Jump to content

Moto Zajednica

YamahaTT600 BELGARDA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Yamaha TT600  BELGARDA, profesionalni enduro,  elins, USD viljuska, brembo godiste 94. vlasnik .Cena 1450e iskljucivo prodaja bez zamene.(018)2404-18

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Profesionalni enduro sluzi za enduro takmicenja i ima direktno poreklo od analognoig kros modela.Belgarda yamaha je radjena u Italiji i to je namenski profesionalni trkacki enduro motorcikl.On se zbog postojanja svetlosne instalacije normalno registruje za razliku od kros verzije.Od mene toliko a za vise informacija pozovite vlasnika na pomenuti telefon.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Profesionalni enduro sluzi za enduro takmicenja i ima direktno poreklo od analognoig kros modela.Belgarda yamaha je radjena u Italiji i to je namenski profesionalni trkacki enduro motorcikl.On se zbog postojanja svetlosne instalacije normalno registruje za razliku od kros verzije.Od mene toliko a za vise informacija pozovite vlasnika na pomenuti telefon.

 

 

Daj neku sliku i napisi malo vise podataka o motoru, da li je registrovan itd, da je trkacki vec znamo  ;D  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

kakvo je ovo naduvavanje sa tim '' profesionalni enduro '' ? pa svaki TT600 E-S od 1993 pa nadalje je belgarda zar nije? samo sto 96-97 ima paljenje na dugme i pored kurble a ovi stariji nemaju, sa tim sto je gore napisano deluje da je to neki posebni TT model sto i nije. to je vise gradski hard enduro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Da u pravu si za spavanje vlasnika. Stvarno ne moze da spava,ali ne zbog slikanja yamahe, nego gipsa na nozi po ovoj vrucini.Motor je kupio prosle godine na licitaciji, na njegovom je imenu, sve dazbine su placene.Kao aktivan takmicar i vodeci u generalnom plasmanu moto klasik sampionata, shvatio je yamahu prilicno neozbiljno i zato je u gipsu.Za sve detaljnije informacije kontaktirajte njega na pomenuti telefon.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: BMW F650ST

zao mi je za gips i to..

 

 

sto se tice anlasera..znam da je XT600 dobio prvi anlaser 86 godine i to na XT600Z 1VJ...za TT ne znam..iste su masine sam sto je tt nesto jaci zbog izduva i mozda karb-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

kakvo je ovo naduvavanje sa tim '' profesionalni enduro '' ? pa svaki TT600 E-S od 1993 pa nadalje je belgarda zar nije? samo sto 96-97 ima paljenje na dugme i pored kurble a ovi stariji nemaju, sa tim sto je gore napisano deluje da je to neki posebni TT model sto i nije. to je vise gradski hard enduro

Ma covek je napisao '' profesionalni enduro '' kako bi mi komentarisali  i tako se oglas nalazi  stalno u vrhu, mudro, mudroo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Lepo si napisao da szr660 belgarda nema veze sa enduro motorom, ali takodje nema veze ni sa mojim oglasom, pa sam ti zato preporucio da pogledas link.Pozdrav ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

Nisi u pravu, TT600E belgarda 97 god nema anlaser (imao ga do juce), njega imaju samo R modeli.

 

pa ni ovo bas nije najtacnije ! ...R varijanta skoro sigurno nema anlaser posto je pravljena da bude trkalica, a e bi trebalo da ima i u jednoj i u drugoj varijanti !

 

...imao sam taj R i presela mi kurbal vise puta :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Sasa_Nis koristis elektroske medije za oglasavanje prodaje motore a ne koristis njihovu najvecu prednost u vidu fotografije i posle se cudis kao za onu drugu yamahu sto niko ne zove?

 

I jos jedna stvar: ovde ce svi da ti komentarisu oglas ali ne i da pozovu - znas zasto? pa zato sto nisu kupci  ;)  ;D

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Pogledaj moj drugi oglas ima sedam slika, a ovu yamahu stvarno ne mogu da organizujem da slikam.Hvala na savetima, o nacinu koriscenja medija pri prodaji, znam da si potpuno u pravu zato sto jedinu desetku na saobracajnom imam iz marketiga ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

Samo pokusavam da pomognem prijatelju da proda motor, ali kao sto kazes kupci su izumrli procesom genetskog inzenjeringa i pretvorili se u poznavaoce i kriticare kvaliteta tudjih motorcikala. :'(Ups, ovo je sinovljev nakog.. sorry )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

vidi covek,,odgovara mi sto nije registrovan,jer ja to gde bih vozio registracija mi nije neophodna,ja imam 1000e za kupovinu motora ,ako tvom drugaru igra-eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Pitao sam ga i dobio odgovor.Njegov motor je sa svim papirima na njegovom imenu, i registracija kosta 150e.Mnogo se razilazite sa cenom.Uostalom njemu je samo noga u gipsu, slobodno ga pozovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja