Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

АУ човече сад дошао из Зрењанина па то је било такво сурфованје на ветру да сам се питао да ли ћу успети да се вратим!!! Наравно то ме није спречило да свратим код нашег Ел Президентеа!!! Хвала драгом богу стигох жив и здрав кући!!! А израз лица ми је овакав1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

А кад возим иза камиона само ме њише около по путу!!! А ја овако1ups.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

meni se to desilo pri povratku sa obliznjeg izletista.. pocela je kisa i jak vetar.. pri udaru vetra motor je dolazio do bele linije, sreca pa u tim trenucima niko nije nailazio iz suprotnog smera, inace bi bilo cupavo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Ha... sretoh lika kako drlja Culletovog symu po gradu... sa sve curom nazad bez kacige..ccc :stabre:

Odma je dobio kritiku i lepe zelje za duge i sigurne kilometre!

Mozda se pridruzi nama sektasima!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Jeb*m mu sunce žarko :) ! Gde si ga video?Jel crvenokosa cura?Danas smo oko 11h isli u opstinu da overimo ugovor.Da je Sima 250 ne bi kad nikad prezalio kad bi kad prodao :/ :/ :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Stajem na pumpu nisovu kod gazele kad na pumpi pored mene staje xtx neki narandzanstveni silazi nesto lepo sa njega skida roze kacigu a ono duga plava kosa i samo mi prolete kroz glavu = e konju jedan a ti rasklopio motor da ga sredjuje jeb... te sredjivanje umesto sad da se smekas sa bajkerkom ti sedi u tatin punto i mrs kod devojke kad si konj, tako i ucini,poslusah glas u sebi 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Sad dosao sa kratke voznje po NBG-u. Nesto sam ceo dan bio nervozan ali sam sad smiren kao Dalaj Lama. Koja je ovo uzivancija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ovako, zamalo Alexovo prorocanstvo da se ostvari u vezi mog famoznog fara, odneo ja far u Zemun kod majstora da mi odrade reparaciju sociva, zatvore far i ispoliraju zuto staklo jos 14-og februara, Culle i ja juce bili, majstor juce e molim te nije jos gotov neko ce da ti donese veceras to jest sinoc, ok, ja u gradu na svirci, zove mene lik da se nadjemo da mi da far, nadjem se ja sa njim i imam sta da vidim, apsolutno nista nije uradio sem sto je ofarbao jedan deo u crno i jos mi trazi 1500din, kazem mu ja lepo ga ti vrati odakle si ga doneo pa cu ja sutra da dodjem da donesem tih 1500din, odem malopre i naravno gazda krene da prica kao da se tukao sa vetrenjacama sto se tice fara, naravno tih 1500din nije ni pomenuo uzmem jebe..i far i lepo ga donesem doma pa cemo u toku narednih meseci da trazimo dalje. Strasno :lol:

Ako neko zna nekog ko to radi bio bih mu zahvalan da podeli tu informaciju :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Nisu nista uradili!!!!!!?????????Nista nam Fanky ne preostaje neko trazenje nekih mini projektora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

fanky a da probas sam da ispoliras far?? imas u prodavnicama koje prodaju auto kozmetiku neku posebnu pastu za poliranje vizira, farova, soferki, probaj sa njom.. ja sam moj vizir i far na gileri polirao najjeftinijom pastom za zube, i mogu ti reci da je pomoglo.. ja sam radio rucno, verovatno bi masinski bilo jos bolje... a sto se tice sociva, tecin cale je imao problem na floridi da mu je socivo propalo.. uzeo je hrom sprej i prefarbao ga.. nije kao fabricko ali je vidno bolje, tako da mozes da probas i tu opciju... pasta za zube ti je nekih 100din, a sprej je valjda oko 500.. tako da nije neko veliko ulaganje a moze da spadne dobro.. pa kasnije nabacis neke mini projektore i resen problem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ја када чујем овакве приче везано за немар разних олоша који се називају мајсторима толико попиздим и побесним јер то нажалост има само код нас ,јер нема непосредне одговорности ни поштовања туђег времена,поверења и новца!!!0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

A bre Bigi ja se uopste nisam iznenadio ovakvim postupcima, cak sam i hteo da platim 50e unapred, rekoh aj platio sam valjda ce da urade kako su rekli al nisu hteli da uzmu pare unapred al zato je majstor sinoc trazio, verovatno da mu platim benzin sto mi je doneo na noge rasklopljen far :neznam:

Al valjda ce Dr. Dare da smisli nesto pametno :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

А колико би те коштало да купиш нов фар ако га уопште праве још увек?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Nov bi bio oko 150e, a polovan mozda upola manje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Oce neko od MSC-a na trcanje(krecem da skidam ovo salo sto sam nabacio preko zime) SC Olimp Zvezdara tamo sam oko 20-30.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Drugovi .... grešio sam 0plac.gif, prošla dva i po meseca bio sam sa drugima fasciniran .... varao sam Vas 0plac.gif

 

Svoje vreme koje je bilo pametno i poželjno ovde provesti ja sam gubio igrajući igricu .... bio sam opsednut ::)

 

Ali jednog trena kad je napolju bio divan dan za vožnju, rekoh: Ejjjj da li si :lud:

 

i evo me opet na pravom putu ....

 

foagone.jpg

 

:zdravo::lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja