Jump to content

Moto Zajednica

Probiker ili preporuka za neke druge Cizme u socijala segmentu

Recommended Posts

  • Drug član, 1923 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ove cizme su sad na snozenju u luisu i ja ih jurim

javite ako su ok da uzimam

 

http://www.louis.de/_108846b27c478f023ec693a4b511548286/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202650

 

Imam ih ja. Kisu puste odmah. Uvek stavljam kese preko kad pada kisa.  Nisu za preterano hladno vreme.Sem toga sve ostalo su mi plusevi kod njih. Udobne, mozes da setas s njima kao u civilnoj obuci. Nosim ih godinu dana kad god krenem van grada cak i leti i nisu mrdnule uopste. Kad sam ih kupovao glavnu ulogu mi je igrala cena. Ne postoje jeftinije cizme nigde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Da,te su uvek na popustu.Ako ti nije hića sačekaj malo možda se pojave neke zanimljive,ali ja ipak mislim da moraš dati malo više para za dobre čizme.Prijatelj je kupio ove i extra su a nekoštaju mnogo.Moja preporuka.

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202055

 

?????? Dobre cizme..... nemoj da se ljutis ali ovo nebih obukao da mi plate.... osim ako bih opet morao u rat......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Da,te su uvek na popustu.Ako ti nije hića sačekaj malo možda se pojave neke zanimljive,ali ja ipak mislim da moraš dati malo više para za dobre čizme.Prijatelj je kupio ove i extra su a nekoštaju mnogo.Moja preporuka.

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202055

 

?????? Dobre cizme..... nemoj da se ljutis ali ovo nebih obukao da mi plate.... osim ako bih opet morao u rat......

 

Ma normalno da se neljutim,ja samo prenosim mišljenje prijatelja.Ni meni se baš mnogo nesviđaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja pratim temu od pocetka i poslusacu Charugu, pa javljam utiske. Nosim 43, narucicu 44 pa valjda ce biti ok, ako ne, opet verujem da mogu da se prodaju za iste pare ovde.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ja pratim temu od pocetka i poslusacu Charugu, pa javljam utiske. Nosim 43, narucicu 44 pa valjda ce biti ok, ako ne, opet verujem da mogu da se prodaju za iste pare ovde.

 

 

 

Ako ih uzmes, javi utiske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja pratim temu od pocetka i poslusacu Charugu, pa javljam utiske. Nosim 43, narucicu 44 pa valjda ce biti ok, ako ne, opet verujem da mogu da se prodaju za iste pare ovde.

 

 

 

Ako ih uzmes, javi utiske

 

Sigurno hocu, uzimam i kisni kombinezon i sigurno cu probati cim stigu, a kise nam bogu hvala ne fali.

:D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

I ja sam resio da ih uzmem pa cu malko sacekati .rs-ove utiske, najvise zbog velicine. Ako obojica promasimo broj bice ih jedne vise u rubrici prodajem. Kad ih porucujes - ocekujes?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova

Ove cizme su sad na snozenju u luisu i ja ih jurim

javite ako su ok da uzimam

 

http://www.louis.de/_108846b27c478f023ec693a4b511548286/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202650

 

 

Imam ja te. Prosle godine sam ih platio 39e. Za te pare ne moze bolje. Nosim 45 uzeo sam 46. Vozio sam i po kisi i mogu ti reci da ne propustaju vodu. (a i nemaju gde da je propuste) Nisu bas nesto udobne da setas u njima ali su svakako tople za ovakvo vreme. Imaju stitnik u prstima, peti i zglobu. Kad mi se pocepaju uzecu iste. Za te pare na pijaci nemogu ne fake nike da kupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

I ja sam resio da ih uzmem pa cu malko sacekati .rs-ove utiske, najvise zbog velicine. Ako obojica promasimo broj bice ih jedne vise u rubrici prodajem. Kad ih porucujes - ocekujes?

 

Porucujem sutra, pa kada stignu ja ih obuvam pa na bajk !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

I ja sam resio da ih uzmem pa cu malko sacekati .rs-ove utiske, najvise zbog velicine. Ako obojica promasimo broj bice ih jedne vise u rubrici prodajem. Kad ih porucujes - ocekujes?

 

Porucujem sutra, pa kada stignu ja ih obuvam pa na bajk !!!

 

 

I ja bi ih porucio ali nemam kako ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

I ja sam resio da ih uzmem pa cu malko sacekati .rs-ove utiske, najvise zbog velicine. Ako obojica promasimo broj bice ih jedne vise u rubrici prodajem. Kad ih porucujes - ocekujes?

 

Porucujem sutra, pa kada stignu ja ih obuvam pa na bajk !!!

 

 

I ja bi ih porucio ali nemam kako ???

 

Pa Sekula, kako drugacije ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Ja sam uzeo Probiker Street II cizme dok su bile na snizenju tj dok je jos imalo brojeva, platio 50 eura.

 

http://www.louis.de/_40689d3d9e6d6457cf1dc3cebaabefc5a3/shop/shop_article_big.php?IMG=202545_330_FR_09&TITLE=202545

 

Cizme su full kozne, imaju zastitu na prstima, peti i cukljevima.

Sto se tice udobnosti u voznji, ja sam stvarno prezadovoljan. Doduse, moram priznati da nisam nikada ranije u cizmama vozio motor ali definitivno velika je razlika.

Sto se tice udobnosti pri hodanju, samo reci hvale, jako su udobne, sat-dva sata setnje uopste ne prave problem.

Kada je malo hladnije vreme valjale bi neke deblje carape jer ume da bude hladno nogama ali opet, nije strasno. Nazalost nisam imao prilike da vozim u njima kada je temperatura preko 25 stepeni pa ne mogu reci kakve su po vrucini.

 

Takodje, sto se tice obuvanja, vrlo se lako obuvaju, cak mi se cini da mi duze treba da obujem duboke patike nego cizme.

 

Posto imaju cicak traku cela cizma se moze zategnuti koliko je to potrebno pa se npr moze nositi preko pantalona a naravno moze i ispod.

 

Sve u svemu ja sam sa njima prezadovoljan. Odnos cene i kvaliteta necu ni spominjati jer mislim da za 50 eura ne mogu da se kupe patike a ovo su ipak kozne cizme.

 

Sa moje strane stvarno sve preporuke za ovaj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

^

Takodje imam Probiker Street II cizme i zadovoljan sam.

Vozio sam sa njima ceo prosli vikend, i na temperaturama od 10c do 15c sa debelim carapama nije

bilo hladno (brzina od 80km/h do 120km/h). Inace sam zimogrozljiv ko crnac sa ekvatora :D

Savitljive su i udobne pa se mogu koristiti i za duzu setnju bez problema.

Leti nosim poluduboke cipele pa ne znam kako je sa njima na visim temperaturama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=202055

Eto ja sam ove bas kupio u Louisu na snizenju za 59,95 doneo mi Sekula koga ovom prilikom pozdravljam i zahvaljujem se. Moj komentar je da su za copere i kruzere extra. Vozio sam u njima od BG do Jagodine na autoputu pre nedelju dana nocu oko 22h i nisam osetio hladnocu ni trunku a bila je bas pala temperatura na oko 5 stepeni. Nisu za neko stalno i intenzivno menjanje brzina jer su krute ali kazem za ono za sta su meni trebale ja sam prezadovoljan i cenom i kvalitetom. Uostalom koliki je guber toliko se rasprostirem . Pozdrav svima i preporuka kad narucujete iz louisa postujte uputstvo za odredjivanje mere koje se nalazi na kraju kataloga nemci su tradicionalno veoma precizni ja sam narucio kacigu cizme i rukavice i sve mi je bilo bas po meri.

 

Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Cizme stigle u subotu, probao ih juce, ja sam zadovoljan.

 

Odgovara mi sto nemaju rajfeslus jer mi je noga siroka pa ih lakse obuvam.

Udobne su jako.

 

Sto se tice propustanja vode... Imaju deo gde nije koza, nego prevrnuta koza ili tako to.

Imao sam komentare drugara da tu moze da pusti vodu.

Bilo kako bilo... 50Eur.. Ne moze bolje, ako Charugi cizma nije pustila vodu, nece sigurno ni meni.

Ako hocete, mogu ih slikati iz vise uglova.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja