Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Neci sad mozes da izmenis Advance member to BJB Maxi Scooter Club :takoje:

@ alexanto - Lepe zverke na jednom mestu nema sta!

 

Svima novima zelim dobrodoslicu :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

Neci sad mozes da izmenis Advance member to BJB Maxi Scooter Club :takoje:

 

Probao sam jos na 30-om postu imao sam advanced ali nisam mogao da promenim :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

NeCi, sredio sam ti to

 

ja to uspeo nego me slika nesto zeza

Kad se udje na profil vidi se slika, ne znam sto se ne vidi ovako.To bi morao neko od admina da pogleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

NeCi, sredio sam ti to

 

ja to uspeo nego me slika nesto zeza

Kad se udje na profil vidi se slika, ne znam sto se ne vidi ovako.To bi morao neko od admina da pogleda

 

koga da zovem upomoc za sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Sad cu da predocim adminima, a ima i tema u kancelariji uprave za probleme u vezi sa novim sajtom pa mozes i sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Drugari maxiskuterasi,

nisam znao gde ovo da pitam pa recimo ovde vas je sa svih strana.

Drugaru treba pomoc: beogradjani gde sredjujete vas kymco xciting, konkretno ima lufta u kormanu pa to treba da mu se resi.Odgovore mozete ovde, a moze i na PP da vam ne offujem temu. :takoje::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5719 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Poštovane MAXI scooter koleZe, došlo je i vreme kad je naš MAXI Scooter Club prerastao "tastatura" fazu i prešao u realne uslove života. Bilo je skepse u početku i komentara "da se nikako nećemo okupiti u većem broju" ali Bogu hvala dokazali smo da imamo karakter i da držimo reč! Imali smo prvo okupljanje, po meni a i po Vašim komentarima vrlo uspešno. Upoznali smo se, provozali zajedno i lepo družili u "trećem poluvremenu". Mislim da bi bilo pametno ovu temu koristiti za dalje dogovore oko budućih okupljanja, eventualne izrade majica, prišivaka, nalepnice i slično. Dakle sve one aktivnosti koje se dodiruju sa idejom MAXI Scooter Cluba.

 

Želim da verujem da smo pokrenuli značajnu priču koja će se konstantno širiti a mi sticati nova poznanstva i prijateljstva kroz MAXI okupljanja. Još jednom hvala Vam poštovane kolege što smo uspešno prešli sa tipki na dela. :care:

 

MAXI pozdrav svima!!! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5719 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Hvala druže! :takoje:

Na tebe računamo kad bude bilo nešto južnije od Save i Dunava. Red bi bio da se upoznamo. Ako ništa drugo u avgustu kad mi klinac bude na basket kampu u Mataruškoj Banji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

poz braco po skuterima.....mislio sam da vam predlozim jednu ideju....da na Facebook-u napravimo grupu "BJB Maxi Scooter Club"......to predlazem iz razloga......sto mislim da bi sve lepse bilo i funkcionisalo....slike bi bile preglednije, ne bi morali da trazimo unazad brezbroj stranica....onda imao bi grupni chat...gde bi mogli u svakom trenutku da pitamo nekog za pomoc ili cisto druzenje....takodje kacenja videa, postaova.....itd....to je moje misljenje vi odlucite meni nije tesko da napravim grupu.....0cool.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5719 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Za Facebook sam totalni duduk ali nemam ništa protiv da se napravi grupa. Dogovore oko toga bih ipak ostavio za recimo sledeće okupljanje. Tako bi imali konstruktivniju diskusiju nego ovako preko tastature. Ono što dogovorimo bi potom i realizovali. Dokazali smo da možemo! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Za Facebook sam totalni duduk ali nemam ništa protiv da se napravi grupa. Dogovore oko toga bih ipak ostavio za recimo sledeće okupljanje. Tako bi imali konstruktivniju diskusiju nego ovako preko tastature. Ono što dogovorimo bi potom i realizovali. Dokazali smo da možemo! :takoje:

 

veruj mi druze da je mnogo lakse.....nisam mislio da ga koristimo samo za okupljanja....ne znam da li si nekad imao uvid kako izgleda grupa na face-u.....veruj mi da sve sto svako postavi moze da se vidi bez nekog pretrazivanja.....nego je sve tu....ko god je online moze da chatuje....i svako u grupi to vidi....ako me razumes sta pokusavam da ti obj....mozemo i probnu grupu da uradimo.....pa ako svima odg ok ako ne onda bjb.....i da naglasim nemam nista protib BJB-a samo hocu da nas kutak ima sve sto treba na jednom mestu da ne se ne bi mucili oko trazenja.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5719 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Apsolutno podržavam. Na mlađima svet ostaje. Čujemo se tim povodom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

na FB sam postavio grupu Suzuki Burgman Srbija,pa izvolite ako se nalazite u prici!

mislim da bi alexanto vec trebao da dobije po zaslugama neko mesto u urednistvu,celo vreme samo doprinosi ovome sajtu!! po pitanju mehanike,tuninga,estetike sada je preraslo u neke akcije! mnogi drugi samo klepaju minuse i brisu postove! moj predlog je da se alexantu dodeli uloga admina ili ti urednika,pa da moze jos vise da doprinese nama "nemotorasima tj skuterasima"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

mislim da bi alexanto vec trebao da dobije po zaslugama neko mesto u urednistvu,celo vreme samo doprinosi ovome sajtu!!

 

Potpis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5719 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Možemo mi lepo da se družimo i bez funkcija. :takoje:

Hvala u svakom slučaju! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

napravio sam grupu na Facebook-u.....ne mogu da zakacim ovde link......svako ko ima zelje i volje neka mi se javi saljem na pp link....da se ne bi mucili sa potraznjom......grupa jos nema prof sliku jer cekam da Alexanto predlozi posto vec ima neke ideje....inace grupa se zove "MAXI SCOOTER CLUB"....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja