Jump to content

Moto Zajednica

roba iz luisa

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

vec po 5-6 put obavljen biznis sa Sekulom, naravno uvek sve zavrseno super korektno :takoje:

steta sto nemam vise kinte, cesce bi poslovali :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Zbog nekih novih Evropskih pravila, roba iz Louisa koju ja donosim, stize uz proviziju od 5% na cenu sa www.louis.de.Ostalo sve funkcionise kao do sada,sms i obavezno potvrda da sam ga dobio a isporuka od 3-15 dana.Svima se izvinjavam zbog ove novine.Takodje Vam zahvaljujem na korektnoj saradnji..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

posto sam novi ovde, da pitam ima li neka minimalna vrednost porudzbine ili moze da se naruci samo jedan artikal od 10-ak eura? hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Plavi Banditos 600s

moze,ja sam skoro narucio preko Sekule.Samo mu posalji sms sa sifrom artikla i adresom pa ce ti odgovoriti kad mozes da ocekujes robu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Iskrslo mi je da u subotu idem u Beč pa ću naravno da svratim u Louis Nord. Ako nekom nešto treba odande bez provizije, po ceni koliko košta kod njih - neka se javi! :takoje:

 

Uslovi su sledeći:

- Obavezno mailom ili PP spisak sa Louis šiframa! Da ne bude greške.

- Obavezno pare unapred! Na žalost, nisam pri parama da finansiram tuđe porudžbine. Danas i sutra sam u mojoj radnji u Novom Sadu od 9 do 16h.

 

:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Iskrslo mi je da u subotu idem u Beč pa ću naravno da svratim u Louis Nord. Ako nekom nešto treba odande bez provizije, po ceni koliko košta kod njih - neka se javi! :takoje:

 

Uslovi su sledeći:

- Obavezno mailom ili PP spisak sa Louis šiframa! Da ne bude greške.

- Obavezno pare unapred! Na žalost, nisam pri parama da finansiram tuđe porudžbine. Danas i sutra sam u mojoj radnji u Novom Sadu od 9 do 16h.

 

:zdravo:

 

Zaboravih da napišem:

Oni kojima je lakše (nisu iz NS i slično), mogu da plate i na moj tekući račun u banci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Opet idem za Beč sada u subotu 30.08.2014. :)

Pa da ponovim:

Iskrslo mi je da u subotu idem u Beč pa ću naravno da svratim u Louis Nord. Ako nekom nešto treba odande bez provizije, po ceni koliko košta kod njih - neka se javi! :takoje:

 

Uslovi su sledeći:

- Obavezno mailom (marko@markone-pegaz.rs) ili PP spisak sa Louis šiframa! Da ne bude greške.

- Obavezno pare unapred! Na žalost, nisam pri parama da finansiram tuđe porudžbine. Do petka sam u mojoj radnji u Novom Sadu od 9 do 16h. Oni kojima je lakše (nisu iz NS i slično), mogu da plate i na moj tekući račun u banci.

 

Moram da napomenem da se prošli put desilo da dosta stavki nisu imali u prodavnici na stanju i da ne mogu da garantujem da ono što poručite sigurno mogu da donesem. Ali, kada sam već tamo mogu da donesem ono što imaju.

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Sekulu bolje na mob , ko zna koliko prati forume a za datum jos nisam pohvatao koji ritam prati , nekad stigne za 4-5 dana a nekad za 10-12 . U svakom slucaju pitaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Pa Sekula, Bera, Acy itd. idu stalno pa direktno narucite kod njih. Ako Vam trebaju brojevi da napisem mada je pisano vec milion puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki VN2000 Vulkan

Pa zar nisu i oni na forumu ? 1neznam.gif

Ako već rade to , trebalo bi da napišu ko kad ide po robu , pa onaj ko hoće da naruči , da ima info !?

Naravno ako imaju neku zaradu na svemu tome , ako je nemaju , onda je jasno zašto se niko ne javlja !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Druze ljudi rade i cesto su na putu,inostranstvu itd. Zar nije lakse uzmes telefon ukucas sifru artikla i pitas kada stize i po kojoj ceni(obicno po ceni koja je na sajtu u nekim slucajevima kada je na popustu dodaje se neki procenat posto oni tada ne ostvaruju popust na kom inace imaju zaradu).Poruku posaljes svoj trojici na primer i vidis sta ti odgovara. Prosto ko pasulj , ma sta ko pasulj , ko dva pasulja a ne da cekas odgovor u temi. Pozz :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja