Jump to content

Moto Zajednica

Novi Sad: Motociklista vređao policajca i pobegao BLIC

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Motociklista Milovan D. (28) iz Novog Sada kažnjen je sa 59.000 dinara i protiv njega će biti podneta krivična prijava za ometanje policajca u vršenju dužnosti, jer je vozio motor bez registracije, a potom i vređao policajca.

 

Vozeći motor kome je istekla registracija, Milovan D. je odbio da se zaustavi na znak policajca, a kada ga je saobraćajac na motoru sustigao, osumnjičeni ga je izvređao i pobegao, ali je ubrzo priveden, navodi se u saopštenju za javnost.

 

 

Policija je privela i Milovana R. (33), državljanina Bosne i Hercegovine, koji je pijan vozio neregistrovan motor u Novom Sadu i takođe nije hteo da se zaustavi na znak saobraćajne policije.

 

Prekršajni sudija izrekao mu je novčanu kaznu od 49.000 dinara i 12 meseci zabrane upravljanja motornim vozilom, a pošto nije imao novca, kazna mu je preinačena u zatvorsku, u trajanju od 49 dana, piše u saopštenju.

 

Ko ga hebe kad se kurči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1919 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Kako mogu, samo kada hoce... Steta je sto ce ih volja proci za par dana kada se slegne prasina oko nesrece na Bulevaru :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

A jel pise u Blicu koliko su zaustavili pijanih vozaca automobila, pa jos da nisu ni registrovani?

 

Pa zasto bi? To nece biti zanimljivo babama i nece davati povoda da vicu svi "MOTORISTI DROGERASI", onako po babski.

Naravno da ne podrzavam da neko vozi pijan, ali sad motoristima bas hebu sve po spisku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

zaustavljaju ih svaki dan po beogradu, i to ni manje ni vise nego ih vode na treznjenje u celiju celu noc

 

samo cujes jecaje "sta mi je ovo trebalo"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

mozda ljudi bojkotuju zbog skupih registracija.

Ne pise da su divljali motorima.

dobro jedan je pijan  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Jel treba da aplaudiram na ovo????? sta vozio je skuter i bezao kada su ga stigli???????????? pih muka mi je od ovakvih vesti.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

mene, kao relativno novog u ovome svetu zanima kako je priveden ako je kako vec pise - pobegao...? dosli mu na kucu - kako su je nasli? snimila ga neka... kamera? O.o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Ne bih se slozio da je sve tkao crno-belo! Nije proslo ni par dana kako je onaj pametni zadnjacenjem u Novom Sadu ubio dete na pesackom prelazu, a vec juce vidim onaj mali ridji Stojkov na svojoj belo-zelenkastoj Hondi dize motor na zadnjaka u sred guzve kod Merkatora. Na samo par stotina metara od istog tog pesackog prelaza. Zasto?

Zato sto na Miseluku nije bilo nikog da ga vidi pa jel a tata kupio motor..!? Ne kazem da ne zna da dize motor na zadnjaka ali i onaj sto ubi dete znao je da digne motor!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Sad, šta je pijanstvo po njima kad je 0 promila dozvoljeno na motoru? Možda je imao 0.2 a možda i 2.2... A to nije isto... Mislim da će sve više biti ovakvih slučajeva, što zbog skupih registracija koje ljudi neće da plaćaju, što zbog 0.0 po novom Zobsu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Ljudi,nesto moramo da uradimo povodom registracija.Kazna 59.000,lele,osilila se drzava na nas pa to ti je.Decko je verovatno cekao neku promenu i bilo mu je mnogo da plati registraciju.

Dodje mi da kupim Dajc vojni i da chadim po gradu sa njim.Ne moze ga digne pauk,zagadjuje,smrdi da ti se zivot zgadi a registracija badava.I to sto vise dima da izbacuje.

Kivan sam na to sto donose Evropske zakone ali samo one sto shamaraju po dzepu obicnog gradjanina,a one sto bi narodu isle u korist,e pa te zakone mozete videti samo u Evropi. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000, Suzuki GSXR1300 Hayabusa

Ljudi,nesto moramo da uradimo povodom registracija.Kazna 59.000,lele,osilila se drzava na nas pa to ti je.Decko je verovatno cekao neku promenu i bilo mu je mnogo da plati registraciju.

Dodje mi da kupim Dajc vojni i da chadim po gradu sa njim.Ne moze ga digne pauk,zagadjuje,smrdi da ti se zivot zgadi a registracija badava.I to sto vise dima da izbacuje.

Kivan sam na to sto donose Evropske zakone ali samo one sto shamaraju po dzepu obicnog gradjanina,a one sto bi narodu isle u korist,e pa te zakone mozete videti samo u Evropi. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

  Dzabe vices moras biti vise fensi  da bi postavio ovakvu temu  i na kraju reko "ko ga hebe" 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ljudi,nesto moramo da uradimo povodom registracija.Kazna 59.000,lele,osilila se drzava na nas pa to ti je.Decko je verovatno cekao neku promenu i bilo mu je mnogo da plati registraciju.

Dodje mi da kupim Dajc vojni i da chadim po gradu sa njim.Ne moze ga digne pauk,zagadjuje,smrdi da ti se zivot zgadi a registracija badava.I to sto vise dima da izbacuje.

Kivan sam na to sto donose Evropske zakone ali samo one sto shamaraju po dzepu obicnog gradjanina,a one sto bi narodu isle u korist,e pa te zakone mozete videti samo u Evropi. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

  Dzabe vices moras biti vise fensi  da bi postavio ovakvu temu  i na kraju reko "ko ga hebe" 8)

 

Daleko sam ja od fensera.  

 

Nisi shvatio poentu, da za svakog al svakog postoji način da mu se stane na rep, ma koliko je bio bezobziran..

 

Nisam ni ja nevina cvećka u saobraćaju, al kad me navataju u prekršaju, jbg plati pa se klati, ne psujem nit vredjam policiju (mada ih monogo slabo mirišem) oni rade svoj posao.

 

Zamislli da ti neki od kretena koji voze neregistrovan motor ošteti auto ?

Kako ćeš naplatiti štetu ?

Reći češ ko ih jebe nećemo im dati pare za registraciju ?

Il ćeš da mu se pobrineš za zdravlje i seksualnu orijentaciju uže i šire familije ?  

 

 Svako je odgovoran za svoje prostupke, nije pandur kriv što je ovi gore pomenuti idioti voze neregistrovane motore pa još cuga.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Za tvoju informaciju Johane ako ti neko i napravi stetu a da pri tome nije registrovan, ima fond koji to pokriva......mog matorog je neki idiot prosle godine udario pijan sa neregistrovanim autom.....bacio mu je Astru i olupao je sa sve 4 strane......veruj mi da je sve popravljeno i placeno...

 

 

A ovaj decko je zrtveno jagnje, sto neko rece mozda je imao 02 alkohola, a sta to znaci da je bezao i kako su ga uhvatili bas bih voleo da znam????

 

 

Same neka se oni sile, ovi padnduri u poslednje vreme prbijaju i tuku neduzne ljude, pa sada vi vidite, da ne treba mozda da ih hvalim???

 

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/policija-zestoko-pretukla-goste-kluba-u-mladenovcu-43597.php

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6519 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne treba generalizovati nikoga. Činjenica je da često Policajci vrše prekoračenja iz ko zna kakvog razloga ili pobuda. Lično, imao sam ko klinac eksces jer nisam hteo da im dam dokumenta, posle su došli kući da se izvine. Kroz godine, uvek sam kulturnim nastupom i sa dužnim poštovanjem prema njima uvek prolazio bez išta ili sa znatno blažom kaznom. Niko ne voli da bude nipodaštavan a mi smo skloni često da se tako ophodimo prema njima.

 

Upravo me vozio bivši drugar, autom. Pijan, bez dozvole je već 5 godina koja mu je oduzeta više puta. Vozi ko da je sam na ovom svetu,a inače je loš vozač i kad je trezan, doselio se kod mene u ulicu i skreće uopšte ne obazirući se da neko još možda ide ulicom. Opasan po život i sad kad izlazimu glavnu Bogami moram debelo da pazim. Inače ima dvoje male dece. Ovo očigledno govori o nemoći uređenja da spreči sve nasilnike svakojake vrste. Lično, došlo mi da pozovem Poloiciju da spreče da nekog ubije i bilo bi mi drago da ih vidim na delu, naravno bez suvišnih loših postupaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ljudi,nesto moramo da uradimo povodom registracija.Kazna 59.000,lele,osilila se drzava na nas pa to ti je.Decko je verovatno cekao neku promenu i bilo mu je mnogo da plati registraciju.

Kivan sam na to sto donose Evropske zakone ali samo one sto shamaraju po dzepu obicnog gradjanina,a one sto bi narodu isle u korist,e pa te zakone mozete videti samo u Evropi. ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

izvini, ali nije baš tako sa evropskim zakonima.....to prijatelju bi u "beloj Evropi" koštalo najmanje 3000 eur-a, plus neka zatvorska kazna, naravno oduzimanje vozačke, itd....i to ide u korist narodu, jer je upravo neko sličan tome mentolu ubio dete na pešačkom....

probaj to isto izvesti u AUT,ITA,itd....kazna samo raste i to sa osmehom, pa ti vidi....kazna u ITA za takav prekršaj je trajno oduzimanje vozila+ostale "bonbone"...

pravila igre su poznata svima,zar ne?...ili igraj po pravilima,ili snosi posledice, ali onda nema kukanja..A to što dečko možda nije imao za registraciju i kacigu je njegov problem...čudo, da je imao za motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Sto i mene da prozivaju, zaustavljaju i ubacuju u isti kosh sa..!?

 

http://www.24sata.rs/novisad.php?id=76154

Bahati motoraši se ne smiruju|||| - 27.07.2010. - 02:02

KAZNE - Smrt dečaka kojeg je prošle nedelje zgazio bahati motoraš izgleda da nije puno uticala na svest pojedinih motociklista. Kako je juče saopštila novosadska policija, dvojica motociklista privedena su i kažnjena zbog više prekršaja.

 

....

i zbog toga protiv mene da organizuju protestnu setnju kao Spanci protiv terorista

 

Peticija i građanski protest protiv sumanutih vozača|||| - 27.07.2010. - 02:02

STOP - Nakon niza tragičnih događaja koje su izazvali „bahati” vozači, grupa građana odlučila je da organizuje protestnu šetnju Bulevarom oslobođenja pod nazivom „Nisi sam na ulici”. Ona će se održati u utorak, 3. avgusta u 18 sati.

Skup građana zakazan je u Limanskom parku, odakle će Bulevarom oslobođenja krenuti prema sedištu Policijske uprave Novi Sad, na Bulevaru kralja Petra I, gde će nadležnima predati peticiju i zahtev da spreče „bahaćenje“ pojedinaca na novosadskim ulicama i čuvaju bezbednost građana u saobraćaju. Povorka će na mestima na Bulevaru oslobođenja, na kojima su naši sugrađani tragično nastradali, zastati i polaganjem cveća odati im poštu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova

Ja mislim da je ovaj protest gradjana pod nazivom "nisi sam na ulici" sasvim ok. Moto klubovi, pojedinci sa motorima i skuterima bi trebalo da se priključe skupu u što većem broju. Time bi pokazali solidarnost sa gradjanima i protest protiv bahate (kako god to nazvali) vožnje.

 

Posebno bi trebalo da se okrpi saobraćanja policija jer ne radi svoj posao, a svojim neradom i neprimenjivanjem propisa učestvuje u stvaranju izuzetne nekulture u saobraćaju koja vlada kod nas.

 

Ali, pošto je svakog čuda 3 dana dosta, od sutra će biti sve po starom a policija će iz žbunja juriti penzionere koji se nisu vezali. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

pitanje je kako bi nas protumacili u toj povorci... ne bi me cudilo da bi bili i kamenovani od strane nekih... hmmm... ili sam ja paranoik i ne verujem nasem coveku...

 

A ovo za policiju i penzionere je nazalost istina... (ne samo za penzionere...)  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja