Jump to content

Moto Zajednica

ISTOCNO SARAJEVO,22.-24.06.2007.

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Danas je definitivno zavrseno sa svim pripremama za motorijadu!!!Moze se reci da je sve spremno,pa i one male sitne gluposti su dosle na red i smirene.Jos samo da nas vrijeme posluzi i ugodjaj pravog provoda nece izostati.Naravno sve nam je uzalud ako nam se bajkeri ne pojave u pristojnom broju,a to ne bi trebalo dovoditi u pitanje.Pa i mi smo dosli kod svih,a ako BOG da, ici ce mo i dalje!Znate nas,zar ne!?

P.S.Nagrade su vise nego zanimljive!!!

Vidimo se bajkeri u ISTOCNOM SARAJEVU,22.,23. i 24.06.tj.sad za vikend!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Danas je definitivno zavrseno sa svim pripremama za motorijadu!!!Moze se reci da je sve spremno,pa i one male sitne gluposti su dosle na red i smirene.Jos samo da nas vrijeme posluzi i ugodjaj pravog provoda nece izostati.Naravno sve nam je uzalud ako nam se bajkeri ne pojave u pristojnom broju,a to ne bi trebalo dovoditi u pitanje.Pa i mi smo dosli kod svih,a ako BOG da, ici ce mo i dalje!Znate nas,zar ne!?

P.S.Nagrade su vise nego zanimljive!!!

Vidimo se bajkeri u ISTOCNOM SARAJEVU,22.,23. i 24.06.tj.sad za vikend!!!

Pedja sta je sa smjestajem ima li jos mjesta u onim hotelima okolo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Brate moj,znas da sam i to zavrsio!!Rezervisao sam u svakom hotelu nekoliko soba,u raznim kategorijama.Cijena ide od 7,5eura po krevetu ,do 20eura u zavisnosti od kategorije hotela,za svaciji dzep ima nesto.Doduse cijene smo redukovali u onoj mjeri koliko je to bilo moguce.A kamp je posebna prica.Ubjedjen sam da mnogi koji su imali u planu spavanje po hotelima i prenocistima unaokolo,odustace od namjere kad vide kako izgleda mjesto za kampovanje,kunem ti se!!!Uostalom,vidjeces.

Organizovao sam i smjestaj kod clanova moto kluba,onoliko kolko je to izvodljivo,pa i tu ima mjesta,ne puno,ali ima kolko ima.

VIDIMO SE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

SVAKA CAST MOMCI!OPRAVDALI STE OCEKIVANJA,I DOSLI NA MOTO SKUP U VELIKOM BROJU!MENI OSTAJE DA VAM SE DO NEBA ZAHVALIM,I DA VAS OBAVJESTIM DA NAM JE NA SKUPU BILO 550 MOTORA,POSJETA GRADJANA SRPSKOG SARAJEVA NIJE IZOSTALA,NJIH OKO 7000 HILJADA JE PROSLO KROZ KAMP ZA OVAJ BAJKERSKI VIKEND.I VRIJEME NAS JE POSLUZILO,A KAKO VAM JE BILO ,NAPISITE DA I DRUGI SAZNAJU ZA UGODJAJ NA PRVOM MOTO SKUPU U ISTOCNOM SARAJEVU!

SVE VAS VOLIMO!!!

MC"IL PARADISO" ISTOCNO SARAJEVO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: BRCKO

Dosli smo iz Sarajeva mogu samo da kazem SUPER odavno se nismo ovako dobro proveli.Veliki pozdrav Pedji ,svaka cast na skupu. Nadam se da smo osvjetlali obraz. Veliki pozdrav od MC SILVER WINGS BRCKO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Bio sam SAMO u petak,sve je bilo baš dobro,kamp kao iz bajke ( bilo je i rajskih ptica,paunova ),travica kao na golf terenima ( braća robijaši su je šišali danima ),potok teče kroz kamp,Nikšićko pivo ( volim ja i Jelen i Lav...ali da malo i promijenimo),kvalitetan roštilj i dobar,a jeftin restoran u krugu kampa,izuzetno ljubazni domaćini ( hvala Peđi,Draganu,Relji,Bjelici)...

kada sam u subotu ustanovio da moje prisustvo kod kuće nije neophdno....onda sam skoknuo do Inđije...pa u nedjelju do Batajnice...šta da  se radi kada je neko ovakva prokletinja pa navali da sve vidi... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Neki iz naseg tabora su se vratili za Trebinje,a neki su produzili na RHCP koncert.

 

Sutra cim dobijem izvjestaj okacicu na nas sajt.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Skup je uspjeo u svim pogledima kamp predivan pun hladovine dosta sankova i tocionica piva tako da se nije cekalo defile je dobro obezbedila lokalna policija u hotel Beogradu soba je kostala 15.e.a Hotel je udaljen od kampa 200.m.Srneci paprikas bi puno dobar  nismo uspjeli do mraka da kazanu dno vidimo sve je funkcionisalo kao Svajcarski sat svi clanovi su radili kao jedan cijelo srbsko Sarajevo bilo je uz njih svi su nas docekali sa osmijehom na licu ne sakrivajuci radost sto smo se odazvali u tolikom broju hvala na gostoprimstvu i vidimo se sledece godine veliki pozdrav PEDJI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT

E pa čestitam tvom klubu i tebi za IZVANREDNO organizovan prvi moto skup u I. Sarajevu, znao sam ja da čim si se ti ošaišao (uozbiljio) da će i skup biti takav ;):D ;D

Bilo je fenomenalno uživanje i provod! Samo tako i nastavite!!!

 

 

 

P.S. Ali što je dooošlo sarajevki u kanp... :o :-* ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Pedja, koji su sve klubovi bili. Je li bio neko i sa zapada, a ne samo sa istoka ? Je li vatromet bio dobar, što bi ti rekao, je li gorelo kao nekad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Mi smo mali ,seljacki klub (Stiski orlovi) ali smo imali 4 pretstavnika kod nase brace.

Nas clan Peca je pobedio u ispijanju piva (tek da se zna).

Moji kazu da je bilo fantasticno!

Cujem samo da je Sone pao i polomio nogu (pozdrav i da se sto pre oporavi).

Zaretu svaka cast , videh ga u Indjiji (pozdrav brate).

Cestitam , momci i samo napred!

Noca1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Raska-Bg-Banja Luka
  • Motocikl: BMW R25/2 (1951) ; BMW R60/7 (1978)

Cao IL PARADISO!!!

Kao dobrodoslica rakija odlicna, odlicno organizovano, prostor k'o izmisljen, za prvi put poseta odlicna (skup se poklopio sa Indjijim i Skopljem).

I da ne hvalimo samo, nego i da  kritikujemo: -Nije mi se svidelo prisustvo velikog broja policije (moglo je malo diskretnije, bez pancira i pune opreme. -Utakmica na video bimu. (Kritika je bratska, da bi svaki sledeci skup bio bolji).

Do vidjenja!!!

Nekoliko slicica :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Dosli smo iz Sarajeva mogu samo da kazem SUPER odavno se nismo ovako dobro proveli.Veliki pozdrav Pedji ,svaka cast na skupu. Nadam se da smo osvjetlali obraz. Veliki pozdrav od MC SILVER WINGS BRCKO

BRATE MOJ,SILVERU!!!PA ZAR SI SUMNJO U NAS!DRAGO MI JE STO STE SE PROVELI FINO,VIDIMO SE SLEDECI VIKEND.POZDRAV OD PEDJE!!!A STO SE TICE OBRAZA,TOGA IMATE VI I ZA IZVOZA,I SAM ZNAS!!!volim vas najvise na svijetu!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

sve je bilo ok i domacinski ! VELIKI pozdrav organizatorima ! i mom malom drugaru koga sam izneverio al drugi put SIGURNO necu !

xaxaxa,a tvoj drug te razume,ali bim bio najsrecniji djecak na svijetu da si ga staviona motor,i da se on provoza s tobom.Mozda je i bolje sto ga nisi vozio,jer se od njega ne bi dalo ziviti!!!Pozdrav burazeru pa se vidimo.P.S.ono ti je kod mene,pa cu ti to proslediti ili ja donijeti kad dodjem na tu stranu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Bio sam SAMO u petak,sve je bilo baš dobro,kamp kao iz bajke ( bilo je i rajskih ptica,paunova ),travica kao na golf terenima ( braća robijaši su je šišali danima ),potok teče kroz kamp,Nikšićko pivo ( volim ja i Jelen i Lav...ali da malo i promijenimo),kvalitetan roštilj i dobar,a jeftin restoran u krugu kampa,izuzetno ljubazni domaćini ( hvala Peđi,Draganu,Relji,Bjelici)...

kada sam u subotu ustanovio da moje prisustvo kod kuće nije neophdno....onda sam skoknuo do Inđije...pa u nedjelju do Batajnice...šta da  se radi kada je neko ovakva prokletinja pa navali da sve vidi... ;)

Ne sekiraj se ti moj brate nista,hvala ti do neba sto si doso kod nas i pomogao nam da sve bude kako treba ,jer smo sve tvoje sugestije ispostovali do kraja,i nije bilo sanse da omanemo!!!Ipak ti si lik od iskustva .i sve stosi mi pricao ,svatio sam ozbiljno.ispostovo stvar i proslo je sve ok.

DO NEBA TI HVALA ZARE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Neki iz naseg tabora su se vratili za Trebinje,a neki su produzili na RHCP koncert.

 

Sutra cim dobijem izvjestaj okacicu na nas sajt.

OK BRATIC,SAMO DA TI KAZEM DA SI ZAJEBO STO NISI BIO SA NAMA.POZDRAV BRATIC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Skup je uspjeo u svim pogledima kamp predivan pun hladovine dosta sankova i tocionica piva tako da se nije cekalo defile je dobro obezbedila lokalna policija u hotel Beogradu soba je kostala 15.e.a Hotel je udaljen od kampa 200.m.Srneci paprikas bi puno dobar  nismo uspjeli do mraka da kazanu dno vidimo sve je funkcionisalo kao Svajcarski sat svi clanovi su radili kao jedan cijelo srbsko Sarajevo bilo je uz njih svi su nas docekali sa osmijehom na licu ne sakrivajuci radost sto smo se odazvali u tolikom broju hvala na gostoprimstvu i vidimo se sledece godine veliki pozdrav PEDJI

HVALA TI BRATE,ZNAO SAM DA SI KOD NAS U GOSTIMA,PA SE NISMO LIBILI DA I MI TEBE ISPOSTUJEMO,KAO I SVU BRACU STO SU DOSLI DO NAS!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

E pa čestitam tvom klubu i tebi za IZVANREDNO organizovan prvi moto skup u I. Sarajevu, znao sam ja da čim si se ti ošaišao (uozbiljio) da će i skup biti takav ;):D ;D

Bilo je fenomenalno uživanje i provod! Samo tako i nastavite!!!

 

 

 

P.S. Ali što je dooošlo sarajevki u kanp... :o :-* ;)

XAXAXAX,KAKVE SU SARAJKE DJEVOJKE SAMO RECI!!!IMENJAKA NE PITAM NISTA NA TU TEMU,MI CE MO O NECEM DRUGOM DA RAZGOVARAMO!!!!POZDRAV,PEDJA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Pedja, koji su sve klubovi bili. Je li bio neko i sa zapada, a ne samo sa istoka ? Je li vatromet bio dobar, što bi ti rekao, je li gorelo kao nekad...

BURAZERU,OD KLUBOVA SA ZAPADA SU BILI MOMCI IZ  SISKA,ZAGREBA,ZIRIJA,LJUBLJANE ,CELJA,MARIBORA,IZ CIRIHA,BECA,MINHENA....NEK NE ZAMJEREO  ONI KOJE NISAM POMENUO,TRENUTNO SAM NA MORU U CG,I NEMAM SPISAK MK.A OBJAVICU TO PO POVRATKU KUCI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Mi smo mali ,seljacki klub (Stiski orlovi) ali smo imali 4 pretstavnika kod nase brace.

Nas clan Peca je pobedio u ispijanju piva (tek da se zna).

Moji kazu da je bilo fantasticno!

Cujem samo da je Sone pao i polomio nogu (pozdrav i da se sto pre oporavi).

Zaretu svaka cast , videh ga u Indjiji (pozdrav brate).

Cestitam , momci i samo napred!

Noca1

BRACO,HVALA VAM STO STE DOSLI U SRPSKO SARAJEVO NA SKUP,NADAM SE DA VAM JE BILO DOBRO.A VI,VI STE EXTRA MOMCI I VASIM VESELIM DUHOM STE NAPRAVILI SKUP TAKVIM,MI CE MO SE VIDJATI JOS,PA DA SE DRUZIMO ONO KAKO TREBA.NA NASEM SKUPU STE OSVJETLALI OBRAZ .A KOD NAS SE KAZE/PAMTI PA VRATI!!!

POZDRAV STISKIM ORLOVIMA IZ MAILOVCA!!!!

M.C. IL PARADISO/SRPSKO SARAJEVO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja