Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki VN2000 Vulkan

Ja do sada nisam naručivao ništa iz Louis-a , pa iz tog razloga ne znam kako ide "procedura" .

U svakom slučaju , hvala za info 0takoje.gif

Ako može br.tel. #Bera i #Acy , pošto sekulin ima na početku ove strane .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Da slucajno ne ide neko skorije do Luisa?

Uzgred, da li znate jel Sekula jos radi, odnosno da li jos neko donosi bez provizije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

sve pohvale za sekulu. naruceno, javio kada stize roba, covek od reci, pa jos sve bez provizije. jos jednom, svaka cast. nadam se da cemo saradjivati i ubuduce. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Mene je Bera u par zadnjih zahteva za robu iskulirao, a čuli se kao nema problema (naručio mehanički omekšivač kvačila), izgleda na nije previše pouzdan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Sto bi ljudi rekli "dok ne probam lava za mene je prase kralj životinja" tako je isto i sa Sekulom :jee1: jedino me nervira sto nikad nece da uzme ni cast za pivo bar ali ajde...

Donosi sve kako jeste i u rekordnom roku nikad nisam cekao nista duze od 6 dana,mi sremci ga uglavnom cekamo u selu Jarak kad se vraca ili odemo do kluba u Sabac ne treba nam ni brza posta 

Pozdrav i sve najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 656 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Zbog nekih novih Evropskih pravila, roba iz Louisa koju ja donosim, stize uz proviziju od 5% na cenu sa www.louis.de.Ostalo sve funkcionise kao do sada,sms i obavezno potvrda da sam ga dobio a isporuka od 3-15 dana.Svima se izvinjavam zbog ove novine.Takodje Vam zahvaljujem na korektnoj saradnji..

Da li Sekula i dalje ne naplaćuje proviziju ili je ovih 5% aktuelno?

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bio ja pre dve nedelje u Auner-u u Gracu. Znaci radnja je "Meka" za one sto voze SuperMoto, Kroserice, Endure. Nema sta nema za tu vrstu motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

E pa drugi put se javi unapred, Bera je nesto proredio, a trebaju mi dve sitnice. 

Bio ja pre dve nedelje u Auner-u u Gracu. Znaci radnja je "Meka" za one sto voze SuperMoto, Kroserice, Endure. Nema sta nema za tu vrstu motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

 

E pa drugi put se javi unapred, Bera je nesto proredio, a trebaju mi dve sitnice. 

 

Mozda si me pogresno razumeo druze ili sam se ja pogresno izrazio, ne donosim ja robu, nego sam samo napisao da sam bio u toj radnji i napisao svoj utisak o njoj da mi se jako svidja. Nesporazum ;)

Ima jedan lik ovde u NS donosi robu za endure i kroserice. Viktor se zove, a i ima servis za KTM. Ako ti nesto znaci, probacu da nabavim njegov br.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

 

 

E pa drugi put se javi unapred, Bera je nesto proredio, a trebaju mi dve sitnice. 

 

Mozda si me pogresno razumeo druze ili sam se ja pogresno izrazio, ne donosim ja robu, nego sam samo napisao da sam bio u toj radnji i napisao svoj utisak o njoj da mi se jako svidja. Nesporazum ;)

Ima jedan lik ovde u NS donosi robu za endure i kroserice. Viktor se zove, a i ima servis za KTM. Ako ti nesto znaci, probacu da nabavim njegov br.

 

Zahvaljujem! Ponekad mi zatreba stvarcica koje nema u Louisu, inace bi Sekula to odradio kao i uvek. Nisam znao da je Viktor u igri, hvala na informaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

 

E pa drugi put se javi unapred, Bera je nesto proredio, a trebaju mi dve sitnice. 

Bio ja pre dve nedelje u Auner-u u Gracu. Znaci radnja je "Meka" za one sto voze SuperMoto, Kroserice, Endure. Nema sta nema za tu vrstu motora.

 

Ako te sitnice mogu ovdje da se nadju mogu ja da ih ponesem, dolazim za 10-ak dana i nije mi problem.  www.24mx.se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja