Jump to content

Moto Zajednica

HJC HQ-1

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

E ovako stoje stvari, danas sam bio u Guevari posto imaju neku akciju i cena kacige je sa 420e pala na 260e.

Razlog kako sam procitao na sajtu je da nece vise proizvoditi kacige od karbona valjda zbog preskupe izrade...

Da ne davim previse, imaju L velicinu a meni odgovara M, pa me zanima da li neko od kolega zna gde u regionu(mislim na zemlje oko nas :) moze da se nadje ova kaciga,i  da li neko donosi uopste iz bilo koje zemlje, posto verujem ako je kod nas popust toliko verovatno je i kod ostalih, mada je to samo moja pretpostavka.

Svaki savet je dragocen, hvala unapred kolege :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

svako ko donosi iz louisa donosi i iz pola. A ne moras da se zaleces jer je preko ta kaciga i to u ben spies bojama pre godinu dana bila ispod 300e. Ja sam je imao za 230 repliku Ben Spies-a a za 200e u carbon boji.Razmisljao sam da je uzmem sebi ali dok sam se ja odlucivao covek je kupio. BTW kaciga je odlicna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

svako ko donosi iz louisa donosi i iz pola. A ne moras da se zaleces jer je preko ta kaciga i to u ben spies bojama pre godinu dana bila ispod 300e. Ja sam je imao za 230 repliku Ben Spies-a a za 200e u carbon boji.Razmisljao sam da je uzmem sebi ali dok sam se ja odlucivao covek je kupio. BTW kaciga je odlicna.

 

Ja sam se odusevio kacigom, i to bas tu repliku sam i probao, boje su super, pa vidis link sto je kolega poslao, tamo je 200e, zato i hocu da uzmem, jel to Sekula donosi iz Pola ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

da ne otvaram novu temu,pitao bih ovde kolege,sta misle o arai monster kacigi?planiram da je uzmem na prolece pa me zanima vase misljenje i iskustvo u vezi iste(kod nas je preskupa,gledacu da je uzmem preko ako nadjem povoljnije  ;):D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

da ne otvaram novu temu,pitao bih ovde kolege,sta misle o arai monster kacigi?planiram da je uzmem na prolece pa me zanima vase misljenje i iskustvo u vezi iste(kod nas je preskupa,gledacu da je uzmem preko ako nadjem povoljnije  ;):D )

 

Ako misliš na ovu........

 

320x320-FULL.jpg

 

Najjeftiniju sam našao u Americi.........

 

http://www.ridersdiscount.com/street-gear/helmets-full-face/62059.php

 

Koliko sam primetio kod nas, kao i u celoj Evropi, kaciga držu skoro svugde istu cenu od 805,00 EUR...........

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja