Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Dilema nova zimska jakna ili kaciga je rešena..

naravno u korist nove LS2 koja će skrivati moju bujnu kosu od radoznalih pogleda mladolikih cica.

6900 dindži nije puno, žao mi je što nisam izdržao da skupim još para za neki Scorpion,

ali sve je bolje od postojećeg lončeta koje furam već 2 ili možda čak 3 godine.

 

E7B9B779-7660-AD4C-B392-A407808DA35C_thumb.jpg

 

24422862-1E1B-B74D-AF53-0E72724BA7A0_thumb.jpg

 

04D35BE2-C0DE-8A4E-B9E0-3B571DAE62B4_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Jao Đuro ....doobra....baš u mojoj kombinaciji boja....aj provozaj je malo da čujem utiske, cena je extra :takoje:...daj neki kontakt od prodavnice na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2051 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Dilema nova zimska jakna ili kaciga je rešena..

naravno u korist nove LS2 koja će skrivati moju bujnu kosu od radoznalih pogleda mladolikih cica.

6900 dindži nije puno, žao mi je što nisam izdržao da skupim još para za neki Scorpion,

ali sve je bolje od postojećeg lončeta koje furam već 2 ili možda čak 3 godine.

 

Svaka ti cast Djuro,a mozda nisi trebao,ona bi ti bila savrsena malo da pustis kosu i da se podgojis par kg1nanana.gif

 

Cestitam,u zdravlje da je nosis i da Bog da, da ti nikad ne zatreba.0takoje.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Culle. Bigi mrzim vas najstrašnije,

dok dođem kući i prošetam džukca temperatura već ode u "minus" :gaa: , a smor mi da noću blejim sam i još sa lošim gumama po vlažnome kolovozu :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

"bo te dzukac kad mora da ti kazem!!!1nanana.gif provozaj se prvo pa posle dzukca po vlaznom kolovozu ili idi na psao sa AA !!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9105 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Djurasine raspali malo AA, zaboravi na gume i misli na LS2 1jee1.gif i da imas glanc nove gume ne bi ti mnogo pomogle pored ovolke rizle na putu...zato gasss 1moto3.gif odoh malo da krivinarim kroz Jajince

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Ova 3 dana ko se vozio nije, bolje da ga nije! :moto3:

 

Ljudi ja sam juce sa posla kidno,kao imam nesto privatno da zavrsim.Ma kakvo zavrsavanje, seo na pticu i gasssssss!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Kad smo vec kod kaciga, da se i ja pohvalim. Posle kupovine mog prvog skutera, na red su dosle i ove dve, za mene i zenskinju 1oda.gif uzete u Luisu na akciji.

 

 

 

kacige1.jpg

 

 

Sad mi ostaje jos akumulator i registracija. A tako mi se voooozi!

 

kacige.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Evo moja devojana se oduševila sa ovom cvetnom varijantom, kx4 je stvarno na dobrom popustu pošto je izašao novi model, probao sam je baš za vikend u Luisu i ne odgovara za moju tikvu, M mi landara a S ubi kako žulja čelo....u svakom slučaju sretno da se navozate :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Hvala Borisa!

Hehehehe, isto,kad sam joj pokazao,nije htela vise nijednu drugu da gleda.

Ja sam nazalost uzeo na slepo. Obim glave mi je 56, nadam se da ce mi odgovarati. Kodji je tebi obim,pa ti S bila mala?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Meni je tintara 56.5 ...mada ti to ništa ne znači, zavisi i od oblika glave. Ja sam bio na sekund da kupim M tu kx4i naiđe jedna cica što radi i kaže daj da vidim kako ti stoji na glavi. I uze da mi klima glavu levo desno, gore dole i kaže jok velika. I stvarno posle kontam dobra mi je u radnji na glavi, ne žulja,fino komotna, a šta posle par dana vožnje kad se "razgazi" i krene da se klimata pri udarima vazduha, plus ja nosim cvike, stvarno ne odgovara i nije za menei nema tu zajebancije puno. Onda probam S i kao dobra je, al đavola posle dva minuta na glavi ubi me u predelu čela i odustanem.....Naravno ova devojka što radi neće da me pusti, daje mi da probam još par modela, Caberg Duke recimo je fantastična kaciga i paše mi samo tako al bila samo crna....i jbg ni nju ne uzmem. E da na kraju probam neku Shoei flip up....znači devet svetlosnih godina je od svih ovih po kvalitetu i udobnosti i čuči na glavi kao da je rođena sa njom....al kad sam vido cenu :lol:....i tako ne uzmem ništa, sem podkape....sad mi žao što nisam uzeo onog Caberga izlepio bih neke folije da ne bude čisto crna......naleteće već neka do proleća :aha:....napisah roman sad...pozz

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Uf,valjda ce tih pola cm i oblik glave da me izvuce :) Stize mi za 10 dana,pa cemo videti. Kazi mi je l' duke udobnija od KX4? Znam da je laksa,hteo sam nju naruciti,ali mi nije bilo svejedno dati 50e vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Uf,valjda ce tih pola cm i oblik glave da me izvuce :) Stize mi za 10 dana,pa cemo videti. Kazi mi je l' duke udobnija od KX4? Znam da je laksa,hteo sam nju naruciti,ali mi nije bilo svejedno dati 50e vise.

 

Duke je mogu reći slobodno za klasu bolja i udobnija kaciga, barem je meni tako legla, sad bih je uzeo bez razmišljanja, ozbiljnije deluje od Probiker-a, pitaj Popa čini mi se da je on ima....nema ih više u M veličinama preko neta da se naruče, džaba sad da pametujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6945 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Mini maxi druzenje u Smederevu :)

 

Veceras sam se poprilicno iznenadio. Setajuci sa devojkom, vidim dva momka, nose kacige. Gledam u Culleta, rekao bih da je on ali nisam siguran dok ne rece: ''Alekre jesi to ti''? Sasvim slucajno, neplanirano okupi se maxi druzina :) Bas je prijalo, lepo smo se ispricali, ujedno sam upoznao i Lakija tako da cu od sada imati drustvo kad krenemo u voznje jer smo komsije preko mosta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Kad i gde se okupljamo za sutra?Iz nasih krajeva dolazimo Fanky,Satelis i ja (koliko ja znam) ,a iz ugarskog dela dolaze Đurašin i MotorČe i naravno iz daleka El Prezidente.

 

P.S.

 

Sutra nema kise al' temperatura nece preci 3 C u piku i postoji mogucnost za jutarnji mraz :/ .

Promenio član Culle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

I ja sam planirao doci al sam bolestan k'o ker!!!1bljak.gif Al jos se ne zna ako me popusti eto mene na AK u pola 10!!!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja