Jump to content

Moto Zajednica

HONDU TRANSALP

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Kupujem na tanane, od 94, sa diskom  pozadi i  prvenstveno od 97, sa 2 diska napred, isklučivo u savršenom stanju,  kao kad bi ja prodavao nešto, ne zanimaju me ponude u smislu dobro ( a relativno loše ) za te pare . Od ulaganja samo da bude pranje, nove gume, pločice, ulje...ono potrošno. Nije hitna kupovina, može dogovor a preuzimanje motora ne mora dmah, mislim ako neko ide na drugi motor mogu da sačekam dok  ne obezbedi, znači  da ne ostane bez motora ni dan. Prodajem usput:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=58549.0

 

a može i kao deo u zameni za Hondu.

 

064 288 06 09

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ 750 Seca

Imam jednog Transalpa, doduse nije 1994. Godiste je 1991. sa diskom pozadi. Cena je 1750evra. pa ako te interesuje, javi na PP ili 060 0 713 887

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Hvala momci. Trenutno sam malo usporio. Kraj je sezone, za ove hladne dane voziću skuter za koji imam  termo pokrivač, neće biti sad dugih tura. Vidim da se ama baš ništa ne prodaje, nije to toliko da se nema para već je nešto drugo po sredi. Mislim da ću sačekati zimske povoljnosti. I nije 94 baš presudna, samo bi voleo model sa diskom pozadi, al nije ni to baš odlučujuće jer se i doboš može doterati po iskustvu mojih drugara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Motor je san snova i Miloš odličan momak iako ga lično ne znam. Mislim da je mnogo da za početnički motor uzimam ovako nešto, ipak ja nemam iskustva nit izgrađen ukus pa ko zna dal će mi odgovarati veliki motor. Da mi ne zameri iko molim Vas, valjalo bi da kupim motor po takvoj ceni da mogu bilo kad da ga prodam ako mi ne paše iz bilo kog razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Pa pazi, ovde uglavnom imas gomilu matorih raspadakija, za do 2500e, dodas 1000 i imas dobar noviji motor. Ovo mi deluje kao ok cena, pogotovo sto su stariji precenjeni. AT, TA...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ma vidim i ja da ima gomila starih motora po opet visokim cenama. Kad se uzme šta im treba uraditi, očas psla se dođe da je isplatljivije uzeti što noviji motor. Motori dolaze iz uvoza gde su uglavnom bili ispravni skroz. Ovde se teraju dok mogu i polako se zapuštaju. Gledao sam jedan primerak po preporuci koji je bio ko čaša, sad je takva ruina i vidi se da ništa pipnuto na njemu nije, vožen dok je moglo i sad kad treba da se uloži, na prodaju je. Čovek isključio zadnji cilindar jer su pločice otišle. A cena nije baš malena. Ne znam, još vagam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Trebao si ti Kocin da uzmes..1700 jura i bog da te vidi..ali dobro, uzeo ga je omladinac sa foruma..koji je reli izgurao na kinezu..ali nece vise ;) sad cekaj sneg..izletece vec nesto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Trebao si ti Kocin da uzmes..1700 jura i bog da te vidi..ali dobro, uzeo ga je omladinac sa foruma..koji je reli izgurao na kinezu..ali nece vise ;) sad cekaj sneg..izletece vec nesto..

 

Nek je sa srećom.

Raspitaj se za bivsi Transalp od clana TA96, ako je na prodaju nema greske!

 

Ne znam gde da ga tražim, od koga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Napises cirkularno pismu clanu TA96..

 

p.s. znam coveka..fin mladic ;D

 

p.s.2 lepa djunta..verovatno je sa dobosem ::)

 

Kinta je ok..samo sto nije sa foruma..gde ipak postoji neka istorija clana i motora..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Imam jednog Transalpa, doduse nije 1994. Godiste je 1991. sa diskom pozadi. Cena je 1750evra. pa ako te interesuje, javi na PP ili 060 0 713 887

 

Jel to ovaj, jeftiniji nego ovde

 

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=75801&trazi=1&ur=1&model=62&tip=transalp&m=Honda-Transalp-600

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas646658/honda_transalp_600/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ne znam sa koliko para raspolazes, ali imas i opciju da uvezes, ja sam tako uradio.

Ako ti treba neka info, reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Motor je san snova i Miloš odličan momak iako ga lično ne znam. Mislim da je mnogo da za početnički motor uzimam ovako nešto, ipak ja nemam iskustva nit izgrađen ukus pa ko zna dal će mi odgovarati veliki motor. Da mi ne zameri iko molim Vas, valjalo bi da kupim motor po takvoj ceni da mogu bilo kad da ga prodam ako mi ne paše iz bilo kog razloga.

 

U pravu si za Milosa, ali nisi u pravu da je to mnogo za pocetnicki motor. Ukoliko imas dovoljan budget, mislim da ovo moze da bude pravi izbor.

Licno volim kupovinu od "poznatog". Kad god sam tako radio, nikad nisam pogresio.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne znam sa koliko para raspolazes, ali imas i opciju da uvezes, ja sam tako uradio.

Ako ti treba neka info, reci.

 

Imam svastike u Ženevi, razmišljam. Svaki savet dobrodošo, hvala.

 

Motor je san snova i Miloš odličan momak iako ga lično ne znam. Mislim da je mnogo da za početnički motor uzimam ovako nešto, ipak ja nemam iskustva nit izgrađen ukus pa ko zna dal će mi odgovarati veliki motor. Da mi ne zameri iko molim Vas, valjalo bi da kupim motor po takvoj ceni da mogu bilo kad da ga prodam ako mi ne paše iz bilo kog razloga.

 

U pravu si za Milosa, ali nisi u pravu da je to mnogo za pocetnicki motor. Ukoliko imas dovoljan budget, mislim da ovo moze da bude pravi izbor.

Licno volim kupovinu od "poznatog". Kad god sam tako radio, nikad nisam pogresio.

 

 

Kad sam uzo Frija, mislio sam da je to za ceo život, svi su mi prognozirali ove godine 250 al ja nisam verovao. hoću da kažem, uprkos svim savetima, nedostaje mi lično iskustvo da bi formirao stav i doneo odluku. Milošev motor ko lutka. Ne znam, mnogi me sad nagovaraju na Afriku, na ovo, na ono, zaista sam zbunjen. Prošle jeseni sam se polakomio od želje za jačim skuterom i uzeo poštarski Liberti, jedva ga prodadoh, em ne vozih ga em pukoh više stotina €. Sledeće, imam auto, tip top, 2000. godište, sad vredi ko TA iste godine a košto bar duplo od novog Ta tada. Ko je tu lud, ne mogu da svarim da treba 4 točka da dam za 2. Iskreno, ima tu još TA od 650 ccm i najradije bi uzeo tako nešto novije, dobrog kvaliteta i izgleda jer sam drkoš i ne trpim ništa loše. Ajd još malo, videćemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Ne znam sa koliko para raspolazes, ali imas i opciju da uvezes, ja sam tako uradio.

Ako ti treba neka info, reci.

 

Boki, ako te ne mrzi, da li mozes da napises strukturu davanja novca od trenutka kad je motor stigao ovde pa do saobracajne. Idem u Sloveniju u ponedeljak i tamo ima nekoliko bas lepih TA za videti. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne znam sa koliko para raspolazes, ali imas i opciju da uvezes, ja sam tako uradio.

Ako ti treba neka info, reci.

 

Boki, ako te ne mrzi, da li mozes da napises strukturu davanja novca od trenutka kad je motor stigao ovde pa do saobracajne. Idem u Sloveniju u ponedeljak i tamo ima nekoliko bas lepih TA za videti. Hvala unapred.

 

Da, valjalo bi, ajd instruiraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja