Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas :moto3: Ne vredi koliko god das sam oprezno vozio manijaci negledaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Samo ti sanjaj da ćeš tek tako da odeš iz družine! :D

Ne može! Nema! :D

Jesi ti dobro?

Jel pao motor na tebe ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9096 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Eeee Rade, Rade

dok si vozio skuter nisi imao takvih problema, zbog "sitnih" ogrebotina nema odustajanja ne ne, noga boli al ce proci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

braco leteo sam 6 metara dalje od mesta udara, sreca pa mi devojka nije bila na motoru jer je udario tacno u njen nogostop samo su auspusi zguzvani i taj nogostop je polomljen. Ma necu vise , necu da se zajebavam dva puta za nedelju dana sam bio u problemu, meni dosta :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Rade sine ti se baviš mnogo opasnijim poslom nego što je vožnja motora...Da li ćeš posle jedne "opasne" nedelje da daš otkaz i počneš da prodaješ voće na pijaci ?

Siguran sam da nećeš :takoje:

Takve stvari se dešavaju u gradu sa puuno automobila, kamiona, motora.. ali ne odustaj ....

A i obećao si neki roštilj kod tebe u dvorištu pre mnogo meseci, ako misliš da ćeš da se izvučeš od toga, varaš se :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas :moto3: Ne vredi koliko god das sam oprezno vozio manijaci negledaju

Dobro je da si dobro.

Pa jel moguce da niko nije video Kangoo-ovu tablicu???

Da li postoji neka kamera na toj raskrsnici???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ima kamera ali nije u funkciji. Inace niko nije video tablicu svi gledali mene kako pravim akrobacije. A kad sam pao video sam ga kako se udaljava ali u tom shoku nisam mogao da vidim tablicu 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Kad treba da rade,onda ne rade.

Izgleda da ih pale samo kad se popunjavaju rupe u budzetu.

 

Ma dobro je da si ti posle akrobacija kompletan i bez tezih povreda.

Hebes motor,metal i pleh,pegla se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Veliki pozdrav dragim prijateljima, iz CG, želi vaš kolega Pop.

Vreme je extra, ali sreću kvari temperatura vode koja je sjajna jedino ako si pingvin...

P.s Kolega Rade ne verujem da si ti klonuo duhom...

Želim ti brz oporavak

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Veliki pozdrav dragim prijateljima, iz CG, želi vaš kolega Pop.

Vreme je extra, ali sreću kvari temperatura vode koja je sjajna jedino ako si pingvin...

P.s Kolega Rade ne verujem da si ti klonuo duhom...

Želim ti brz oporavak

 

hvala druze pope :takoje: Ma videcu sta cu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Drugari od danas vise nikad na motor, upravo sam oboren sa motora na semaforu ispod gazele uredno krecem na zeleno nekki covek sa Renault kangoo prolazi kroz crveno i udara u moj zadnji tocak i bezi na auto put prema nisu, prosao sam sa laksim povredama desne noge a Kangoo nestaje u pravcu auto putta prema nisu. Znaci reno kangoo tamnije zelene ili plave boje pobegao sa mesta nezgode ako vidte neki slican sa ostecenjem nekim na prednjoj strani ma koliko ono bilo javite mi molim vas broj tablice 0603737358, noga boli bas ali procice a ogrebotine da ne pricam, lepo je bilo druziti se sa vama, divni ste i zapamtite i ako je zeleno nema pun gas prvo levo pa desno pa onda pun gas :moto3: Ne vredi koliko god das sam oprezno vozio manijaci negledaju

 

Da se sto pre oporavis, sreca da nemas neki prelom. Divljaci su svuda na ulicama, slicno sam doziveo i ja, tvoj na crveno moj na punu liniju. Katastrofa! Nemaju ljudi kulturu za nas na dva tocka a kako stoje stvari nece je nikad ni imati! 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Ebem ti ubi ova kisurina vec cetiri dana pada nom stop u Cacku... Uhvatih danas malo lepog vremena da se malo provozam cisto da me mine zelja, ali nevredi evo ovo sranje opet pada <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Nemoj da pricas, ovde ne pada danima.

Au, al' sam sad imao situaciju na Tosinom bunaru. Crveno svetlo, svi stoje, ja se ubacim na pocetak ispred jednog BMW-a. Stojim da se upali zeleno i lik sve vreme turira iza mene. Kad se upalilo zeleno, potpisao, pretekao me, isekao na sledecem semaforu da bi bio ispred. Naravno pustio budalu da bude prvi. Da sam se zainatio i ubacio se opet, verujem da bi me namerno cuknuo na polasku. Penjem se na surcinski put, semafor, krecem, ubrzavam, kad pored mene na bukvalno 20cm prozuji Alfa Romeo sa jebes mi sve ako nije vozio 150. Zaledio sam se. Da ne pricam kako je onaj surcinski put ocajno osvetljen, dok vozis po mraku, molis boga da ne naletis na neku rupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Муж и жена гледају хорор...

Жена: ''јој мајко милааа!!!'',а муж ће на то ''А препознала си је ,а!!!???''1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja