Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot XR 6 - Trkalica

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Peugeot XR-6. 2002-o godiste, presao 19.600 km, redovno servisiran, motor u perfektnom stanju. Uvezen je iz Svajcarske od  prijatelja. Motor je veoma lep (pogledati slike) i dosta veci i lepsi od drugi motora u klasi, ima 6 brzina, registrovan je trajno u Babusnici.Motor je 49 cm3, dvotaktna masina(minarelijeva masina,  ista kao i na Apriliji rs 50, yamahi...), Trosi oko 3 litra na 100 km. Diskovi dobri, nove plocice. Gume u dobrom stanju. Snaga motora 3.3 kw ili 5.3 konja. Razlog prodaje je sto imam jaci motor... Cena 1100e.

Msn, e mail--->>>> pivarabip@hotmail.com, skype: pivarabip,  br.mob. 064/306-86-97 Milos

 

Slike su malo vece rezolucije

 

KXwEq_img6816.jpg

 

X9Y5J_img6818q.jpg

 

UzxEx_img6820r.jpg

 

1IxTt_img6821sm.jpg

 

RVLOH_img6823k.jpg

 

pBFjs_img6826j.jpg[/img]

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

cega trosi 3.5l , ulja  ;D ... koliko taj ide ako trosi toliko malo jbte , 30 km/h ..moja TZR-ka 50 trosi 7.5l  ;)

inace lep motorcic nema sta  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

хе хе. Није "насвиран" па због тога мало троши и може да пређе мноооооооого више од априлије или јамахе. Максимална брзина му је око 90 са мном, док са неким од 70,80 кила би ишао сигурно 100...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F-Katana

Moze da predje mnogo vise od aprilie i yamahe?!Pa kako,ako nosi istu (minareli) masinu kao aprilia??? ;D

I moj nije nasviran,ima leo vinci auspuh i kn filter vazduha pa ide 105 km/sam kad sam (a imam 75 kg) i sada trosi manje jer mu je ciscen i stelovan karburator skoro oko 5-7 recimo,zavisi od voznje....a inace motor ti je stvarno prelep i srecno s prodajom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Машина је иста али снага није. Рецимо: Сузуки "GSR 600" има исти агрегат као "GSXR 600", разлика у снази је 30-ак коња. Ја сам га возио као ендуро, максимум 5,6 хиљада обртаја и веома ретко извлачио до краја. Ако се нормално вози 3 литра нема шансе да пређе, то гарантујем. У спецификацијама новог модела пише да троши мање и од овог, само 1.1 литар. Агрегат му је перфектан, може да пређе још 20.000 најмање,док априлиа не може ни толико до генералне (барем сам тако чуо)...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1834 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne bih da ti `serem` po oglasu, ali dvotaktni motor ne moze da trosi ni uludilu 1.1 litar, 3 litra je nenormalno malo ma kako ga vozio, vise ce da te kosta  vozeci ga skoro na ler gasu u najvecem stepenu prenosa nego da krosi koliko i svi trose

 

P.S. GSR je slabiji zbog drugacije mape u kompjuteru( i verovatno drugacijih bregastih) to na ovoj masini nista ne postoji

 

Eto cisto zbog objektivnosti, a inace je sasvim dobar motor ali nevalja bas preterivati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ne bih da ti `serem` po oglasu, ali dvotaktni motor ne moze da trosi ni uludilu 1.1 litar, 3 litra je nenormalno malo ma kako ga vozio, vise ce da te kosta  vozeci ga skoro na ler gasu u najvecem stepenu prenosa nego da krosi koliko i svi trose

 

P.S. GSR je slabiji zbog drugacije mape u kompjuteru( i verovatno drugacijih bregastih) to na ovoj masini nista ne postoji

 

Eto cisto zbog objektivnosti, a inace je sasvim dobar motor ali nevalja bas preterivati

 

Meni motorna testera od 39cc potrosi vise  ;D. Simpatican motor, ne poricem da moze da trosi 3l iz njegovih 49cc, ali kakva je onda to voznja? Da te neko na rolerima pretekne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

@skyrunner

 

Не разумем се ја у механику, али сам само навео пример како је агрегат код та два мотора исти а уствари је потпуно различит :). Мој је 3.3 KW, а за априлиу сам  сигуран да је јача.

 

Ко не верује да троши 3 литра на 100 може слободно да дође код мене, попијемо пиће и дајем му кључ да провери. Возио сам од 40 - 60...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F-Katana

Sad pogledao u saobracajnoj i pise 3.10kw,ali mislim da ima vise i da je jaci.

Verovatno si u pravu i na toj voznji od 40-60 u 6-oj di nekih 7000rpm ne otvara ventil i vuce,ali brate prosto je nemoguce voziti taj motor toliko sporo nije u tome njegove draz,vozim i ja polako,ali kad-tad moras da mu udjes malo u obrtaje ;Duvek ga vozim max do 10000rpm nikako u crveno kad ga razvlacim.Sa kombinovanom voznjom potrosnja mu krece od 4.5-7,iza toga cvrsto stojim jer je to ipak dvotaktna mala nabudzena zujalica od 49ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Њега сам возио 5-6 хиљада, а црвено је од 10.000. Сто посто сам сигуран да је априлиа јача, али и већи потрошач. Јеси јој радио до сада генералну? Сад возим нинџу од 250 која има 13.000 и кроз град не прелазим 4.000, на отворено не прелазим 6.500. Троши од 3-4 литра.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F-Katana

Meni pocinje od 11000 il sam se utripovao?Pogledacu sutra.Na pocetku sezone pre nego sto sam je kupio bivsi vlasnik je zamenio klip i karike (standardno),a jos nema ni 7000 km na satu,e sad jedino ako nema vise na satu,a on da je vracao????Mada sam je vozio kod drugova(majstora) i kazu da ne veruju da ima vise,vozim se svakog dana i predjem mozda u proseku oko 30-40km dnevno jbg leskovac je mali grad)nisam primetio nekih problema,lepo mi vuce i ide,do sad me nije izneverila,a stvarno neznam koliko moze da izvuce sa tim klipom i karikama i koliko odprilike prelaze pa im se radi generalna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Све зависи од вожње, мада кад сам куповао (пре 4 године) рекли су ми да се код априлие, јамахе и дербиа ради на 10.000, док су ми за пежо тврдили да може да пређе доста више. Ево скоро 20.000 км и иде исто као и први дан кад сам га узео. Већ целу сезону ми стоји и не могу да га продам, немају људи кинту или шта већ. Стављам огласе ал' нико не зове а и цена мислим да је коректна. Данас ми један лик нудио 600 евра, за те паре нећу да га дам па макар стојао још 10 година у гаражи. Добар мотор увек има купца па се надам да ће неко да налети :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F-Katana

Naravno,a na slikama izgleda fenomenalno i prelepo i verujem da je jos lepsi uzivo.A tebio svaka cast ako tako vozis,pazis i postujes motore,naravno da ce da ti traju,a ljudi jbg...nema se lpva i meni daju sve neke zamene za skutere i skinuo sam motor od oglasa,kad skuoim pare kupicu drugi,a do tada vozicu ovaj.Jos jednom srecna ti prodaja i sve najbolje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Хвала. Ако знаш неког ко хоће да купи добар почетнички мотор, пошаљи га код мене :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja