Jump to content

Moto Zajednica

ISTOCNO SARAJEVO,22.-24.06.2007.

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

MOTO KLUB "IL PARADISO"IZ ISTOCNOG SARAJEVA ORGANIZUJE PRVI MOTO SKUP,PA POZIVAMO SVE BAJKERE DA DODJU I UZIVAJU ZAJEDNO SA NAMA.PROGRAM CE UPOTPUNITI ZIVA SVIRKA:YU GRUPA, SVETI GRAL,TRKA UBRZANJA,EGZIBICIONA VOZNJA,STRIPTIZ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Pripremamo se uveliko,i mislim da svi koji dodju nece se pokajati.Ljudi koji nas znaju licno,mogu da potvrde da ovaj poziv nije bzv,nego,ako BOG da ,da se vidimo u S.Sarajevu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Imamo pravac 800 metara dug,ko iz puske ispaljen,nov asfalt stavljen prije godinu dana,zavrsio sam sa vatrogascima da se opere ,tako da ce biti sve "cisto"za tu priliku!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Imamo pravac 800 metara dug' date='ko iz puske ispaljen,nov asfalt stavljen prije godinu dana,zavrsio sam sa vatrogascima da se opere ,tako da ce biti sve "cisto"za tu priliku!!![/quote']

Ne verujem da cu otici, jako je daleko. Ali cuvaj da koji dan operete, jer bice blato pored asfalta. I jos obratite paznju na to ako napravite trka na 402m, bice veliko brzina, oko 220-240km/h :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
Imamo pravac 800 metara dug' date='ko iz puske ispaljen,nov asfalt stavljen prije godinu dana,zavrsio sam sa vatrogascima da se opere ,tako da ce biti sve "cisto"za tu priliku!!![/quote']

Dovodim Ristu za tu stazu jer ona u Sokolcu bila je kratka.

Nego Pedja dali ce imati jagnjetine i one gibanice u nedelju jutra, to mi je nekako vaznije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

To je licna karta naseg kraja,pa se za to nemoj brinuti ,burazeru!!.

Nego Pedja dali ce imati jagnjetine i one gibanice u nedelju jutra, to mi je nekako vaznije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Za par dana ce i stranica MC IL PARADISO  da pocne sa radom,pa ce se vise informacija moci naci na sajtu.Za skup je sve vec spremno,a nasi drugovi,ERE, su bili u kampu,vidjeli sta mi to radimo,i mislim da su zadovoljni.Uostalom, i Vi ce te doci do nas u Srpsko Sarajevo,pa recite...Jos 15 dana do skupa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT

Imamo pravac 800 metara dug,ko iz puske ispaljen,nov asfalt stavljen prije godinu dana,zavrsio sam sa vatrogascima da se opere ,tako da ce biti sve "cisto"za tu priliku!!!

 

Ako i ti ušestvuješ i ja dolazim sigurno, da potežemo jedan protiv drugog...  :D;)

Šalim se naravno, u Sarajevo dolazimo 100%, a pošto i ja ne pijem pivo kao i ti spremi nekih sokića...  ;D

A za imenjaka i Cila spremi neku doooobru radžu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Xaxaxa,pa naravno da ucestvujem u potezanju al konopca!!!Rakija je nabavljena kruska ,rodom sa Romanije,spada pod lake droge,a i sljive ima,ona je iz uzickog kraja,meka ko dusa!!!Pa probaces i to,zar ne???Pozdrav ,pa se vidimo za desetak dana u Sarajevu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

pa sa BMW om jedino mozes konopac da potezes he he.reci Bobu da se ne ljuti.Uzgred kam je stvarno fantastican sto sam se uverio pre 7dana.mesto je idealno a ima i mala fontanica za skokove.Mada moze jedino prelom kicme da se skace mesto je stvarno dobro i ima dosta hladovine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

XAXAXAAX!!!!Ma sta da se ljuti valjda shvata zezanje,a njegov motor necemo koristiti za bilo kakvo potezanje,no cu mu napraviti plug i frezu pa ga na raspolaganje dati u poljoprivredno dobro,da ore po poljima!!!GS-ovi su u primatu za to konstruisani,sa malo dorada se pojavio na cesti!!!Pozdrav brate

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Uzice

steta sto niste bili u doboju pa da zaokruzimo.rostilj je bio pravi.uzgred startuje me nikola da idemo u nis da mu doteramo motor pa cemo se dogovoriti kada da dodjes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT

XAXAXAAX!!!!Ma sta da se ljuti valjda shvata zezanje,a njegov motor necemo koristiti za bilo kakvo potezanje,no cu mu napraviti plug i frezu pa ga na raspolaganje dati u poljoprivredno dobro,da ore po poljima!!!GS-ovi su u primatu za to konstruisani,sa malo dorada se pojavio na cesti!!!Pozdrav brate

 

;D ;D ;D :D :D :D

Tako je li? Nemojte me terati da primenjujem teoriju Marka Kraljevića pa da izfrezerujem sve prilazne puteve oko Sarajeva pa da vidite šta će vam biti od skupa!!! ;):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja