Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Fantastican dan!

Svaki misic me boli od onog pentranja, a pride u zgradi mi ne radi lift vec par dana pa samo sibam gore - dole na 5. sprat. 1hmm.gif

 

Aj kad se Carlo 'fali, Atlantic sa Malossi-jem i suvozacicom - 230km - 10l :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Ljudi kakve vi azdaje vozite meni na 200 km ravno 7 l,moram krenuti po tim multivarovima malosijima i sl.cuo sam da el prezidente tu oblast vrlo dobro poznaje al negde posle ponoci je rad da savetuje :Six:, kad smo prilazili babinoj reci umalo da preprecim preko onog drvenog mostica nebili vas sustigao,Gale mi se skamenio pozadi kad poce stender da se ostri po putu.,:moto2::motopad:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Ljudi kakve vi azdaje vozite meni na 200 km ravno 7 l,moram krenuti po tim multivarovima malosijima i sl.cuo sam da el prezidente tu oblast vrlo dobro poznaje al negde posle ponoci je rad da savetuje :Six:, kad smo prilazili babinoj reci umalo da preprecim preko onog drvenog mostica nebili vas sustigao,Gale mi se skamenio pozadi kad poce stender da se ostri po putu.,:moto2::motopad:

 

A Ostrvica puna grceva samo hvataju,ja napred a neki drekavci za noge samo vuku nazad :hej:,morao sam danas na pride 50 km al bajsom cisto da razbijem grceve i upale :stake:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

E sad malo ja ;)

Nakon turice po Rudniku, Topoli, Arandjelovcu stigosmo kuci te dodjose slikice na red...

A ima iiiihh...

Dva albuma pa izvolte ih pregledati!

 

http://imageshack.us/g/1/9863356/

 

http://imageshack.us/g/1/9863385/

 

A bilo je opasno druzenje, voznjica i planinarenje!!!

Svaka nam cast i celom BJB delu na organizaciji!!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Vidim sivog silkana sa Draganom neki dan na brdu i oboje u glas "ko zajeba ovog lika da stavi ovaj auspuh pored onog prirodnog topa sto silkan vec ima, skrnavi nesto vec lepo". Gledam sad slike sa Ostrovice, vidim sivog silkana i zapitam se "E Carlo Carlo pa ko te ovako zajeba, jos si mu i pare dao za to" :zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

 

u svakom slucaju cestitam na kupovini, i želim mnogo mnogo lepih kilometara :moto3:

 

P.S. skidaj to bre i zalivadi nekom kome tako nešto treba i kome ce lepo stajati na motoru :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Ljudi, Nesto mi pada na pamet kad vidim ovako lepo vreme jutros. Rumba rece nesto interesantno u Babinoj Reci, tipa uvek Bg, Bg, Bg....Neki uvek dolaze u Bg...

 

Moja ideja je da odemo na kafu u NS, ne mora uvek biti neka voznja, zar ne? Skupimo mi iz Beodrada zapicimo za NS, Skupi se ekipa malo bleja uz kafu, i kuci na rucak?

 

Sta kazete? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 940 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Po ovako lepom vremenu je šteta da se muvamo po gradu. Pogotovu ako još bliže postoji idealno mesto za izlet - Carska bara kod Ečke. Do tamo od BG-a ima oko 65Km a iz NS-a još i manje. Osim kafe, za koji dinar više može se probati i fina čorbica... :Bokilic:

 

eckab.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5879 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Odličan predlog Sale! :takoje: Ja sam od sinoć u "boksu", sedište je odneto kod Bobana. Ako bude kako je rečeno, sledeći utorak - sreda će biti gotovo... U subotu radim ali ako bude nedelja, eto me kolima do Ečke. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Znam da nije ovde mesto ..ali :) moj Samsung Galaxy S 2 ide na dobos..cisto da se zna.

Ostalo na PP.

Sefe nemo' me pobrises! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Ajde bre Alexa sram te bilo za oglas, jel sad i ja treba da kazem da moja kola idu na dobos i onda svi tako u krug? :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja