Jump to content

Moto Zajednica

XL600V - POMOĆ, DELOVI ZA TA. TA OŽIVEO!

Recommended Posts

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

pih pa onda je trebalo da te zovem juče na Glinaru, bilo vrhunski :) mislim kad su ti već polupane plastuke ;D

 

nisam našao onu korsu sa cvetićima, al' jesam ovoga :)

 

HPIM1627.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

maxxo ako nađeš nekog ko će tako da mi ofarba transalpa za džabe odmah ću da ga ovdezem tamo :D :D :D

 

Posledice valjanja transalpa po blatu su: popucale plastike sa obe strane po varovima, polomljene žabice, polomljen zadnji desni migavac, poispadalo je i par šrafova na putu do Beograda, nosač pleha dole se malo iskrivio, al' dobro, bitno da ide bez problema (osim kad mu se šare na gumama napune blatom pa kliza na sve strane):D Moram da nabavim krampone 8)

 

Dogovor sa majstorom je da u sredu rastavim motor, ponovo :'( Da delove donesem kod njega, da mi ispravi rezervoar kontra tegom, pa da se bacimo na krpljenje i šmirglanje plastika. Posle će da se izgituje, ošmirgla i farbanje može da padne.

 

A ja htela na Kepijadu...mislim da neće da bidne ni ovog puta :-\ :( Tuga golema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Posledice valjanja transalpa po blatu su: popucale plastike sa obe strane po varovima, polomljene žabice, polomljen zadnji desni migavac, poispadalo je i par šrafova na putu do Beograda, nosač pleha dole se malo iskrivio, al' dobro

eto,pa daj zeni da vozi..................... :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

maxxo ako nađeš nekog ko će tako da mi ofarba transalpa za džabe odmah ću da ga ovdezem tamo :D :D :D

 

Posledice valjanja transalpa po blatu su: popucale plastike sa obe strane po varovima, polomljene žabice, polomljen zadnji desni migavac, poispadalo je i par šrafova na putu do Beograda, nosač pleha dole se malo iskrivio, al' dobro, bitno da ide bez problema (osim kad mu se šare na gumama napune blatom pa kliza na sve strane):D Moram da nabavim krampone 8)

 

Dogovor sa majstorom je da u sredu rastavim motor, ponovo :'( Da delove donesem kod njega, da mi ispravi rezervoar kontra tegom, pa da se bacimo na krpljenje i šmirglanje plastika. Posle će da se izgituje, ošmirgla i farbanje može da padne.

 

A ja htela na Kepijadu...mislim da neće da bidne ni ovog puta :-\ :( Tuga golema...

ako mislis da teras taj motor po njivama, zasto bacas pare na farbanje kod majstora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12917 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma da bre, okrpiš ga sama i zamackaš pa kad opet dekne ti ga opet središ.  Kapiram bio bi sve lepši i lepši.

A i tema će da dobije novi kvalitet!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

 

ako mislis da teras taj motor po njivama, zasto bacas pare na farbanje kod majstora?

 

Zato što će da dobije rollbar pa neće dolaziti do veće štete, a i kad ga ofarbam, više ću da pazim...možda ;D U svakom slučaju neću više u takvo blato, ako baš ne moram, bar ne s tim motorom bez krampona. ;)

 

U svakom slučaju, bilo bi dobro imati i nekog dr-a ili xt-a ili xl-a za bacanje po šumi, ali to jednog lepog dana kad budem slavna i bogata pa budem u mogućnosti da imam dva motora :D :D

 

I ne bacam pare, jer para nemam :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Posledice valjanja transalpa po blatu su: popucale plastike sa obe strane po varovima, polomljene žabice, polomljen zadnji desni migavac, poispadalo je i par šrafova na putu do Beograda, nosač pleha dole se malo iskrivio, al' dobro

eto,pa daj zeni da vozi..................... :D :D :D :D

 

Dobro je da ima takvih žena kao što sam ja koje bi uopšte pristale da voze po takvom terenu :D;) Lepo je vozitii po asfaltu, ali treba se malo i isprljati  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

 

ako mislis da teras taj motor po njivama, zasto bacas pare na farbanje kod majstora?

 

Zato što će da dobije rollbar pa neće dolaziti do veće štete, a i kad ga ofarbam, više ću da pazim...možda ;D U svakom slučaju neću više u takvo blato, ako baš ne moram, bar ne s tim motorom bez krampona. ;)

 

U svakom slučaju, bilo bi dobro imati i nekog dr-a ili xt-a ili xl-a za bacanje po šumi, ali to jednog lepog dana kad budem slavna i bogata pa budem u mogućnosti da imam dva motora :D :D

 

I ne bacam pare, jer para nemam :D

 

ja to cisto iz radoznalosti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: loznica
  • Motocikl: HONDA TA

sad sam video ovu temu.... i krivo mi je sto nisam bio u mogucnosti da pomognem...

na ime ja sam DAN pre no mi se Helena javila ja dao nekom liku sto skuplja s.sirovine skoro sve plastike,rezervoar,sediste...Isao sam do kontejnera gde je rekao da ih je bacio...odneli komunalci sve....

gledam ove postove,i osecam ljubavi  energiju sa kojom njih dvoje rade da  TA u novom ruhu stane na noge!! FORZZA!!!

Znam da ce to biti lep,i pre svega DRAG motor!!! RESPECT!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

ja dao nekom liku sto skuplja s.sirovine skoro sve plastike,rezervoar,sediste...

jes ti normalan?!?

1) što si bacio to što si bacio

2) što si to NAPISAO ovde.

 

jbt, bar da nisam pročitao >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Hvala na bočnim plastikama! Doduše ponovo sam ih izlomila u blatu, ali biće okrpljene i sređene :)

 

I meni je žao što nisam koji dan ranije dobila informaciju da sve to ti imaš, ali šta ćeš. Nije mi se dalo. Dobro je da je bar nešto ostalo! Hvala ti puno!

 

Bitno je da su svi delovi tu, a ja ću ovih dana biti kod majstora u radionici i šmirglati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: loznica
  • Motocikl: HONDA TA

onaj nosac zadnjeg kofera sam poklonio decku od kog sam kupio motor.on je tu u Bg. Dusan se zove. javni sena fb.da ti dam njegov broj.nadam se da ce biti realan(citaj:jeftin)u proceni vrednosti tog komada aluminijuma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ovako, poslednjih par nedelja sve se oteglo, te majstor nije imao vremena, te ja nisam mogla, ali ovog vikenda sam bila posebno vredna...

 

Sve plastike su iskrpljene, ošmirglane, izgitovane, ošmirglane, opet izgitovane, opet ošmirglane, špricgitovane, opet ošmirglane, rezervoar ispeglan, izgitovan i ošmirglan, tako da je ostalo samo farbanje...hvaaaala bogu! Mrtva sam umorna, ruke i leđa me bole, ali se radujem sutrašnjem danu kada će sve konačno biti u jednom tonu :) Krajnje je vreme bilo, počinje i fakultet i druge obaveze, tako da se nadam da će sledećeg vikenda biti sklopljen (moraju još da se srede žabice i matice i sl. gluposti, kao i da se zalepe nalepnice).

 

Toliko od mene za sad. Slika nemam jer sam radila, nisam baš imala vremena za kliktanje.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja