Jump to content

Moto Zajednica

Kawa er6n / 188cm

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Z750 '07

Drugari bajkeri,

 

kao sto naslov glasi zanima me da li necu izgledati smesno na ovom bajku, posto planiram da ga uzmem. Tezak sam negde oko 90 i kusur kg a visok 188cm. Negde na forumu sam video da ljudi sa 184,5 cm voze er6n, razlika od par cm i nije neka ali bolje da pitam, jer svi kazu kao ako si visi od 190 nije to to...

 

I jos jedno pitanje za isti motor, gde se nalaze brojevi sasije i motora? Moze i neka slika.

 

Hvala puno unapred...

 

Buduci jahac....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ja sam vozio taj motor. Bice ti problem u polozaju nogu, malo napeto, malo vise napeto. Moj savet da nadjes drugo resenje. Ja sam visok 185 cm. Pravio sam i prepravku sedista. Nije pomoglo. Samo ces se mucis. Sto se grbo rodi, vreme ne ispravi, rekose stari Latini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Vozim ER-6n tri meseca, i to uglavnom po gradu. Imam 185 cm. Prezadovoljan sam. Motor je mali, lak (samo 170kg), okretan, dovoljno brz kada zatreba, ne traži mnogo šaltanja. Za grad je kao bicikl sa pomoćnim motorom (ali od 72 ks). Da ne postoji taj motor, ne bih se patio, uzeo bih neki skuter. Mane? Menjač hoće da bude ponekad neprecizan (5-ta brzina), sedište je neugodno za suvozača (videću da ga prepravim kod Bobana). Za auto-put je suviše lak - kada duva vetar ne smem da vozim brže od 120. I na kraju najvažnije - prelep je (dizajner moora je Tandži Hanaka, došao u Kawu iz Mazde, svojevremeno radio na Miati). Na Moto berzi ima jedna crvena, godinu dana stara, ali je cena suviše niska, proveri. Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Z750 '07

Eto sad, i kako ja da budem pametan... Ja maltene treba da odem po njega svakog trenutka, a sada sam u rebusu...

 

Glavni problem je sto je zamena u pitanju a moj grad je udaljen od BG-a 250km (gde se nalazi Kawa), pa mi sad malo frka da ne prskam za dz troskove prevoza, jer idem kombijem (koji moram da platim). I da se ne desi, da sve to organizujem i stignem u bg, sednem na njega i vidim da sam se zajebao. I onda em sto nisam uzeo motor, em sto moram da se vracam kuci izbedacen, em da placam troskove bezveze, em svima pojedinacno moram da objasnjavam zasto nisam uzeo motor...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Bice ti problem u polozaju nogu, malo napeto, malo vise napeto.

 

u kom smislu? jesi prenisko postavljenji fuzasteri? ili previsoko?....mali razmak od sedista do fuzastera pa smeta duzim nogama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2496 postova
  • Lokacija: Zemun

moguce da ce ti praviti problem na duzim relacijama.

ja sam 183 cm / 83 kg i dosta krakat, zna da bude bolno, ne toliko u kolenima koliko na potezu kuk i spoljna strana butine.

u tom slucaju ustanes sa motora i vozis jedno 25 sec stojeci ili napravis kratku pauzu i sve kul

 

brojevi sasije i motora se nalaze sa desne strane, na plocici na ramu pored bloka motora

 

 

srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Z750 '07

Xexexexe, ljudi problem resen i to na najneverovatniji nacin. Naime, danas ceo dan se dvoumim sta da radim, da palim auto da idem za bg da probam kawasaki, pa ova varijanta pa ona. I slucajno prodjem glavnom ulicom i vidim jednu yamahu fazer koja stoji na prodaju vec duze vreme, inace znam celu istoriju te yamahe 2002 god. u top stanju, od uvoza pre 4 godine pa na ovamo. Lik kod koga je sada bila yamaha je nije uopste vozio, a uzeo je od mog dobrog frenda pre 8-9 meseci (koji je uvezao i td). I ja bezveze okrenem lika koliko novaca za yamahu, on 2700 ja iz zezanja aj 2300 on kao necka se, i nadjemo se na 2300 i nokiu 7373 moje devojke (xexexexex zamislite lika). I tako ja uletim u yamahu, moja cura u nov fon tj moj stari htc, i svi zadovoljni....

 

Aj, pa pozdrav, i javljam vam utiske.... POZZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Z750 '07

Xixixi, easy jer znas da je moja cura to i rekla danas, kao eto vidis da ti ja nisam dala moj fon ko zna da li bi napravio kombinaciju... BTW, a i pazi koja triper kombinacija, posto nije mogao da izvuce vise kesa od mene (a znamo se odlicno) lik mi kaze kao u fazonu aj daj neki telefon, ja kao pa koji, a on ma bilo koji...  To ja zovem ciganska fora.... ETO!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Jednom sam sedeo i bar meni se nije cinilo da me je bas mali, inace imam 193cm i 93kg

 

Sto se grbo rodi, vreme ne ispravi, rekose stari Latini.

Inace ovo nije latinska poslovica nego citat iz Opstezemaljskog zakonika za Crnu Goru iz 1888 godine, iliti misao Valtazara Bogisica implementirana u sam Zakonik koji je jedan od boljih dela prirodno pravne skole i i srpskog zakonodavstva tog doba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja