Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Narode, odavno me nije bilo, al evo vracam se :)

 

Propustio sam mnoge voznje, druzenje van i na forumu, al obecavam da cu od sada biti redovniji :)

 

Ovom prilikom cestitam svima sve propustene rodjendane, zenidbe, rodjenja, krstenja i sve ostalo :D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIV '06 , MV AGUSTA 1000 r312 '09

Evo i ja da se prijavim , vec naslucujem lepo vreme, a gde je lepo vreme tu su i voznje. Pozdrav svima

 

dsc04866hz.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

dolazi mi drugar sinoc kod Dragane na rodjendan i kaže uzeo sam dobrog exaitinga 500R, moj komentar "saću da zovem Šipija da ga pitam što ti je uvalio pokvarenu makinu", a njemu oči :staa: :staa: :staa:

 

Šip ne se sekiraj makina ti je u dobrim rukama :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Drustvo jel ima neko da zna za neku kombinaciju za A dozvolu, bilo sta da bude lakse do dozvole, imamo novog clana mog druga samo mu fali A. Javite. Maxi Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2055 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Drustvo jel ima neko da zna za neku kombinaciju za A dozvolu, bilo sta da bude lakse do dozvole, imamo novog clana mog druga samo mu fali A. Javite. Maxi Pozdrav!

Има, одеш,платиш,одвозаш часове положиш теорију и праксу и нек дође да се вози са нама1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

Мислим да је то најлакша комбинација тренутно,све остале су проблем1neznam.gif

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1035 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Drustvo jel ima neko da zna za neku kombinaciju za A dozvolu, bilo sta da bude lakse do dozvole, imamo novog clana mog druga samo mu fali A. Javite. Maxi Pozdrav!

Има, одеш,платиш,одвозаш часове положиш теорију и праксу и нек дође да се вози са нама1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

Мислим да је то најлакша комбинација тренутно,све остале су проблем1neznam.gif

 

 

 

Da li da pitas javno da ti drugar ucini krivicno delo. Pa ovde se promovise legala u smislu da svaki bajker zazasluzi svoji vozacku a ne da na prevaru dodje do nje :takoje:

Ima nas momaka u plavom ovde pazi sta pitas, tacnije nek pazi onaj ko odgovara 1hmm.gif

Bracabgd - nemislim na tebe nego me mrzi da trazim gde je postavio ovo pitanje pa mi lakse samo da citiram ovo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4356 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Dobro bre Rade majku mu, ja sam mislio da si ti naš.

Nisam za sticanje bilo čega nekakvom prevarom al sad si me razočarao tom rečenicom "...ima nas u plavom...".

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

izvinjavam se kompletnom forumu na pitanju koje zaista nije bilo primereno. Sa druge strane Iskljucivo je razlog vezan za nazovimo novog pametnog zakona momaka u plavom, koji obeshrabruje potencijalne nove ljubitelje dva tocka.

 

Maxi Pozdrav!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4356 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Vidim ja ko će nama najviše kazni da piše za gradske prekršaje (preticanje, brzina, eventualno neki semafor, jednosmerna)..1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1035 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

A nebojte se vi mene, daleko od toga da cu mojim forumasima sutra da pisem nesto. Ovo mu dodje samo kao savet i upozorenje. Ovaj forum posecuju i neki ljudi koji prate desavanja samo! Zato bolje da sad ja to kozam. Inace ne kur...im se jer nisam takav i sve vas volim...:takoje: dobro ovo je sad malo gej ali razumete nadam se sustinu.

Pa sta sad a kad smo se vracali iz restorana sa deda mrazeva ja sam pozurio pre vas zato sto sam znao gde je patrola i stao da pricam sa njima da vas ne smaraju, jer su imali naredbu da kontrolisu motoriste taj dan....

AlexaBGD- i jesam vas zato sam i ukazao na pitanje koje se ne postavlja javno :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1035 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

izvinjavam se kompletnom forumu na pitanju koje zaista nije bilo primereno. Sa druge strane Iskljucivo je razlog vezan za nazovimo novog pametnog zakona momaka u plavom, koji obeshrabruje potencijalne nove ljubitelje dva tocka.

 

Maxi Pozdrav!

 

Molim te nemoj mi zameriti nije mi cilj bio da te uvredim

Sto se tice tog obeshrabrenja ,onaj ko voli motore taj ce se i potruditi da dodje do dozvole!!! :moto3:

A i zakone ne donosi policija vec ih samo sprovodi :takoje:

Netreba da kazem da sam uvek tu za vas drugare, promenio sam motor al druzina je najbolja na koju sam naisao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1035 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Vidim ja ko će nama najviše kazni da piše za gradske prekršaje (preticanje, brzina, eventualno neki semafor, jednosmerna)..1lol.gif

 

A pa sad ti bas nabroja teske prekrsaje, al kad ti meni obecas da neces vise ja ti oprostima kaznu i to se zove :

 

COMMUNITY POLICING :takoje::takoje::takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Prvo me je razocarao Carlito sa svojim pitanjem...ovako javno!!! A onda ga usra i Rade!!! Al' ajd' ljudski je prastati ...pa Vam ovog puta necu zameriti posto ste se dmah ispravili...Al Rade je u drugom postu rekao nesto sto treba svi da znate,a to je da smo na oku ne samo momaka u plavom nego i nekih drugih sluzbi,mislim na sve sajtove ...to valda znate...tako da shshshshhshshsh...neko nas posmatr!a!!!1ups.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Нећу да испадне, да браним Алексу, што је мој Дорћолац али морам донекле да се сложим са њим. Наравно не мислим да је уважени колега/ОСЛ мисли стварно да некоме "прети", желео је да укаже да се такве ствари не "оглашавају" на јавним местима. И са тиме је потпуно у праву. Али пошто је Карлито упутио извињење за свој помало несмотрен потез, Биги спустио лопту а Браца јако тачно дефинисао, како ствари треба да се раде у складу са прописима, онда "мојне" да се расправљате без везе. Иначе, морам да приметим да смо сви постали нервозни и "брзи на тастатури", много нам недостаје вожња! Али шта да вам кажем другари, "начели" смо фебруар, март је за 3 недеље, а онда из Бигијевих уста у Божије уши, гас, гас, гааааассссс! :moto3:

 

Сад, ако ја превише мудрујем, праштајте. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12319 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A vidi kakvo suMce napolju, divota. Držiš li da bih trebao da obiđeš jedan krug? :moto3: Mene napao grip i mogu samo da vas gledam čerez pendžer. ...tužno :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9146 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Stigao Luisov katalog ( besplatno )

ko zeli katalog i zanimaciju za zimu moze naruciti... OVDE... samo se popune licni podaci.

 

dsc0629hb.jpg

 

cisto da mi ne bude dosadno dok sam kafa.gif boLesan sa 1081-dnom stranom 0a-smiley.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja