дружењима,у нашим свакодневним контактима... 0plac.gif

 

ВОЛИМО ТЕ БРАТЕ МАРЕЕЕЕЕЕ!!!1aha.gif

 

Ваистину!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5869 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ali kad se (jednog dana) vrati u sedlu perla belog GP800 ima svu tugu da nam razvodni u momentu ;) A Bogu hvala imamo Forum pa ce da nam salje slidze belosvetskih cica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Мени је изузетно драго с једне стране да је он свој сан испунио и толико труда у све то уложио,и све подредио томе у последњих годину дана...ја му најискреније желим сву срећу,да успе и оствари све што је замислио,јер он је један пре свега јако добар пријатељ,брат и саборац0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif1care.gif1care.gif1care.gif ...и заслужује сву срећу!!! Са друге стране не да ће бити велика једна рупа коју ће оставити када га не буде било на нашим дружењима,у нашим свакодневним контактима... 0plac.gif

 

ВОЛИМО ТЕ БРАТЕ МАРЕЕЕЕЕЕ!!!1aha.gif

 

sve ti je rekao bigi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Deki ti si covek od emociju :) ,odem prodje zima i tu sam :) .Hvala na lepim recima :) .V o l i m i j a V A S m L o g o :)))))))))) .Slika ce biti Sale nemo' se brines :) .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Мени је изузетно драго с једне стране да је он свој сан испунио и толико труда у све то уложио,и све подредио томе у последњих годину дана...ја му најискреније желим сву срећу,да успе и оствари све што је замислио,јер он је један пре свега јако добар пријатељ,брат и саборац0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif1care.gif1care.gif1care.gif ...и заслужује сву срећу!!! Са друге стране не да ће бити велика једна рупа коју ће оставити када га не буде било на нашим дружењима,у нашим свакодневним контактима... 0plac.gif

 

ВОЛИМО ТЕ БРАТЕ МАРЕЕЕЕЕЕ!!!1aha.gif

 

sve ti je rekao bigi...

 

dabome :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9085 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cudan ti je taj Mali Mokri Lug....udje pod kozu ocas posla 1oda.gif

 

Marreeee sta da ti pricam kad sve znas, pred polazak da se utepamo dobro basss 2cirka1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Pitanjce za koleze iz NS..jel znate nekog ko izdaje neki fin,pristojan stan za dvoje za pristojne pare? (pod pristojan mislim da full namesten ne podrazumeva plasticne stolice i sto :) )

Najverovatnije postajemo komsije za koju nedelju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ејјј.. да си се јавио пре две недеље био је један ...ај ако нешто чујем јавим ..који део града ти одговара.??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Iskreno ne poznajem jos NS najbolje,sad gledam neke oglase..ja radim u Bulevaru Oslobodjenja,zena igra u Spensu,tako da kazem tu neka okolina (Liman,Stari Grad,Sajmiste,Grbavica..)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Zaleci li rane, opravi li motor il si batalio tocka 2 1moto3.gif

 

Rane zalecene za posledicu list mi ostao bez senzora za dodir i sad ne osecam kaqd ga pipnem al hodam normalno. Kazu da ce se vrne osecaj. Moto9r stavio na oglase danas, da otplatim auto pa cu kasbije da kupim nesto dobro :takoje: Inace uzeo sam auto trosi manje nego vasi motori :lol: Tako da ideja je da se vozim sa vama i da taman u moj auto mozete da spakujete sav tovarni visak i za nedaj boze u autu uvek gomila alata :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Sad đira neki "namunjeni" auto :):lol::)

 

Spakuj ti meni nalepnicu da je ja uzem al pokusaj da drugu ne zeznes eeee kliker bi pokvario :lol: Bas je fora na autu maxi skuter club :lol::lol::lol: Stavicu mu kofer pozadi samo da odem kod sebe da napravi nosac :lol: :lol: :lol: salim se naravno :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Prvo da se zahvalim ljudima koji su ucestvovali u kupovini i koji su svojim misljenjem veoma mnogo doprineli pa cak i presudili po pitanju izbora pravog primerka mog novog konjica Aprilia Scarabeo 250ie. Veliki pozdrav za BURGMAN 75 i SATELISA (Zoki i Dare) .Momci hvala vam jos jednom sto ste mi izasli u susret, pogledali i dali konacnu ocenu.

Slike ce biti ovih dana cim dobijem registraciju malo ga ulickam. Evo jedna cisto da vidite o cemu se radi.Pozdravpost-16651-0-12059100-1376480347_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja