Jump to content

Moto Zajednica

Molba: Servis Yamaha motora u Bijeljini

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svim èlanovima foruma,

S obzirom da u Sarajevu odakle sam, nisam uspio naæi nikoga da kvalitetnog i ozbiljnog da servisira Yamahine motore odluèio sam se da to negdje drugo uradim. Taènije reèeno trebao bih preštelovati ventile i eventualno uštimati karburaciju na Yamahinom TDMu.

Na preporuku èovjeka iz Tuzle koji je zastupnik Kawe, reèeno mi je da ima jedan jako kvalitetan servis u Bijeljini koji je autorizovan servis za Kawe i Yamahe.

Molio bih one koji imaju iskustva sa servisima motora u Bijeljini da mi to samo ukratko potvrde i/ili daju eventulano neki savjet.

 

Hvala unaprijed

 

Srdaèan pozdrav

:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska
Pozdrav svim èlanovima foruma' date='

S obzirom da u Sarajevu odakle sam, nisam uspio naæi nikoga da kvalitetnog i ozbiljnog da servisira Yamahine motore odluèio sam se da to negdje drugo uradim. Taènije reèeno trebao bih preštelovati ventile i eventualno uštimati karburaciju na Yamahinom TDMu.

Na preporuku èovjeka iz Tuzle koji je zastupnik Kawe, reèeno mi je da ima jedan jako kvalitetan servis u Bijeljini koji je autorizovan servis za Kawe i Yamahe.

Molio bih one koji imaju iskustva sa servisima motora u Bijeljini da mi to samo ukratko potvrde i/ili daju eventulano neki savjet.

 

Hvala unaprijed

 

Srdaèan pozdrav

:D:D[/quote']

Da upravu je covjek ima lik zove se Darko ovlasteni je serviser za Yamahu i Kavu ja sam jedno vrijeme vozijo tdm i on je odrzvao a i sve moje motore on odrzava evo ti broj njegovog mobilnoga pa mu se javi i zakazi termin 065-908-659.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

E Cigo hvala ti na brzom odgovoru !!!

(S obzirom da mi valja klapiti iz Sarajeva prema Bijeljini mada mi to ne predstavlja problem èak šta više) imaš li odprilike predstavu koliko bi to štelovanje vremenski moglo trajati ?

 

LP !!!

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Darko je odlièan majstor ( u stvari inženjer mašinstva ),pekao je zanat ko Stankare,malo ganjao trke,gitaru....Izuzetno je pedantan,radi sporo ,ali temeljito,moraš da se najaviš i za sitnicu,a za servis OBAVEZNO,ali ne zovi ga nedjeljom ili van radnog vremena.Posjeduje obimnu literaturu,prati seminare,a postao je pravi ekspert za sportske mašine novije generacije,gdje bi trebalo malo zaviritu u kompjuter,itd...Posjeduje setifikat i ovlašteni je serviser za Yamahu,a uskoro i za Kawu.Teško je samo ugovoriti termin i uloviti ga slobodnog,ali kada poèen da radi...riješio si problem.

Preporuèujem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja