Jump to content

Moto Zajednica

BAKSUZ

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zamisli ovo: kupis slupan skuter za 500e ulozis jos nekih 600e i istog dana kada ga oteras iz servisa cornu ti ga ispred kafica. Ali sranje se nastavlja, ti naravno prijavis policiji i oni ga pronadju posle dva dana ali tu se pojavi jos jedan gari koji tvrdi da je motor njegov!!! Ispostavi se da je majstor skrpio tvoj motor tako sto je uzimao delove sa ukradenog. Sta ce dalje biti nemam pojma al to se dogodilo mom drugu i sad treba da se vuce po sudovima. ZNACI STRASNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Brate otisao bih i zapalio majstorevu radionicu,pa bih ubio nekog u supu dok mi ne vrate motor i na kraju bih se srecno vozikao :D:D:D:D:D:D

salim se, stvarno je maler...:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska
Zamisli ovo: kupis slupan skuter za 500e ulozis jos nekih 600e i istog dana kada ga oteras iz servisa cornu ti ga ispred kafica. Ali sranje se nastavlja' date=' ti naravno prijavis policiji i oni ga pronadju posle dva dana ali tu se pojavi jos jedan gari koji tvrdi da je motor njegov!!! Ispostavi se da je majstor skrpio tvoj motor tako sto je uzimao delove sa ukradenog. Sta ce dalje biti nemam pojma al to se dogodilo mom drugu i sad treba da se vuce po sudovima. ZNACI STRASNO[/quote']

stavi ime i adresu majstora koji ugradjuje ukradene dijelove da ga mozemo zaobilaziti tako ces mnogima pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Nek se dogovori sa tim drugim likom da ga voze naizmenicno, jednu nedelju jedan a drugu drugi :)

To samo u Srbiji moze da se desi! Dobro, moze svuda ali samo ce u Srbiji da se vucaraju po sudovima i SUPovima i nista nece uraditi... ne verujem da je zakon predvideo tu situaciju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100
Auuuu kakva horor prica' date=' kao da je Hickok pravio :shock: :shock:...sranje..[/quote']

 

Ipak mislim da je u pitanju Zona sumraka!!

 

:roll: :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
Ajaoooooo.... Pa ja sam tek sad shvatio da ja nemam problema u zivotu... La la ala ala la lallalalala ala aaalllaaaaaaaa

 

:D:D:D:D:D ..........careeeeeeeeee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija
Nek se dogovori sa tim drugim likom da ga voze naizmenicno' date=' jednu nedelju jedan a drugu drugi :)

[/quote']

 

Ovo me potseca na jedan kineski film samo sto su bili u pitanju bajsevi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja