Jump to content

Moto Zajednica

Ponovo aktuelno BETA EURO (JONHATAN) 350cc 2004

Recommended Posts

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Kao sto naslov kaze sa prvim kisnim danima dosada cini svoje pa nekako uvek dodjem na ideju da promenim motor.

  Da ne duzim .... U pitanju je Italijanski kruzer marke Beta Euro 350 .Za znalce ovaj motocikl nije nepoznat ,radi se o jednocilindrasu 350cc koji su zabari "pozajmili "od Suzukija i sakrili plasticnim poklopcima dekla.Agregat je originalni suzuki dr350 sa sest brzina i to pise na samom agregatu.Ima dodatni hladnjak za ulje disk i napred i pozadi ,kocnice su marke Grimeca kao na Apriliji ,Gileri, pa nabavka plocica nije problem kupio sam ih kataloski u Gevari. Ima zadnji centralni amortizer sa stelovanjem visine sto je stvarno retkost na kruzerima i  izuzetno je udoban. Pravi mali enduro kamufliran u choper :-)

Vlasnik sam cetri pune godine i presla je ukupno 20 000 km i to je originalna kilometraza jer ja stvarno mao prelazim i to sve po lokalu ,nije za pohvalu ali najveci zalogaj mi je bio do Bele Crkve .

Kupio sam lanac i lancanike ali cekam kraj sezone za zamenu, redovno je servisiran ove godine sam mu promenio ulje .filter(to se podrazumeva :-) )sajlu kvacila i kociono ulje ,gume imaju dobru saru ali su matore nisam ih potrosio ali nisu neke...

Ima ugradjen alarm bocne kofere i jos nesto sitnica,

Cenim ga jedno  1800evra  godiste 2004 nema nista za te pare osim Kine( ne zamerite samo poredim) kupljen je nov u Srbiji uvoznik je bio TRION MOTORS .

Poklonicu i jedno shlemche uz njega ,rezervnu novu svecicu i filter i naravno owners manual koji je isti kao i za suzuki dr 350.

za sve dogovore samo ali nisam zainteresovan za stariji motor od ovog sve ostalo je interesantno!

tel 065 3413219 Djole moze i zamena za cetvorotaktni motor za chamac do petnestak konja sa komandama.

post-4960-12879094924619_thumb.jpg

post-4960-1287909493214_thumb.jpg

post-4960-12879094939069_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

prosle jeseni je imao sezonu manje ... zar to nije logicno ako se ne proda ove godine iduce ce sigurno vredeti manje par stotina evra :-)

Ne mogu racunati  registracije ,prenos zamenu ulja i potrosnog materijala u cenu,to se valjda radi da bi se motor vozio  a ne prodavao :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Druze, izvini sto ti OFF-ujem oglas, ali nisam mogao da ne prokomentarisem: SVAKA CAST na izuzetno realnom stavu! Pratim ovaj deo foruma jer mi je u planu nabavka. Posto nisanim malo drugaciji tip motora, mogu samo da se nadam da ce i prodavac mog buduceg motora imati takve (po meni) normalne poglede na zivot. Svi mi ulazemo u svoja kola i motorcikle neku opremu ili dodatke radi svog zadovoljstva, a ne da bi mu podigli cenu. Vidim na forumu da se kao dodatna oprema navode i silikonske rucice, koje, koliko kapiram, vrede 10-ak eu. Samo jos da navedu kao dodatnu opremu i registarsku tablicu pa da smejurija bude kompletna.

Inace, motor koji prodajes mi se izuzetno svidja, izgleda da je odlicno ocuvan, kako bi onaj tip iz Wheeler Dealer-a rekao: POSTEN MOTOR. a ima i jos jednu veeeliku prednost nad ostalima: nije konfekcija koju puno njih ima, tako da je buducem sretnom kupcu zagarantovana paznja prolaznika i POGOTOVU prolaznica  ;)

P.S. Da ne bude zabune: ne poznajem prodavca niti nekog iz njegove okoline, t.j. nisam pristrasan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Hyosung Aquila 250

prosle jeseni je imao sezonu manje ... zar to nije logicno ako se ne proda ove godine iduce ce sigurno vredeti manje par stotina evra :-)

Ne mogu racunati  registracije ,prenos zamenu ulja i potrosnog materijala u cenu,to se valjda radi da bi se motor vozio  a ne prodavao :)

 

Ma naravno da je logicno nego je to ovde redak stav. Puni oglasi punoletnih motora kojima je promenjen lanac pa su odjednom 300 evra skuplji. Zelim uspesnu prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

moze i zamena za vanbrodski motor chetvorotaktni yamaha honda itd do petnest konja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

motor za camac vise nije opcija zamene mada ga niko i nije nudio... ;D

Nije mi bas jasno da li sam ja toliko nastran da imam motor koji se nikom ne svidja ...par zamena i to je sve ...ljudi mala registracija 350 kuba mala potrosnja ,dobro godiste italijan japanskom masinom ...kupljen u radnji u Srbiji prava kilometraza...nista mi nije jasno,,,ja kad sam je kupio tri dana nisam od srece da skinem kez  sa lica.. eel tolka nemastina ili sta?

post-4960-12879097945131_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: Yamaha XT500

E prijatelju.. i kod mene potpuno ista situacija kao sto ti kazes-zato ja nisam (i necu) moj motor stavljati u oglase! Kad nekom ponudis Cagivu, kao da si ga opsovao!.. A 350cm.. idealno, kako mi rekose kad sam ja kupovao...

Izvini za off, ali meni se tvoj motor zaista svidja i mislim isto sto i ti.

Srecna prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6883 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Fantastican motor. Proveren japanski stroj sa italijanskim dizajnom, najbolja moguca kombinacija. Imati nesto ovako posebno i razlikovati se od drugih je neprocenjivo. Uostalom za te pare tesko da se moze naci nesto bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Nisko sediste,lagan motor(ne verujem da prelazi 150 kg),jeftina registracija,korektan vlasnik,korektna cena...san snova za svakog pocetnika. Da sam ovo video pre nego sto kupih motor,ne bih se razmisljao. Cudo sto nije vec otisao.

Sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: Vstrom T-Max 500

Cao druze dali te interesuje zamena za skuter koji je u extra stanju i doplata naravno po dogovoru

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=61004.0 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Cao druze dali te interesuje zamena za skuter koji je u extra stanju i doplata naravno po dogovoru

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=61004.0 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

interesantan skuter al sam se zaleteo na jednu choperchinu na kojoj pise moje ime  ili samo ja to vidim!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja