Jump to content

Moto Zajednica

Held oprema u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Dal neko zna neku radnju koja prodaje Held opremu, a da se javljaju na prokleti telefon? Od svih radnji koje znam da rade ovu opremu, javili su mi se samo u Pozarevcu >:( Cak ni Moto Lazarevic ne odgovara, pali se sekretarica, a rade do 5...

 

I jos neshto, treba mi neka radnja koja daje na rate, bar 3-4. Ne znam za Lazarevic dal samo kes ili mogu i cekovi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Mass Company u Mirjevu takodje drzi Held a javljaju se na telefone(samo treba da ubodes pravi). Skoro sam tamo kupio Held Forcetrack pantalone,okrenuo, saznao cenu i velicine koje imaju na stanju, otisao i kupio. Cini mi se da rade do 18h, ali nisam siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Bio sam u massu, al hocu da probam da nadjem nekoga da daje bar na neke rate. Poshto treba jos neke delove opreme da kupim, pa mi je mnogo iz udarca da dam..

 

Kengure, hvala, kontaktiracu ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Pantalone kupljene. Held Gavia su u pitanju. Posao zavrsen kod Brkke. Covek mi izasao u susret i spustio se do radnje debelo posle radnog vremena. Moja preporuka za  njegovu radnju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Da ne otvaram novu temu posto se radi o istoj opremi, danas sam svratio do Mass-a, i naleteo na ove cizme

http://www.motokucalazarevic.rs/ponuda/held/cizme_highlander.html

Pa me zanima da li neko ima iskustva sa njima, i kakav je generalno Held sa obucom, ja sam relativno nov koleza pa nisam upucen

Hvala svima unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLE 500

Ja imam highlander, uzeo sam ih zato jer u su u beogradu u tom momentu bile jedine cizme sa brojem 47 koje su se uklapale u moj budzet.

Jako zadovoljan, nisam ih testirao na kishi, o tome ne mogu da pricam, ali sam iamo celodnevne voznje u njima leti, i sa coolmax charapama je bilo jako udobno, za offroad su dobre, lepo se stoji na pegovima u njima.

Jedino sto zastita i nije neka, prilicno su meke, nemaju ojacanja, ali eto..

Ja konkretno zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ja imam highlander, uzeo sam ih zato jer u su u beogradu u tom momentu bile jedine cizme sa brojem 47 koje su se uklapale u moj budzet.

Jako zadovoljan, nisam ih testirao na kishi, o tome ne mogu da pricam, ali sam iamo celodnevne voznje u njima leti, i sa coolmax charapama je bilo jako udobno, za offroad su dobre, lepo se stoji na pegovima u njima.

Jedino sto zastita i nije neka, prilicno su meke, nemaju ojacanja, ali eto..

Ja konkretno zadovoljan.

 

Hvala puno, jeste da je udobnost na prvom mestu, ali ipak je zastita neophodnija, pogledacu jos neke modele pre nego se opredelim

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Ja imam highlander, uzeo sam ih zato jer u su u beogradu u tom momentu bile jedine cizme sa brojem 47 koje su se uklapale u moj budzet.

Jako zadovoljan, nisam ih testirao na kishi, o tome ne mogu da pricam, ali sam iamo celodnevne voznje u njima leti, i sa coolmax charapama je bilo jako udobno, za offroad su dobre, lepo se stoji na pegovima u njima.

Jedino sto zastita i nije neka, prilicno su meke, nemaju ojacanja, ali eto..

Ja konkretno zadovoljan.

 

Hvala puno, jeste da je udobnost na prvom mestu, ali ipak je zastita neophodnija, pogledacu jos neke modele pre nego se opredelim

Pozdrav

 

Ja ti imam te čizme, a imam i HELD Seguro koje sam kupio proljetos ove godine. Obje su vrlo brzo propustile

vodu, tj. razljepe se naprijed na prstima! Highlenderice su držale vodu jednu sezonu, a Seguro je propustio

na prvom većem pljusku! HELD čizme no more! Staviću popodne i sliku, ako hoćeš. Udobne jesu, to

se mora priznati, cijena je OK, ali su jako loše šivene naprijed. A lijepo mi je prijatelj govorio da kupim Diadoru

ili nešto drugo... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Meni se pokvario rajfeslus koji spaja zimsku postavu i ostatak pantalona bukvalno pri pokusaju drugog nosenja(ranije sam vozio bez postave)!!!  >:(

Pantalone Held Forcetrack stare mozda mesec, mesec ipo. Moracu da vidim da reklamiram mada nisam siguran koliko ce mi uvaziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ja imam highlander, uzeo sam ih zato jer u su u beogradu u tom momentu bile jedine cizme sa brojem 47 koje su se uklapale u moj budzet.

Jako zadovoljan, nisam ih testirao na kishi, o tome ne mogu da pricam, ali sam iamo celodnevne voznje u njima leti, i sa coolmax charapama je bilo jako udobno, za offroad su dobre, lepo se stoji na pegovima u njima.

Jedino sto zastita i nije neka, prilicno su meke, nemaju ojacanja, ali eto..

Ja konkretno zadovoljan.

 

Hvala puno, jeste da je udobnost na prvom mestu, ali ipak je zastita neophodnija, pogledacu jos neke modele pre nego se opredelim

Pozdrav

 

 

Ja ti imam te čizme, a imam i HELD Seguro koje sam kupio proljetos ove godine. Obje su vrlo brzo propustile

vodu, tj. razljepe se naprijed na prstima! Highlenderice su držale vodu jednu sezonu, a Seguro je propustio

na prvom većem pljusku! HELD čizme no more! Staviću popodne i sliku, ako hoćeš. Udobne jesu, to

se mora priznati, cijena je OK, ali su jako loše šivene naprijed. A lijepo mi je prijatelj govorio da kupim Diadoru

ili nešto drugo... >:(

 

Vidim ja da ce da padnu ipak neke Daytona ili Dainese :D

Hvala care...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Meni se pokvario rajfeslus koji spaja zimsku postavu i ostatak pantalona bukvalno pri pokusaju drugog nosenja(ranije sam vozio bez postave)!!!  >:(

Pantalone Held Forcetrack stare mozda mesec, mesec ipo. Moracu da vidim da reklamiram mada nisam siguran koliko ce mi uvaziti.

 

Reklamiraj, nema razloga da ti ne priznaju, ako si sacuvao racun... Kod svakog proizvodjaca upadne lose komad opreme. Eto ja npr do sad nisam nikakvih problema u koriscenju, nadam se da necu ni imati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Ima dve nedelje kako sam pazatio model Gavia, za sad se pokazale kao odlicne. Probao sam i po kisi i nije bio problema. Samo da ubodes velicinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

da,samo tek toliko.videla sam da imaju i zenske modele pantalona,na sajtu.po ceni bi rekla da bi valjalo i engleski da prichaju ;) shalim se,nishta dok se ne proba,samo ako imaju sve modele a i brojeve.a gde si ti kupio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

I ja imam Gavia. Ja sam potpuno zadovoljan. Probao i po slabijoj kisi i nije bio problema. Za te pare vrlo dobra kupovina. Inace ja sam kupio kod Lazarevica u Kragujevcu i bilo je svih mogucih velicina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja