Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5966 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Na slikama deluje više nego pristojno. Koliko se sećam Atlantic 500 classic se pravio u nebo plavoj, teget, crvenoj, crnoj, trula višnja, srebrno sivoj i tamno sivoj boji... Beli su počeli da se prave tek sa pojavom modela 500 Sprint... Opet i ako je farban, ne mora da znači da nije kvalitetna jedinka, samo da nije bio ukršen pa ispravljan...

 

Vidim u ponudi da su mu i ostali skuteri dosta povoljni. Čovek je uvoznik očigledno, moguće da radi sa malom maržom zbog bržeg obrta. Jbg tuga je svuda za lovu, svi nude samo trange - frange a para na kašikicu. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ide li ko od vas u Suboticu. Ima onaj neki sto prodaje skutere, pa bih da mi neko baci pogled na jedan atlantic. Nekako mi nerealno jeftin. Ulaganja tipa gume, plocice, ulje i filteri me ne zanimaju. Samo da nije onako neka lomotina. Malo bih se vratio u maxi ekipu :D

 

http://www.polovniau...a_atlantic_500/

 

Eve odmah ce ti kazem!!! Moj drugar je prosle nedelje bio kod njega i kupio je takav isti samo sivi !!! Taj je Farban i zamenjen mu je sat cela tabla!!! Solidan je kaze drugar za te pare pogotovo!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3678 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Video sam odmah da je farban, ali ja se ne opterecujem sa tim. Samo da nije kriv, farbu i onako prilagodis svom ukusu kad ti se prohte. Cena je takva da ima lufta da se komplet pretrese

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Eto dodje i taj dan da i ja padnem malo sa motora poale dugih 6 godina i to tak glupo(pa svi padovi su glupi1lol.gif) skoro stao i bio klizav asfalt od pitaj qrca cega i na levu str kao i nas Alexa!!! Motor malo izgreban samo ali nistsa posebno ja sa par oderotina i nabijenim levim ramenom(nadam se da nije nista slomljeno posto sam sam sebi uradio pregled msm ipak sam ja neki fizioterapeut1lol.gif) malo je poplaelo i boli malo ali imamsve pokrete i ...ma proci ce!!! Eto toliko!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9225 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Eto dodje i taj dan da i ja padnem malo sa motora poale dugih 6 godina i to tak glupo(pa svi padovi su glupi1lol.gif) skoro stao i bio klizav asfalt od pitaj qrca cega i na levu str kao i nas Alexa!!! Motor malo izgreban samo ali nistsa posebno ja sa par oderotina i nabijenim levim ramenom(nadam se da nije nista slomljeno posto sam sam sebi uradio pregled msm ipak sam ja neki fizioterapeut1lol.gif) malo je poplaelo i boli malo ali imamsve pokrete i ...ma proci ce!!! Eto toliko!!!

 

Ti malo ugruvan, motor malo ogreban.... dobro je 1staa.gif1staa.gif1staa.gif sad da nadjes plavusu za previjanje oderotina, crnku za masazu ramena 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5966 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Kako ko stavi sportski izduv na Atlantica - opamprči na livadu. :stabre:>:( Dobro je da nisi povređen a sokoćalo će se srediti i biće lepši nego što je bio. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

@satelisPlavusu vec imam a sad za crnku cu se snadjem vec nekako!!!

 

@borisa Necu nista da popravljam ne pada mi napamet!!! Par ogrebotina nista strasno!!!

 

@alexanto Bem ti izduv sav sam srecan sto ga nisam sjebo!!!1jee1.gifAli ima nesto u tome sto padne svako kad stavi izduv???0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif MISLITE O TOME!!!1lol.gif1lol.gif1lol.gif Mada rame me boli i to pri odredjenim pokretima !!! Ipak cu ujutru kad odem na posao da odem kod nekog ortopeda da me pogleda i da snimim RTG za svaki slucaj!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

A EVO I PAR SLIKA DANASNJEG NEMILOG DOGADJAJA!!!

 

 

130820121761.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

130820121751.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

130820121741.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

130820121721.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

130820121731.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4360 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Daj slike, da se tesim 1lol.gif

A ti, tebi nista ne fali, imas prirodan air bag 1nanana.gif Salim se, dobro si prosao, mada mi nije jasno kako si se nasadio na rame..ja sam pao direkt na dupe :)

 

Edit:

Preduhutrio si me sa slikama, nego ona crna plastika ti je pukla na potpuno istom mestu kao i meni, s tim sto je meni pukla i lajsna 1staa.gif

 

 

wrkxvs.jpg

Promenio član AlexaBGD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Samo da tebi bude sve ok a motorce ce da se vozi i takvo pa na zimu sredjivanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

e bigi pa ne mogu da verujem da si opleo po asfaltu...sitne su to ogrebotine i sredićeš ti to, ili ni nećeš...nego samo da nije ozbiljnija povreda...!!! Mora biti da si se sav zaneo od grmljavine auspuha pa ne gledaš di teraš..?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

e bigi pa ne mogu da verujem da si opleo po asfaltu...sitne su to ogrebotine i sredićeš ti to, ili ni nećeš...nego samo da nije ozbiljnija povreda...!!! Mora biti da si se sav zaneo od grmljavine auspuha pa ne gledaš di teraš..?!

 

Zezaj ti zezaj... ma dobro sam!!! Mako rame boli ali proci ce!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja