Jump to content

Moto Zajednica

Africa Twin Rd03

Recommended Posts

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: CBR1000F DUAL

Na prodaju Afrika rd03 650ccm.

Gume dobre, lanac i lancanici dobri redovno podmazivani.ulje i filter zamenjeni pre 2000km.

stavljen aftermarket JT prednji disk nov i plocice nissin i napred i pozadi.pancirno kociono crevo napred.

na prednjem tocku su sve zice promenje nove su stavljene.sajla kvacila zamenjena, kocione tecnosti,ocisceni kocioni cilindri...kofer givi,  rollbar..nove sijalice napred i pozadi...

karburatore ocistiti bilo bi preporucljivo,ali i ne mora, lepo radi..aspuh je malo progoreo iznutra, tako da sad lepo po meni gundja i kadkad puca ;D..ne mora u Adu..

.registrovana do aprila 2011.god.oklopi su od rd04, tako sam je kupio u martu ove godine od Nese iz Kraljeva-Pontis motori...on ju je licno vozio..za te detalje njega pitati..mene je odlicno sluzila i dalje sluzi..razlog prodaje novija afrika, ili nesto drcnije u tom stilu.... :)...cena ..neka bude 2400,za pocetak...

post-5736-12879095122814_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Za LJubinu Africu imam samo reci hvale! Letos smo zajedno isli Africama na more (presli preko 2 000km) i motor ga je slusao bezprekorno! Ni jednom se nije ni desilo da zastucao a kamoli nesto drugo. Kad smo prelazili preko Zlatibora uspeo je po krivinama da odere i neku grupicu od 5-6 bajkera na BMW 1200gs!

Topla preporuka za buduce vlasnike!

post-3636-12879098464288_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja